TRUST IT GAV SRL – CUI 32452675
Pe scurt
TRUST IT GAV SRL are CUI 32452675, număr de înregistrare J2013013844404 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 85.930 lei, un profit net de 88 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRUST IT GAV SRL |
| CUI | 32452675 |
| Nr. Reg. Com. | J2013013844404 |
| EUID | ROONRC.J40/13844/2013 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-11-08 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHEORGHE GABRIELA CARMEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85 930 | 88 | 5 092 | 6 352 | 42 867 | 44 127 | 1 |
| 2024 | 15 538 | 1 126 | 6 991 | 2 846 | 69 851 | 65 706 | 1 |
| 2023 | 4 705 | -3 011 | 0 | 0 | 103 874 | 103 874 | 0 |
| 2022 | 18 675 | -37 301 | 692 | 0 | 116 980 | 116 288 | 0 |
| 2021 | 15 365 | 14 357 | 602 | 0 | 178 374 | 177 772 | 0 |
| 2020 | 29 230 | 26 869 | 215 | 0 | 174 156 | 173 941 | 1 |
| 2019 | 20 815 | 18 679 | 191 | 0 | 147 263 | 147 072 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises85 930 lei
453%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRUST IT GAV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7022 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Cod CAEN principal | 70 Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7022: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1297 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ARC CONSULTING SRL – locul 1293, 703.223 lei, Cluj
- PROQ COMP SRL – locul 1293, 87.184 lei, Bucureşti
- AMERA GRUP SRL – locul 1294, 703.120 lei, Cluj
- BALKO AGENCY SRL – locul 1294, 86.790 lei, Neamţ
- COGITO SRL – locul 1295, 703.024 lei, Harghita
- FINCONS-EXPERT SRL – locul 1295, 86.560 lei, Dâmboviţa
- TOPGES CONSULTING SRL – locul 1296, 701.266 lei, Dolj
- NAGA MEDIA S.R.L. – locul 1296, 86.071 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRUST IT GAV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRUST IT GAV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRUST IT GAV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.846 |
| Active circulante | 69.851 |
| Creante | 1.079 |
| Disponibilitati | 68.772 |
| Datorii | 6.991 |
| Capitaluri proprii | 65.706 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.538 |
| Venituri totale | 15.539 |
| Cheltuieli totale | 13.635 |
| Profit brut | 1.904 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 103.874 |
| Creante | 99.726 |
| Disponibilitati | 4.148 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 103.874 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.705 |
| Venituri totale | 4.705 |
| Cheltuieli totale | 7.675 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.970 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.011 |
| Active circulante | 116.980 |
| Creante | 115.280 |
| Disponibilitati | 1.700 |
| Datorii | 692 |
| Capitaluri proprii | 116.288 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.675 |
| Venituri totale | 18.675 |
| Cheltuieli totale | 55.426 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.751 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.301 |
| Active circulante | 178.374 |
| Creante | 173.500 |
| Disponibilitati | 4.874 |
| Datorii | 602 |
| Capitaluri proprii | 177.772 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.365 |
| Venituri totale | 15.365 |
| Cheltuieli totale | 589 |
| Profit brut | 14.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.357 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 174.156 |
| Creante | 48.000 |
| Disponibilitati | 126.156 |
| Datorii | 215 |
| Capitaluri proprii | 173.941 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 29.230 |
| Venituri totale | 29.230 |
| Cheltuieli totale | 1.561 |
| Profit brut | 27.669 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 147.263 |
| Creante | 48.068 |
| Disponibilitati | 99.195 |
| Datorii | 191 |
| Capitaluri proprii | 147.072 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.815 |
| Venituri totale | 20.815 |
| Cheltuieli totale | 1.511 |
| Profit brut | 19.304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 134.163 |
| Creante | 48.000 |
| Disponibilitati | 86.163 |
| Datorii | 1.770 |
| Capitaluri proprii | 132.393 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.530 |
| Venituri totale | 66.530 |
| Cheltuieli totale | 3.093 |
| Profit brut | 63.437 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 71.494 |
| Disponibilitati | 71.494 |
| Datorii | 542 |
| Capitaluri proprii | 70.952 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.700 |
| Venituri totale | 2.700 |
| Cheltuieli totale | 12.051 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.351 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.378 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 81.138 |
| Creante | 10 |
| Disponibilitati | 81.128 |
| Datorii | 808 |
| Capitaluri proprii | 80.330 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.920 |
| Venituri totale | 4.920 |
| Cheltuieli totale | 2.229 |
| Profit brut | 2.691 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |