TROTOCOM SRL
| Denumire | TROTOCOM SRL |
| CUI | 22705240 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001939049 |
| EUID | ROONRC.J2007001939049 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-11-07 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZENCENCO CRISTIAN-GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 258 328 | 355 576 | 833 280 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 3 351 548 | 500 007 | 913 273 | 1 796 266 | 677 818 | 1 560 811 | 19 |
| 2023 | 3 346 613 | 745 101 | 1 009 101 | 1 699 710 | 807 695 | 1 498 304 | 16 |
| 2022 | 2 176 364 | 824 568 | 1 064 581 | 1 590 317 | 787 467 | 1 313 203 | 9 |
| 2021 | 2 075 123 | 352 661 | 1 030 871 | 1 348 546 | 695 484 | 688 635 | 15 |
| 2020 | 1 351 256 | 135 013 | 1 069 873 | 1 464 664 | 543 185 | 633 974 | 15 |
| 2019 | 1 991 542 | 511 331 | 1 083 126 | — | — | — | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 258 328 lei
-3%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TROTOCOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TROTOCOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TROTOCOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TROTOCOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.796.266 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 677.818 |
| Stocuri | 338.516 |
| Creante | 84.585 |
| Casa si conturi la banci | 254.717 |
| DATORII | 913.273 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.560.811 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.351.548 |
| VENITURI TOTALE | 3.351.843 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.783.872 |
| Profitul brut | 567.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 500.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.699.710 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 807.695 |
| Stocuri | 304.087 |
| Creante | 69.346 |
| Casa si conturi la banci | 434.262 |
| DATORII | 1.009.101 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.498.304 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.346.613 |
| VENITURI TOTALE | 3.346.880 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.538.717 |
| Profitul brut | 808.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 745.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.590.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 787.467 |
| Stocuri | 139.179 |
| Creante | 219.338 |
| Casa si conturi la banci | 428.950 |
| DATORII | 1.064.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.313.203 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.176.364 |
| VENITURI TOTALE | 2.494.399 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.644.887 |
| Profitul brut | 849.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 824.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.348.546 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 695.484 |
| Stocuri | 135.063 |
| Creante | 107.173 |
| Casa si conturi la banci | 453.248 |
| DATORII | 1.030.871 |
| VENITURI IN AVANS | 324.524 |
| CAPITALURI - TOTAL | 688.635 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.075.123 |
| VENITURI TOTALE | 2.158.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.783.883 |
| Profitul brut | 374.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 352.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.464.664 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 543.185 |
| Stocuri | 86.819 |
| Creante | 68.036 |
| Casa si conturi la banci | 388.330 |
| DATORII | 1.069.873 |
| VENITURI IN AVANS | 304.002 |
| CAPITALURI - TOTAL | 633.974 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.351.256 |
| VENITURI TOTALE | 1.395.307 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.248.132 |
| Profitul brut | 147.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 135.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 1.527.372 |
| Active circulante | 343.136 |
| Stocuri | 173.869 |
| Creante | 7.609 |
| Disponibilitati | 161.658 |
| Datorii | 1.083.126 |
| Capitaluri proprii | 787.382 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.991.542 |
| Venituri totale | 1.991.542 |
| Cheltuieli totale | 1.460.296 |
| Profit brut | 531.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 511.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 1.555.259 |
| Active circulante | 267.282 |
| Stocuri | 83.493 |
| Creante | 307 |
| Disponibilitati | 183.482 |
| Datorii | 1.196.491 |
| Capitaluri proprii | 626.050 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.596.628 |
| Venituri totale | 1.596.628 |
| Cheltuieli totale | 1.164.503 |
| Profit brut | 432.125 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 416.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 218.521 |
| Active circulante | 260.053 |
| Stocuri | 10.689 |
| Creante | 307 |
| Disponibilitati | 249.057 |
| Datorii | 208.682 |
| Capitaluri proprii | 269.892 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 1.238.641 |
| Venituri totale | 1.238.641 |
| Cheltuieli totale | 938.853 |
| Profit brut | 299.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 285.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 8.296 |
| Active circulante | 109.730 |
| Stocuri | 28.101 |
| Creante | 32.626 |
| Disponibilitati | 49.003 |
| Cheltuieli in avans | 91.308 |
| Datorii | 224.827 |
| Capitaluri proprii | -15.493 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 695.210 |
| Venituri totale | 695.210 |
| Cheltuieli totale | 548.760 |
| Profit brut | 146.450 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 141.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |