TSP CONSTRUCTII VEST SRL – CUI 11225491
Pe scurt
TSP CONSTRUCTII VEST SRL are CUI 11225491, număr de înregistrare J1998011287404 și sediul în Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.256.813 lei, un profit net de 349.659 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TSP CONSTRUCTII VEST SRL |
| CUI | 11225491 |
| Nr. Reg. Com. | J1998011287404 |
| EUID | ROONRC.J1998011287404 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1998-11-05 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TEODORESCU IOAN PAULIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 256 813 | 349 659 | 2 100 526 | 759 385 | 1 796 906 | 506 968 | 4 |
| 2024 | 1 481 768 | 72 071 | 2 661 036 | 1 369 868 | 1 464 088 | 172 796 | 4 |
| 2023 | 2 799 912 | 69 418 | 3 512 038 | 1 720 595 | 1 892 168 | 100 725 | 5 |
| 2022 | 2 141 463 | 40 553 | 3 498 382 | 1 783 793 | 1 747 156 | 33 330 | 6 |
| 2021 | 1 362 212 | 414 189 | 2 789 768 | 1 202 494 | 1 576 883 | -7 224 | 5 |
| 2020 | 3 061 340 | 394 059 | 4 746 857 | 1 469 779 | 2 855 665 | -421 413 | 7 |
| 2019 | 1 192 294 | 237 370 | 3 943 487 | 787 868 | 2 340 148 | -815 471 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 256 813 lei
52%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TSP CONSTRUCTII VEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4945 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- STILL HOUSE SRL – locul 4941, 2,26 mil. lei, Braşov
- VSI & MIH INTERTUR S.R.L. – locul 4941, 0 lei, Prahova
- GRAND PRIX IMPORT SRL – locul 4942, 2,26 mil. lei, Alba
- B.E. VELOCITY TRANSPORT&DELIVERY S.R.L. – locul 4942, 0 lei, Bucureşti
- SUMMER TRANS SRL – locul 4943, 2,26 mil. lei, Hunedoara
- RAAG PHARMA EXPRESS S.R.L. – locul 4943, 0 lei, Argeş
- DAP TRANSPORTER S.R.L. – locul 4944, 2,26 mil. lei, Argeş
- CIPRI - BEST - DRIVE S.R.L. – locul 4944, 0 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TSP CONSTRUCTII VEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TSP CONSTRUCTII VEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TSP CONSTRUCTII VEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.369.868 |
| Active circulante | 1.464.088 |
| Stocuri | 6.482 |
| Creante | 1.445.350 |
| Disponibilitati | 12.256 |
| Datorii | 2.661.036 |
| Venituri in avans | 124 |
| Capitaluri proprii | 172.796 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 1.481.768 |
| Venituri totale | 1.895.407 |
| Cheltuieli totale | 1.823.336 |
| Profit brut | 72.071 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.071 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.720.595 |
| Active circulante | 1.892.168 |
| Stocuri | 59.178 |
| Creante | 1.673.284 |
| Disponibilitati | 159.706 |
| Datorii | 3.512.038 |
| Capitaluri proprii | 100.725 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 2.799.912 |
| Venituri totale | 3.079.798 |
| Cheltuieli totale | 3.010.380 |
| Profit brut | 69.418 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.418 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.783.793 |
| Active circulante | 1.747.156 |
| Stocuri | 50.993 |
| Creante | 1.571.759 |
| Disponibilitati | 124.404 |
| Cheltuieli in avans | 763 |
| Datorii | 3.498.382 |
| Capitaluri proprii | 33.330 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 2.141.463 |
| Venituri totale | 2.465.270 |
| Cheltuieli totale | 2.424.717 |
| Profit brut | 40.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 1.202.494 |
| Active circulante | 1.576.883 |
| Stocuri | 13.915 |
| Creante | 1.204.926 |
| Disponibilitati | 358.042 |
| Cheltuieli in avans | 3.167 |
| Datorii | 2.789.768 |
| Capitaluri proprii | -7.224 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 1.362.212 |
| Venituri totale | 2.638.673 |
| Cheltuieli totale | 2.224.484 |
| Profit brut | 414.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 414.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.469.779 |
| Active circulante | 2.855.665 |
| Stocuri | -17.021 |
| Creante | 2.717.243 |
| Disponibilitati | 155.443 |
| Datorii | 4.746.857 |
| Capitaluri proprii | -421.413 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 3.061.340 |
| Venituri totale | 3.103.759 |
| Cheltuieli totale | 2.680.746 |
| Profit brut | 423.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 394.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 787.868 |
| Active circulante | 2.340.148 |
| Stocuri | 126.221 |
| Creante | 2.146.462 |
| Disponibilitati | 67.465 |
| Datorii | 3.943.487 |
| Capitaluri proprii | -815.471 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 1.192.294 |
| Venituri totale | 1.446.519 |
| Cheltuieli totale | 1.195.288 |
| Profit brut | 251.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 237.370 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 516.438 |
| Active circulante | 2.273.761 |
| Stocuri | 45.552 |
| Creante | 2.053.200 |
| Disponibilitati | 175.009 |
| Datorii | 3.840.715 |
| Capitaluri proprii | -1.050.516 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 664.048 |
| Venituri totale | 737.492 |
| Cheltuieli totale | 664.832 |
| Profit brut | 72.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 65.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 567.850 |
| Active circulante | 2.203.446 |
| Stocuri | 24.368 |
| Creante | 2.071.695 |
| Disponibilitati | 107.383 |
| Datorii | 3.887.100 |
| Capitaluri proprii | -1.115.804 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 1.928.700 |
| Venituri totale | 2.071.161 |
| Cheltuieli totale | 2.309.460 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 238.299 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 241.337 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 1.058.362 |
| Active circulante | 2.094.690 |
| Creante | 2.078.486 |
| Disponibilitati | 16.204 |
| Datorii | 4.028.498 |
| Capitaluri proprii | -875.446 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 1.438.198 |
| Venituri totale | 1.442.365 |
| Cheltuieli totale | 2.147.083 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 704.718 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 704.718 |
| Nr. salariati | 7 |