TVD VISUAL SYSTEM S.R.L. – CUI 39420239
Pe scurt
TVD VISUAL SYSTEM S.R.L. are CUI 39420239, număr de înregistrare J33/874/2018 și sediul în Municipiul Suceava, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 8020 – Activități de servicii privind sistemele de securizare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.340.935 lei, un profit net de 656.561 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TVD VISUAL SYSTEM S.R.L. |
| CUI | 39420239 |
| Nr. Reg. Com. | J33/874/2018 |
| EUID | ROONRC.J33/874/2018 |
| CAEN | 8020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-05-30 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TOMA VLAD-COSMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 340 935 | 656 561 | 835 338 | 265 467 | 1 229 037 | 659 166 | 8 |
| 2024 | 1 437 613 | 297 526 | 485 707 | 207 540 | 817 962 | 539 795 | 7 |
| 2023 | 1 419 502 | 569 698 | 128 283 | 188 929 | 690 972 | 751 618 | 6 |
| 2022 | 633 845 | 28 397 | 180 366 | 233 718 | 128 567 | 181 919 | 5 |
| 2021 | 532 082 | 8 797 | 54 533 | 72 821 | 135 234 | 153 522 | 4 |
| 2020 | 448 744 | 35 594 | 60 814 | 89 220 | 147 144 | 175 550 | 3 |
| 2019 | 1 375 553 | 766 456 | 25 631 | 87 079 | 724 718 | 786 166 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 340 935 lei
63%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TVD VISUAL SYSTEM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 8020 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Descriere Activitate | Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de servicii privind sistemele de securizare |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 8020: Activități de servicii privind sistemele de securizare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 9 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CIVITAS P.S.G. S.A. – locul 5, 201,76 mil. lei, Dolj
- GENWAY VIDEOINTERFOANE S.R.L. – locul 5, 50,06 mil. lei, Vâlcea
- MTM SINCRON GUARD S.R.L. – locul 5, 12,97 mil. lei, Bucureşti
- LITEMOTION SECURITY SRL – locul 5, 4,02 mil. lei, Prahova
- INTELIGENT SERVICE SRL – locul 5, 289.813 lei, Dolj
- TETRA SISTEMS GUARD SRL – locul 6, 198,38 mil. lei, Bucureşti
- SION SOLUTION SRL – locul 6, 40,66 mil. lei, Bucureşti
- DATA SYSTEMS SOLUTIONS SRL – locul 6, 12,42 mil. lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TVD VISUAL SYSTEM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TVD VISUAL SYSTEM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TVD VISUAL SYSTEM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 207.540 |
| Active circulante | 817.962 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 258.225 |
| Disponibilitati | 559.737 |
| Datorii | 485.707 |
| Capitaluri proprii | 539.795 |
| Capital social | 1.010 |
| Cifra de afaceri | 1.437.613 |
| Venituri totale | 1.446.634 |
| Cheltuieli totale | 1.114.705 |
| Profit brut | 331.929 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 297.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 188.929 |
| Active circulante | 690.972 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 549.662 |
| Disponibilitati | 141.310 |
| Datorii | 128.283 |
| Capitaluri proprii | 751.618 |
| Capital social | 1.010 |
| Cifra de afaceri | 1.419.502 |
| Venituri totale | 1.419.728 |
| Cheltuieli totale | 837.680 |
| Profit brut | 582.048 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 569.698 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 233.718 |
| Active circulante | 128.567 |
| Stocuri | 13.919 |
| Creante | 61.940 |
| Disponibilitati | 52.708 |
| Datorii | 180.366 |
| Capitaluri proprii | 181.919 |
| Capital social | 1.010 |
| Cifra de afaceri | 633.845 |
| Venituri totale | 633.877 |
| Cheltuieli totale | 599.838 |
| Profit brut | 34.039 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.397 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 72.821 |
| Active circulante | 135.234 |
| Stocuri | 36.647 |
| Creante | 55.950 |
| Disponibilitati | 42.637 |
| Datorii | 54.533 |
| Capitaluri proprii | 153.522 |
| Capital social | 1.010 |
| Cifra de afaceri | 532.082 |
| Venituri totale | 532.091 |
| Cheltuieli totale | 518.345 |
| Profit brut | 13.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.797 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 89.220 |
| Active circulante | 147.144 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 49.858 |
| Disponibilitati | 97.286 |
| Datorii | 60.814 |
| Capitaluri proprii | 175.550 |
| Capital social | 1.010 |
| Cifra de afaceri | 448.744 |
| Venituri totale | 459.960 |
| Cheltuieli totale | 421.116 |
| Profit brut | 38.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 87.079 |
| Active circulante | 724.718 |
| Stocuri | 408 |
| Creante | 657.855 |
| Disponibilitati | 66.455 |
| Datorii | 25.631 |
| Capitaluri proprii | 786.166 |
| Capital social | 1.010 |
| Cifra de afaceri | 1.375.553 |
| Venituri totale | 1.376.044 |
| Cheltuieli totale | 598.130 |
| Profit brut | 777.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 766.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 826 |
| Active circulante | 19.998 |
| Stocuri | 1.513 |
| Creante | 8.480 |
| Disponibilitati | 10.005 |
| Datorii | 1.124 |
| Capitaluri proprii | 19.700 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 76.494 |
| Venituri totale | 76.494 |
| Cheltuieli totale | 55.499 |
| Profit brut | 20.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |