TRANSFORMIX CONSULTING S.R.L. – CUI 39543215
Pe scurt
TRANSFORMIX CONSULTING S.R.L. are CUI 39543215, număr de înregistrare J2018009136408 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.311.537 lei, un profit net de 3.017.066 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRANSFORMIX CONSULTING S.R.L. |
| CUI | 39543215 |
| Nr. Reg. Com. | J2018009136408 |
| EUID | ROONRC.J40/9136/2018 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-06-27 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANEA EUGENIA CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 311 537 | 3 017 066 | 3 859 011 | 107 934 | 6 759 436 | 3 017 306 | 1 |
| 2024 | 4 318 401 | 1 608 964 | 1 577 051 | 152 416 | 3 025 375 | 1 609 204 | 1 |
| 2023 | 9 516 319 | 1 661 375 | 2 655 962 | 199 967 | 4 108 616 | 1 661 615 | 1 |
| 2022 | 7 778 703 | 1 150 229 | 1 965 713 | 53 237 | 3 062 945 | 1 150 469 | 1 |
| 2021 | 11 873 873 | 2 093 476 | 4 128 349 | 27 143 | 6 194 922 | 2 093 716 | 1 |
| 2020 | 3 636 936 | 609 222 | 1 235 207 | 0 | 1 844 669 | 609 462 | 1 |
| 2019 | 988 765 | 157 141 | 1 278 868 | 0 | 1 437 018 | 158 150 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 311 537 lei
69%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANSFORMIX CONSULTING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 190 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- HAPPENING TECHNOLOGY S.R.L. – locul 186, 39,99 mil. lei, Bucureşti
- HAULOTTE DIGITAL SUPPORT CENTER S.R.L. – locul 186, 7,48 mil. lei, Argeş
- COMPUTER POWER SRL – locul 186, 2,21 mil. lei, Bucureşti
- START CONSULTING MARKETING SRL – locul 186, 1,62 mil. lei, Bucureşti
- ICENTIFY S.R.L. – locul 186, 751.466 lei, Iaşi
- DBA CONSULTING S.R.L. – locul 186, 467.746 lei, Iaşi
- SOULCIAL JOURNEY S.R.L. – locul 186, 27.264 lei, Cluj
- DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. – locul 187, 39,79 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRANSFORMIX CONSULTING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANSFORMIX CONSULTING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANSFORMIX CONSULTING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 152.416 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.025.375 |
| Stocuri | 29.058 |
| Creante | 1.610.503 |
| Casa si conturi la banci | 1.385.814 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.464 |
| DATORII | 1.577.051 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.609.204 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.318.401 |
| VENITURI TOTALE | 4.331.747 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.438.057 |
| Profitul brut | 1.893.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.608.964 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 199.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.108.616 |
| Stocuri | 63.935 |
| Creante | 3.314.675 |
| Casa si conturi la banci | 730.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.994 |
| DATORII | 2.655.962 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.661.615 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.516.319 |
| VENITURI TOTALE | 9.528.384 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.608.990 |
| Profitul brut | 1.919.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.661.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.062.945 |
| Stocuri | 61.885 |
| Creante | 2.414.113 |
| Casa si conturi la banci | 586.947 |
| DATORII | 1.965.713 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.150.469 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.778.703 |
| VENITURI TOTALE | 7.793.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.457.765 |
| Profitul brut | 1.335.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.150.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.143 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.194.922 |
| Stocuri | 54.861 |
| Creante | 4.587.883 |
| Casa si conturi la banci | 1.552.178 |
| DATORII | 4.128.349 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.093.716 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.873.873 |
| VENITURI TOTALE | 11.886.265 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.529.324 |
| Profitul brut | 2.356.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.093.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active circulante | 1.844.669 |
| Stocuri | 44.516 |
| Creante | 323.333 |
| Disponibilitati | 1.476.820 |
| Datorii | 1.235.207 |
| Capitaluri proprii | 609.462 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.636.936 |
| Venituri totale | 3.641.746 |
| Cheltuieli totale | 3.002.257 |
| Profit brut | 639.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 609.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.437.018 |
| Stocuri | 16.384 |
| Creante | 1.419.777 |
| Disponibilitati | 857 |
| Datorii | 1.278.868 |
| Capitaluri proprii | 158.150 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 988.765 |
| Venituri totale | 988.772 |
| Cheltuieli totale | 823.736 |
| Profit brut | 165.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 157.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 138 |
| Active circulante | 5.316 |
| Stocuri | 3.311 |
| Creante | 1.500 |
| Disponibilitati | 505 |
| Datorii | 4.445 |
| Capitaluri proprii | 1.009 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.500 |
| Venituri totale | 1.500 |
| Cheltuieli totale | 646 |
| Profit brut | 854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 809 |
| Pierdere neta | 0 |