TRANSPORT GINAR SRL
| Denumire | TRANSPORT GINAR SRL |
| CUI | 7396353 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000516033 |
| EUID | ROONRC.J1995000516033 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-05-24 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SPIRIDON ION-NARCIS | - | România |
| SPIRIDON NARCISA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 483 353 | 664 598 | 1 695 392 | — | — | — | 24 |
| 2024 | 12 027 763 | 792 575 | 1 648 923 | 1 045 457 | 3 010 970 | 2 407 504 | 26 |
| 2023 | 11 247 695 | 1 107 656 | 1 285 751 | 1 033 306 | 2 592 375 | 2 339 930 | 26 |
| 2022 | 10 774 993 | 675 345 | 1 288 416 | 852 542 | 1 668 147 | 1 232 273 | 28 |
| 2021 | 8 973 129 | 56 812 | 1 364 527 | 863 153 | 2 212 977 | 1 711 603 | 28 |
| 2020 | 7 056 549 | 844 636 | 1 265 893 | 808 273 | 2 702 107 | 2 244 487 | 23 |
| 2019 | 7 035 617 | 558 013 | 940 748 | 808 492 | 1 532 106 | 1 399 850 | 24 |
| 2018 | 6 863 012 | 640 993 | 1 449 097 | 1 032 703 | 3 108 231 | 2 691 837 | 26 |
| 2017 | 7 065 283 | 719 954 | 1 373 426 | 971 807 | 2 368 429 | 2 050 844 | 29 |
| 2016 | 5 932 387 | 697 275 | 1 821 734 | 733 034 | 2 336 344 | 1 330 890 | 28 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 483 353 lei
-13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANSPORT GINAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRANSPORT GINAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANSPORT GINAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANSPORT GINAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.045.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.010.970 |
| Stocuri | 239.539 |
| Creante | 2.249.138 |
| Casa si conturi la banci | 522.293 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.648.923 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.407.504 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.027.763 |
| VENITURI TOTALE | 12.154.580 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.230.556 |
| Profitul brut | 924.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 792.575 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.033.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.592.375 |
| Stocuri | 164.379 |
| Creante | 2.182.590 |
| Casa si conturi la banci | 245.406 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.285.751 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.339.930 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.247.695 |
| VENITURI TOTALE | 11.386.428 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.097.391 |
| Profitul brut | 1.289.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.107.656 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 852.542 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.668.147 |
| Stocuri | 80.757 |
| Creante | 1.385.129 |
| Casa si conturi la banci | 202.261 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.288.416 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.232.273 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.774.993 |
| VENITURI TOTALE | 10.885.641 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.103.230 |
| Profitul brut | 782.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 675.345 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 863.153 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.212.977 |
| Stocuri | 298.518 |
| Creante | 1.201.253 |
| Casa si conturi la banci | 713.206 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.364.527 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.711.603 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.973.129 |
| VENITURI TOTALE | 9.040.363 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.893.402 |
| Profitul brut | 146.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 808.273 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.702.107 |
| Stocuri | 135.212 |
| Creante | 2.230.799 |
| Casa si conturi la banci | 336.096 |
| DATORII | 1.265.893 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.244.487 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.056.549 |
| VENITURI TOTALE | 7.247.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.270.802 |
| Profitul brut | 976.428 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 844.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 808.492 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.532.106 |
| Stocuri | 127.068 |
| Creante | 1.146.786 |
| Casa si conturi la banci | 258.252 |
| DATORII | 940.748 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.399.850 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.035.617 |
| VENITURI TOTALE | 7.203.004 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.534.785 |
| Profitul brut | 668.219 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 558.013 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.032.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.108.231 |
| Stocuri | 291.771 |
| Creante | 876.322 |
| Casa si conturi la banci | 1.940.138 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.449.097 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.691.837 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.863.012 |
| VENITURI TOTALE | 7.122.770 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.370.169 |
| Profitul brut | 752.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 640.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 971.807 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.368.429 |
| Stocuri | 193.761 |
| Creante | 684.444 |
| Casa si conturi la banci | 1.490.224 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 84.034 |
| DATORII | 1.373.426 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.050.844 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.065.283 |
| VENITURI TOTALE | 7.087.172 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.240.485 |
| Profitul brut | 846.687 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 719.954 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 733.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.336.344 |
| Stocuri | 60.459 |
| Creante | 671.626 |
| Casa si conturi la banci | 1.604.259 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 83.246 |
| DATORII | 1.821.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.330.890 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.932.387 |
| VENITURI TOTALE | 6.007.459 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.199.633 |
| Profitul brut | 807.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 697.275 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |