TUDOR MIHAI SERV SRL – CUI 9076304
Pe scurt
TUDOR MIHAI SERV SRL are CUI 9076304, număr de înregistrare J1996000541256 și sediul în Sat Traian, Oraş Vânju Mare, județul Mehedinţi. Activitatea principală declarată: CAEN 1061 – Fabricarea produselor de morărit. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.862.968 lei, un profit net de 1.402.315 lei și un număr mediu de 35 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 06.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TUDOR MIHAI SERV SRL |
| CUI | 9076304 |
| Nr. Reg. Com. | J1996000541256 |
| EUID | ROONRC.J1996000541256 |
| CAEN | 1061 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 06.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1996-12-11 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUGĂIAŞU MIHAI-TUDOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 862 968 | 1 402 315 | 8 661 929 | 14 527 579 | 4 895 357 | 10 761 007 | 35 |
| 2024 | 22 687 630 | 1 192 763 | 13 917 328 | 13 270 769 | 10 005 251 | 9 358 692 | 38 |
| 2023 | 16 545 020 | 941 445 | 14 950 157 | 13 733 471 | 9 382 615 | 8 165 929 | 38 |
| 2022 | 15 373 870 | 28 802 | 16 150 191 | 12 962 407 | 10 412 268 | 7 224 484 | 38 |
| 2021 | 20 529 035 | 1 920 876 | 7 156 333 | 16 208 797 | 3 143 218 | 12 195 682 | 40 |
| 2020 | 18 376 738 | 2 044 639 | 3 930 887 | 12 147 166 | 2 058 527 | 10 274 806 | 40 |
| 2019 | 6 196 707 | 242 237 | 7 355 397 | 10 719 808 | 4 865 656 | 8 230 067 | 43 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 862 968 lei
-30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TUDOR MIHAI SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1061 Rev. 2 (echivalent: 1061 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor de morărit |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor de morărit |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Mehedinţi , domeniul 1061: Fabricarea produselor de morărit
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (10), poziții apropiate de locul 35 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TELDO TRANS SRL – locul 31, 96,06 mil. lei, Olt
- SAM DOR DIVERS SRL – locul 31, 95,89 mil. lei, Argeş
- VARGA QUATTRO SRL – locul 31, 53,40 mil. lei, Satu Mare
- MARGARITA FORMAGGI SRL – locul 31, 36,78 mil. lei, Bacău
- AROMATICS SRL – locul 31, 18,42 mil. lei, Braşov
- FARINA PAN SRL – locul 31, 18,01 mil. lei, Prahova
- BETAROM IMPEX SRL – locul 31, 14,09 mil. lei, Cluj
- NOVATICOM INTERPAL S.R.L. – locul 31, 13,67 mil. lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TUDOR MIHAI SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TUDOR MIHAI SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TUDOR MIHAI SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.270.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.005.251 |
| Stocuri | 2.593.404 |
| Creante | 2.648.623 |
| Casa si conturi la banci | 263.224 |
| DATORII | 13.917.328 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.358.692 |
| Capital subscris varsat | 605.900 |
| Cifra de afaceri neta | 22.687.630 |
| VENITURI TOTALE | 24.203.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.802.793 |
| Profitul brut | 1.400.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.192.763 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.733.471 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.382.615 |
| Stocuri | 8.785.627 |
| Creante | 494.303 |
| Casa si conturi la banci | 102.685 |
| DATORII | 14.950.157 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.165.929 |
| Capital subscris varsat | 605.900 |
| Cifra de afaceri neta | 16.545.020 |
| VENITURI TOTALE | 17.569.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.444.006 |
| Profitul brut | 1.125.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 941.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.962.407 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.412.268 |
| Stocuri | 4.398.696 |
| Creante | 5.914.449 |
| Casa si conturi la banci | 99.123 |
| DATORII | 16.150.191 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.224.484 |
| Capital subscris varsat | 605.900 |
| Cifra de afaceri neta | 15.373.870 |
| VENITURI TOTALE | 16.271.464 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.229.480 |
| Profitul brut | 41.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.208.797 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.143.218 |
| Stocuri | 2.119.355 |
| Creante | 923.781 |
| Casa si conturi la banci | 100.082 |
| DATORII | 7.156.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.195.682 |
| Capital subscris varsat | 605.900 |
| Cifra de afaceri neta | 20.529.035 |
| VENITURI TOTALE | 21.131.856 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.854.701 |
| Profitul brut | 2.277.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.920.876 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.147.166 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.058.527 |
| Stocuri | 1.048.527 |
| Creante | 988.935 |
| Casa si conturi la banci | 21.065 |
| DATORII | 3.930.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.274.806 |
| Capital subscris varsat | 605.900 |
| Cifra de afaceri neta | 18.376.738 |
| VENITURI TOTALE | 18.976.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.551.604 |
| Profitul brut | 2.425.015 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.044.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.719.808 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.865.656 |
| Stocuri | 3.771.709 |
| Creante | 1.052.563 |
| Casa si conturi la banci | 41.384 |
| DATORII | 7.355.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.230.067 |
| Capital subscris varsat | 605.800 |
| Cifra de afaceri neta | 6.196.707 |
| VENITURI TOTALE | 7.019.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.721.176 |
| Profitul brut | 298.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 242.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.197.066 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.483.018 |
| Stocuri | 1.308.038 |
| Creante | 927.538 |
| Casa si conturi la banci | 167.442 |
| DATORII | 6.692.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.987.829 |
| Capital subscris varsat | 605.800 |
| Cifra de afaceri neta | 9.985.362 |
| VENITURI TOTALE | 11.778.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.402.670 |
| Profitul brut | 1.376.016 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.176.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.871.328 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.523.701 |
| Stocuri | 2.083.166 |
| Creante | 509.402 |
| Casa si conturi la banci | 1.931.133 |
| DATORII | 4.583.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.811.583 |
| Capital subscris varsat | 605.800 |
| Cifra de afaceri neta | 12.184.098 |
| VENITURI TOTALE | 13.815.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.822.405 |
| Profitul brut | 992.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 833.473 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.193.693 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.483.847 |
| Stocuri | 3.546.224 |
| Creante | 166.909 |
| Casa si conturi la banci | 2.770.714 |
| DATORII | 4.499.430 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.178.110 |
| Capital subscris varsat | 605.800 |
| Cifra de afaceri neta | 8.012.972 |
| VENITURI TOTALE | 17.054.753 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.565.635 |
| Profitul brut | 7.489.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.291.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |