TRIFOLIUM ERDELY S.R.L. – CUI 26712053
Pe scurt
TRIFOLIUM ERDELY S.R.L. are CUI 26712053, număr de înregistrare J14/83/2010 și sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe, județul Covasna. Activitatea principală declarată: CAEN 3101 – Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.175.434 lei, un profit net de 476.051 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRIFOLIUM ERDELY S.R.L. |
| CUI | 26712053 |
| Nr. Reg. Com. | J14/83/2010 |
| EUID | ROONRC.J14/83/2010 |
| CAEN | 3101 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-03-26 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 175 434 | 476 051 | 302 877 | 186 654 | 592 478 | 476 251 | 5 |
| 2024 | 2 128 368 | 692 063 | 73 272 | 165 | 765 370 | 692 263 | 4 |
| 2023 | 1 570 421 | 875 627 | 25 565 | 165 | 901 227 | 875 827 | 3 |
| 2022 | 957 748 | 573 013 | 13 904 | 165 | 586 952 | 573 213 | 1 |
| 2021 | 277 133 | 149 792 | 0 | 165 | 144 423 | 144 588 | 0 |
| 2020 | 4 291 | 2 491 | 7 861 | 165 | 2 492 | -5 204 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 7 861 | 165 | 1 | -7 695 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 175 434 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRIFOLIUM ERDELY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3101 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine |
| Cod CAEN principal | 31 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mobilă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Covasna , domeniul 3101: Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 28 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CETATE PRODUCTION SRL – locul 24, 76,91 mil. lei, Harghita
- MANUCO EXCLUSIVE SRL – locul 24, 6,06 mil. lei, Braşov
- MOBIPREST TEX SRL – locul 24, 2,71 mil. lei, Vrancea
- MOB-MAX SRL – locul 24, 505.634 lei, Braşov
- PISCICOLA CĂTRUNEŞTI 3 S.R.L. – locul 24, 255.790 lei, Ialomiţa
- RÂNDUNICA DE MARE S.R.L. – locul 24, 38.275 lei, Constanţa
- MINIMAXX SOFA SRL – locul 25, 76,61 mil. lei, Arad
- MOBDECOR SRL – locul 25, 5,93 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRIFOLIUM ERDELY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRIFOLIUM ERDELY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRIFOLIUM ERDELY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 765.370 |
| Creante | 585.781 |
| Disponibilitati | 179.589 |
| Datorii | 73.272 |
| Capitaluri proprii | 692.263 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.128.368 |
| Venituri totale | 2.128.536 |
| Cheltuieli totale | 1.373.898 |
| Profit brut | 754.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 692.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 901.227 |
| Stocuri | 12.444 |
| Creante | 776.177 |
| Disponibilitati | 112.606 |
| Datorii | 25.565 |
| Capitaluri proprii | 875.827 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.570.421 |
| Venituri totale | 1.570.896 |
| Cheltuieli totale | 681.407 |
| Profit brut | 889.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 875.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 586.952 |
| Creante | 392.281 |
| Disponibilitati | 194.671 |
| Datorii | 13.904 |
| Capitaluri proprii | 573.213 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 957.748 |
| Venituri totale | 959.093 |
| Cheltuieli totale | 361.921 |
| Profit brut | 597.172 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 573.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 144.423 |
| Stocuri | 77 |
| Creante | 122.310 |
| Disponibilitati | 22.036 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 144.588 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 277.133 |
| Venituri totale | 277.157 |
| Cheltuieli totale | 120.747 |
| Profit brut | 156.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 149.792 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 2.492 |
| Disponibilitati | 2.492 |
| Datorii | 7.861 |
| Capitaluri proprii | -5.204 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.291 |
| Venituri totale | 4.291 |
| Cheltuieli totale | 1.800 |
| Profit brut | 2.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 1 |
| Disponibilitati | 1 |
| Datorii | 7.861 |
| Capitaluri proprii | -7.695 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 1 |
| Disponibilitati | 1 |
| Datorii | 7.861 |
| Capitaluri proprii | -7.695 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 60.356 |
| Disponibilitati | 60.356 |
| Datorii | 49.216 |
| Capitaluri proprii | 11.305 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 412 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 412 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 412 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 165 |
| Active circulante | 74.270 |
| Disponibilitati | 74.270 |
| Datorii | 62.718 |
| Capitaluri proprii | 11.717 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |