TRANS SESE SRL
| Denumire | TRANS SESE SRL |
| CUI | 22116694 |
| Nr. Reg. Com. | J2007003139122 |
| EUID | ROONRC.J2007003139122 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-07-16 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 275 062 997 | 379 224 | 222 079 197 | 32 315 472 | 186 585 646 | -2 204 240 | 517 |
| 2024 | 219 158 673 | 324 462 | 158 570 835 | 19 877 242 | 135 787 481 | -2 481 972 | 423 |
| 2023 | 175 800 393 | 770 199 | 112 639 586 | 21 216 086 | 88 265 474 | -2 482 037 | 376 |
| 2022 | 163 591 776 | -186 646 | 127 220 778 | 4 196 308 | 119 681 000 | -3 252 632 | 0 |
| 2021 | 133 199 923 | -4 673 073 | 90 707 774 | 7 155 467 | 79 701 271 | -3 065 987 | 336 |
| 2020 | 99 474 762 | -766 627 | 72 752 217 | 16 631 974 | 57 374 843 | 1 607 086 | 301 |
| 2019 | 96 164 331 | 554 626 | 50 895 929 | 25 781 795 | 27 003 788 | 2 373 713 | 284 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises275 062 997 lei
26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANS SESE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRANS SESE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANS SESE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANS SESE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.877.242 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 135.787.481 |
| Stocuri | 1.181.537 |
| Creante | 132.467.078 |
| Casa si conturi la banci | 2.138.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 424.140 |
| DATORII | 158.570.835 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.481.972 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 219.158.673 |
| VENITURI TOTALE | 225.995.287 |
| CHELTUIELI TOTALE | 225.670.825 |
| Profitul brut | 324.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 324.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 423 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.216.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 88.265.474 |
| Stocuri | 1.186.080 |
| Creante | 85.555.855 |
| Casa si conturi la banci | 1.523.539 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 675.989 |
| DATORII | 112.639.586 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.482.037 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 175.800.393 |
| VENITURI TOTALE | 184.926.903 |
| CHELTUIELI TOTALE | 184.156.704 |
| Profitul brut | 770.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 770.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 376 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.196.308 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 119.681.000 |
| Stocuri | 821.585 |
| Creante | 115.840.803 |
| Casa si conturi la banci | 3.018.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.838 |
| DATORII | 127.220.778 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.252.632 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 163.591.776 |
| VENITURI TOTALE | 176.592.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 176.778.964 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 186.646 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 186.646 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.155.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 79.701.271 |
| Stocuri | 821.157 |
| Creante | 78.222.367 |
| Casa si conturi la banci | 657.747 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 785.049 |
| DATORII | 90.707.774 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.065.987 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 133.199.923 |
| VENITURI TOTALE | 138.931.061 |
| CHELTUIELI TOTALE | 143.604.134 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.673.073 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.673.073 |
| Numar mediu de salariati | 336 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.631.974 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 57.374.843 |
| Stocuri | 520.872 |
| Creante | 56.408.289 |
| Casa si conturi la banci | 445.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 352.486 |
| DATORII | 72.752.217 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.607.086 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 99.474.762 |
| VENITURI TOTALE | 102.423.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 103.190.494 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 766.627 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 766.627 |
| Numar mediu de salariati | 301 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.781.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.003.788 |
| Stocuri | 410.475 |
| Creante | 25.984.479 |
| Casa si conturi la banci | 608.834 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 484.059 |
| DATORII | 50.895.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.373.713 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 96.164.331 |
| VENITURI TOTALE | 107.488.819 |
| CHELTUIELI TOTALE | 106.934.193 |
| Profitul brut | 554.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 554.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 284 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.806.049 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.191.683 |
| Stocuri | 42.470 |
| Creante | 41.696.500 |
| Casa si conturi la banci | 452.713 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 342.325 |
| DATORII | 70.520.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.819.087 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 102.038.070 |
| VENITURI TOTALE | 108.481.332 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.088.116 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.606.784 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.606.784 |
| Numar mediu de salariati | 286 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.864.758 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 89.157.613 |
| Stocuri | 795.680 |
| Creante | 88.287.926 |
| Casa si conturi la banci | 74.007 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.657.478 |
| DATORII | 111.520.993 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.158.856 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 91.685.988 |
| VENITURI TOTALE | 104.416.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 105.527.437 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.111.185 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.111.185 |
| Numar mediu de salariati | 286 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.155.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.759.934 |
| Stocuri | 5.976 |
| Creante | 56.005.555 |
| Casa si conturi la banci | 2.748.403 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.409.395 |
| DATORII | 78.178.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.145.639 |
| Capital subscris varsat | 185.530 |
| Cifra de afaceri neta | 86.573.541 |
| VENITURI TOTALE | 104.477.464 |
| CHELTUIELI TOTALE | 101.488.971 |
| Profitul brut | 2.988.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.495.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 254 |