TRANSFOREST INTERNATIONAL SRL
| Denumire | TRANSFOREST INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 13776683 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000207208 |
| EUID | ROONRC.J20/207/2001 |
| CAEN | 6812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-03-05 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SHI DONG-YU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 878 977 | 829 964 | 15 015 813 | — | — | — | 4 |
| 2024 | 2 581 217 | 825 963 | 12 960 601 | 13 518 103 | 4 205 111 | 4 762 613 | 4 |
| 2023 | 2 081 803 | 840 585 | 12 503 876 | 11 715 856 | 4 724 670 | 3 936 650 | 4 |
| 2022 | 5 620 346 | 42 845 | 10 520 988 | 9 696 355 | 3 734 025 | 3 096 061 | 4 |
| 2021 | 7 005 875 | 199 898 | 5 755 006 | 6 897 702 | 1 905 735 | 3 048 431 | 6 |
| 2020 | 1 876 435 | 202 201 | 5 665 067 | 7 161 642 | 1 351 958 | 2 848 533 | 7 |
| 2019 | 3 914 743 | -394 834 | 5 426 985 | 7 325 576 | 747 742 | 2 646 333 | 9 |
| 2018 | 4 482 199 | 60 504 | 5 222 097 | 7 557 106 | 706 157 | 3 041 166 | 5 |
| 2017 | 6 350 411 | 8 826 | 5 381 561 | 7 742 037 | 620 186 | 2 980 662 | 4 |
| 2016 | 3 724 138 | 10 859 | 5 608 479 | 7 718 486 | 861 829 | 2 971 836 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 878 977 lei
-27%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANSFOREST INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6812 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Descriere Activitate | Dezvoltare (promovare) imobiliară |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Hunedoara , domeniul 6812: Dezvoltare (promovare) imobiliară
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRANSFOREST INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANSFOREST INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANSFOREST INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.518.103 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.205.111 |
| Stocuri | 2.289.896 |
| Creante | 435.860 |
| Casa si conturi la banci | 351.364 |
| DATORII | 12.960.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.762.613 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.581.217 |
| VENITURI TOTALE | 3.103.214 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.142.176 |
| Profitul brut | 961.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 825.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.715.856 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.724.670 |
| Stocuri | 20.530 |
| Creante | 2.358.250 |
| Casa si conturi la banci | 2.345.890 |
| DATORII | 12.503.876 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.936.650 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.081.803 |
| VENITURI TOTALE | 3.283.420 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.299.639 |
| Profitul brut | 983.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 840.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.696.355 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.734.025 |
| Stocuri | 44.755 |
| Creante | 1.513.838 |
| Casa si conturi la banci | 2.175.432 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 186.669 |
| DATORII | 10.520.988 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.096.061 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.620.346 |
| VENITURI TOTALE | 6.281.933 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.204.852 |
| Profitul brut | 77.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 42.845 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.897.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.905.735 |
| Stocuri | 24 |
| Creante | 480.392 |
| Casa si conturi la banci | 1.425.319 |
| DATORII | 5.755.006 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.048.431 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.005.875 |
| VENITURI TOTALE | 9.667.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.438.478 |
| Profitul brut | 229.458 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 199.898 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.161.642 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.351.958 |
| Stocuri | 24.070 |
| Creante | 124.904 |
| Casa si conturi la banci | 1.202.984 |
| DATORII | 5.665.067 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.848.533 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.876.435 |
| VENITURI TOTALE | 2.361.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.158.920 |
| Profitul brut | 202.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 202.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.325.576 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 747.742 |
| Stocuri | 30.520 |
| Creante | 90.636 |
| Casa si conturi la banci | 626.586 |
| DATORII | 5.426.985 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.646.333 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.914.743 |
| VENITURI TOTALE | 4.045.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.440.185 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 394.834 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 394.834 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.557.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 706.157 |
| Stocuri | 301.637 |
| Creante | 89.236 |
| Casa si conturi la banci | 315.284 |
| DATORII | 5.222.097 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.041.166 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.482.199 |
| VENITURI TOTALE | 5.323.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.241.590 |
| Profitul brut | 81.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.504 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.742.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 620.186 |
| Creante | 183.343 |
| Casa si conturi la banci | 436.843 |
| DATORII | 5.381.561 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.980.662 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.350.411 |
| VENITURI TOTALE | 6.727.973 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.708.549 |
| Profitul brut | 19.424 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.718.486 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 861.829 |
| Stocuri | 323 |
| Creante | 260.500 |
| Casa si conturi la banci | 601.006 |
| DATORII | 5.608.479 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.971.836 |
| Capital subscris varsat | 620.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.724.138 |
| VENITURI TOTALE | 4.083.218 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.063.812 |
| Profitul brut | 19.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.859 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |