TRANS SUBLIM 2000 SRL – CUI 6796440
Informativ
TRANS SUBLIM 2000 SRL are CUI 6796440, număr de înregistrare J1994002797035 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.079.160 lei, un profit net de 238.812 lei și un număr mediu de 16 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRANS SUBLIM 2000 SRL |
| CUI | 6796440 |
| Nr. Reg. Com. | J1994002797035 |
| EUID | ROONRC.J1994002797035 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-28 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONSTANTIN FLORICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 079 160 | 238 812 | 8 161 685 | 7 107 424 | 1 272 542 | 667 817 | 16 |
| 2024 | 2 854 013 | -489 339 | 7 400 272 | 4 994 269 | 2 407 886 | 429 004 | 16 |
| 2023 | 1 657 254 | 44 392 | 6 880 720 | 6 004 752 | 1 375 050 | 918 343 | 16 |
| 2022 | 1 456 591 | 35 050 | 2 700 615 | 2 057 464 | 1 141 591 | 873 951 | 17 |
| 2021 | 1 346 585 | 14 751 | 1 424 950 | 2 007 909 | 203 897 | 838 901 | 19 |
| 2020 | 977 169 | 867 960 | 1 240 574 | 1 848 996 | 185 286 | 824 150 | 20 |
| 2019 | 1 656 726 | -611 532 | 2 332 538 | 1 952 833 | 305 568 | -43 810 | 24 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANS SUBLIM 2000 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 191 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- A & C SPEEDLINE SRL – locul 187, 53,93 mil. lei, Arad
- AUTO-VENTEL SRL – locul 187, 4,16 mil. lei, Maramureş
- NIPRAROM PRODSERV SRL – locul 187, 2,15 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- ALO CONCEPT S.R.L. – locul 187, 622.671 lei, Galaţi
- EUROCONTINENTAL TUR SRL – locul 187, 388.760 lei, Sălaj
- MITPAM TRANS SRL – locul 188, 53,83 mil. lei, Prahova
- ACULAR COM SRL – locul 188, 4,15 mil. lei, Bihor
- SEBITRANS SRL – locul 188, 2,14 mil. lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRANS SUBLIM 2000 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANS SUBLIM 2000 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANS SUBLIM 2000 SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.994.269 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.407.886 |
| Stocuri | 154.525 |
| Creante | 2.201.629 |
| Casa si conturi la banci | 51.732 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 427.121 |
| DATORII | 7.400.272 |
| CAPITALURI - TOTAL | 429.004 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.854.013 |
| VENITURI TOTALE | 2.927.805 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.417.144 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 489.339 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 489.339 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.004.752 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.375.050 |
| Stocuri | 149.380 |
| Creante | 1.219.846 |
| Casa si conturi la banci | 5.824 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 419.261 |
| DATORII | 6.880.720 |
| CAPITALURI - TOTAL | 918.343 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.657.254 |
| VENITURI TOTALE | 2.242.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.177.735 |
| Profitul brut | 64.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 44.392 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.057.464 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.141.591 |
| Stocuri | 151.623 |
| Creante | 910.618 |
| Casa si conturi la banci | 79.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 375.511 |
| DATORII | 2.700.615 |
| CAPITALURI - TOTAL | 873.951 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.456.591 |
| VENITURI TOTALE | 2.282.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.226.596 |
| Profitul brut | 55.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 35.050 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.007.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 203.897 |
| Stocuri | 150.989 |
| Creante | 47.371 |
| Casa si conturi la banci | 5.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.045 |
| DATORII | 1.424.950 |
| CAPITALURI - TOTAL | 838.901 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.346.585 |
| VENITURI TOTALE | 1.766.969 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.736.668 |
| Profitul brut | 30.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.751 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.848.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 185.286 |
| Stocuri | 150.453 |
| Creante | 17.899 |
| Casa si conturi la banci | 16.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.442 |
| DATORII | 1.240.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | 824.150 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 977.169 |
| VENITURI TOTALE | 2.543.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.661.531 |
| Profitul brut | 881.866 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 867.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.952.833 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 305.568 |
| Stocuri | 149.995 |
| Creante | 127.519 |
| Casa si conturi la banci | 28.054 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.327 |
| DATORII | 2.332.538 |
| CAPITALURI - TOTAL | -43.810 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.656.726 |
| VENITURI TOTALE | 1.662.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.257.426 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 594.906 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 611.532 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.000.545 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 302.324 |
| Stocuri | 222.843 |
| Creante | 43.598 |
| Casa si conturi la banci | 35.883 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.842 |
| DATORII | 1.773.989 |
| CAPITALURI - TOTAL | 567.722 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.877.169 |
| VENITURI TOTALE | 1.889.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.857.746 |
| Profitul brut | 31.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.816.414 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 258.710 |
| Stocuri | 226.300 |
| Creante | 20.906 |
| Casa si conturi la banci | 11.504 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.923 |
| DATORII | 1.551.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 555.350 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.859.780 |
| VENITURI TOTALE | 1.877.642 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.955.970 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 78.328 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 89.190 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.909.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 309.703 |
| Stocuri | 240.748 |
| Creante | 52.571 |
| Casa si conturi la banci | 16.384 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.035 |
| DATORII | 1.669.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 644.540 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.890.248 |
| VENITURI TOTALE | 1.899.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.894.040 |
| Profitul brut | 5.906 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.214 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |