VADITA IMPEX SRL
| Denumire | VADITA IMPEX SRL |
| CUI | 4172980 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000374033 |
| EUID | ROONRC.J1993000374033 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-02-10 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUMINICĂ ANDREEA | - | România |
| DUMINICĂ PETRUŢ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 143 926 | 125 398 | 1 988 652 | — | — | — | 45 |
| 2024 | 8 052 328 | 499 671 | 1 875 661 | 892 106 | 3 142 215 | 2 208 175 | 44 |
| 2023 | 6 978 215 | 408 990 | 1 565 170 | 1 087 320 | 2 034 679 | 1 708 505 | 43 |
| 2022 | 6 195 707 | 377 132 | 1 733 517 | 1 056 678 | 1 824 677 | 1 299 514 | 46 |
| 2021 | 5 360 878 | 95 385 | 1 691 574 | 1 108 636 | 2 150 818 | 1 719 556 | 46 |
| 2020 | 5 450 143 | 279 050 | 779 925 | 1 203 617 | 1 200 987 | 1 624 171 | 48 |
| 2019 | 5 462 249 | 276 287 | 749 745 | 989 121 | 1 106 253 | 1 345 121 | 54 |
| 2018 | 4 116 148 | 771 179 | 1 520 416 | 2 117 088 | 472 162 | 1 068 834 | 36 |
| 2017 | 4 171 365 | 137 495 | 2 554 126 | 2 433 004 | 418 777 | 297 655 | 80 |
| 2016 | 3 058 571 | 70 753 | 3 064 621 | 2 815 006 | 409 775 | 160 160 | 62 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 143 926 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VADITA IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VADITA IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VADITA IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VADITA IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 892.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.142.215 |
| Stocuri | 18.122 |
| Creante | 3.062.837 |
| Casa si conturi la banci | 61.256 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.023 |
| DATORII | 1.875.661 |
| VENITURI IN AVANS | 508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.208.175 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.052.328 |
| VENITURI TOTALE | 8.092.188 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.497.342 |
| Profitul brut | 594.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 499.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.087.320 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.034.679 |
| Stocuri | 98.722 |
| Creante | 1.748.605 |
| Casa si conturi la banci | 187.352 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.184 |
| DATORII | 1.565.170 |
| VENITURI IN AVANS | 508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.708.505 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.978.215 |
| VENITURI TOTALE | 7.037.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.574.083 |
| Profitul brut | 463.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 408.990 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.056.678 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.824.677 |
| Stocuri | 165.875 |
| Creante | 1.559.150 |
| Casa si conturi la banci | 99.652 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.184 |
| DATORII | 1.733.517 |
| VENITURI IN AVANS | 508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.299.514 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.195.707 |
| VENITURI TOTALE | 6.278.625 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.877.496 |
| Profitul brut | 401.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 377.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.108.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.150.818 |
| Stocuri | 244.031 |
| Creante | 1.615.013 |
| Casa si conturi la banci | 291.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.184 |
| DATORII | 1.691.574 |
| VENITURI IN AVANS | 508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.719.556 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.360.878 |
| VENITURI TOTALE | 5.418.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.294.352 |
| Profitul brut | 123.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 95.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.203.617 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.200.987 |
| Stocuri | 15.321 |
| Creante | 1.151.545 |
| Casa si conturi la banci | 34.121 |
| DATORII | 779.925 |
| VENITURI IN AVANS | 508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.624.171 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.450.143 |
| VENITURI TOTALE | 5.569.804 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.270.901 |
| Profitul brut | 298.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 279.050 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 989.121 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.106.253 |
| Stocuri | 117.796 |
| Creante | 977.204 |
| Casa si conturi la banci | 11.253 |
| DATORII | 749.745 |
| VENITURI IN AVANS | 508 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.345.121 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.462.249 |
| VENITURI TOTALE | 5.518.381 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.205.740 |
| Profitul brut | 312.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 276.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.117.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 472.162 |
| Stocuri | 10.059 |
| Creante | 459.653 |
| Casa si conturi la banci | 2.450 |
| DATORII | 1.520.416 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.068.834 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.116.148 |
| VENITURI TOTALE | 4.105.981 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.324.892 |
| Profitul brut | 781.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.433.004 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 418.777 |
| Stocuri | 9.148 |
| Creante | 393.916 |
| Casa si conturi la banci | 15.713 |
| DATORII | 2.554.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 297.655 |
| Capital subscris varsat | 97.300 |
| Cifra de afaceri neta | 4.171.365 |
| VENITURI TOTALE | 4.190.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.030.368 |
| Profitul brut | 159.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.815.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 409.775 |
| Stocuri | 61.968 |
| Creante | 339.395 |
| Casa si conturi la banci | 8.412 |
| DATORII | 3.064.621 |
| CAPITALURI - TOTAL | 160.160 |
| Capital subscris varsat | 97.300 |
| Cifra de afaceri neta | 3.058.571 |
| VENITURI TOTALE | 3.069.586 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.985.250 |
| Profitul brut | 84.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 70.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |