TRANS CARGO MAG SRL – CUI 23667276
Pe scurt
TRANS CARGO MAG SRL are CUI 23667276, număr de înregistrare J23/1139/2008 și sediul în Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.984.780 lei, un profit net de 519.893 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRANS CARGO MAG SRL |
| CUI | 23667276 |
| Nr. Reg. Com. | J23/1139/2008 |
| EUID | ROONRC.J2008001139233 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-04-07 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDU CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 984 780 | 519 893 | 3 254 579 | 2 948 697 | 849 011 | 609 893 | 20 |
| 2024 | 3 523 366 | 615 409 | 1 854 398 | 1 655 764 | 853 898 | 699 507 | 16 |
| 2023 | 2 718 874 | 481 914 | 2 315 857 | 2 278 248 | 641 438 | 661 646 | 14 |
| 2022 | 2 606 012 | 469 231 | 945 178 | 717 745 | 769 644 | 584 298 | 12 |
| 2021 | 2 046 864 | 179 070 | 602 637 | 687 716 | 481 901 | 581 791 | 11 |
| 2020 | 2 079 780 | 38 213 | 847 322 | 948 892 | 484 674 | 590 924 | 10 |
| 2019 | 2 492 747 | 314 903 | 923 246 | 1 072 551 | 407 202 | 568 080 | 13 |
| 2018 | 2 492 080 | 203 350 | 725 650 | — | — | — | 15 |
| 2017 | 2 284 276 | 74 674 | 1 095 545 | — | — | — | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 984 780 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRANS CARGO MAG SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3116 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DOMINGO OF GOIA SRL – locul 3112, 3,99 mil. lei, Cluj
- I.C.A.D.G IMPEX SRL – locul 3112, 68.845 lei, Mehedinţi
- RM TRANS SRL – locul 3113, 3,99 mil. lei, Timiş
- A&R GREEN DRIVE S.R.L. – locul 3113, 68.837 lei, Bucureşti
- BDM PROTRANSPORT S.R.L. – locul 3114, 3,99 mil. lei, Gorj
- IANCU AUR S.R.L. – locul 3114, 68.814 lei, Galaţi
- MIDOTRANS SRL – locul 3115, 3,99 mil. lei, Brăila
- ALL DRIVE GO S.R.L. – locul 3115, 68.807 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRANS CARGO MAG SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRANS CARGO MAG SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRANS CARGO MAG SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.655.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 853.898 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 864.252 |
| Casa si conturi la banci | -10.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.243 |
| DATORII | 1.854.398 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 699.507 |
| Capital subscris varsat | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.523.366 |
| VENITURI TOTALE | 3.679.895 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.947.493 |
| Profitul brut | 732.402 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 615.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.278.248 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 641.438 |
| Creante | 498.613 |
| Casa si conturi la banci | 142.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.817 |
| DATORII | 2.315.857 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 661.646 |
| Capital subscris varsat | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.718.874 |
| VENITURI TOTALE | 2.946.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.438.991 |
| Profitul brut | 507.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 481.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| Active imobilizate | 717.745 |
| Active circulante | 769.644 |
| Creante | 421.631 |
| Disponibilitati | 348.013 |
| Cheltuieli in avans | 42.087 |
| Datorii | 945.178 |
| Capitaluri proprii | 584.298 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 2.606.012 |
| Venituri totale | 2.672.437 |
| Cheltuieli totale | 2.177.167 |
| Profit brut | 495.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 469.231 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 687.716 |
| Active circulante | 481.901 |
| Creante | 308.462 |
| Disponibilitati | 173.439 |
| Cheltuieli in avans | 14.811 |
| Datorii | 602.637 |
| Capitaluri proprii | 581.791 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 2.046.864 |
| Venituri totale | 2.116.573 |
| Cheltuieli totale | 1.916.460 |
| Profit brut | 200.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 179.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 948.892 |
| Active circulante | 484.674 |
| Creante | 289.581 |
| Disponibilitati | 195.093 |
| Cheltuieli in avans | 4.680 |
| Datorii | 847.322 |
| Capitaluri proprii | 590.924 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 2.079.780 |
| Venituri totale | 2.135.340 |
| Cheltuieli totale | 2.077.390 |
| Profit brut | 57.950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 1.072.551 |
| Active circulante | 407.202 |
| Stocuri | 6.085 |
| Creante | 401.000 |
| Disponibilitati | 117 |
| Cheltuieli in avans | 11.573 |
| Datorii | 923.246 |
| Capitaluri proprii | 568.080 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 2.492.747 |
| Venituri totale | 2.514.715 |
| Cheltuieli totale | 2.174.833 |
| Profit brut | 339.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 314.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 750.298 |
| Active circulante | 282.142 |
| Creante | 280.697 |
| Disponibilitati | 1.445 |
| Datorii | 725.650 |
| Capitaluri proprii | 306.790 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 2.492.080 |
| Venituri totale | 2.493.936 |
| Cheltuieli totale | 2.265.795 |
| Profit brut | 228.141 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 203.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 929.937 |
| Active circulante | 283.187 |
| Creante | 201.424 |
| Disponibilitati | 81.763 |
| Cheltuieli in avans | 32.089 |
| Datorii | 1.095.545 |
| Capitaluri proprii | 149.668 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 2.284.276 |
| Venituri totale | 2.300.026 |
| Cheltuieli totale | 2.208.382 |
| Profit brut | 91.644 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.674 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 579.572 |
| Active circulante | 292.775 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 283.881 |
| Disponibilitati | 8.894 |
| Cheltuieli in avans | 81.338 |
| Datorii | 845.411 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 108.274 |
| Capital social | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.538.939 |
| Venituri totale | 1.547.879 |
| Cheltuieli totale | 1.520.226 |
| Profit brut | 27.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |