TRADEING R-CO SRL – CUI 13700391
Pe scurt
TRADEING R-CO SRL are CUI 13700391, număr de înregistrare J02/69/2001 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 87.189 lei, un profit net de 15.662 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TRADEING R-CO SRL |
| CUI | 13700391 |
| Nr. Reg. Com. | J02/69/2001 |
| EUID | ROONRC.J02/69/2001 |
| CAEN | 7490 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-02-07 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RARET RĂZVAN-RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87 189 | 15 662 | 122 925 | 5 135 | 54 737 | -63 053 | 1 |
| 2024 | 85 610 | 5 872 | 128 398 | 1 791 | 47 893 | -78 714 | 1 |
| 2023 | 45 576 | -20 621 | 109 505 | 2 448 | 22 470 | -84 587 | 1 |
| 2022 | 145 593 | 17 932 | 87 333 | 3 237 | 20 131 | -63 965 | 1 |
| 2021 | 30 347 | -23 662 | 112 987 | 4 025 | 27 065 | -81 897 | 1 |
| 2020 | 26 382 | -31 303 | 95 502 | 5 883 | 31 384 | -58 235 | 1 |
| 2019 | 60 011 | -12 956 | 106 036 | 5 051 | 74 052 | -26 933 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises87 189 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRADEING R-CO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7490 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 649 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CATALINA MANUELA TUTULEA S.R.L. – locul 645, 367.810 lei, Dâmboviţa
- AYRA FILM VIDEOGRAPHY & PHOTOGRAPHY S.R.L. – locul 645, 101.043 lei, Bacău
- SALPRO SERVICES S.R.L. – locul 645, 88.843 lei, Braşov
- LIFE CARE RG 13 SRL – locul 646, 367.697 lei, Galaţi
- FLOMĂDĂ FLOWER EVENTS S.R.L. – locul 646, 100.971 lei, Botoşani
- HSP CONSULTING S.R.L. – locul 646, 88.800 lei, Bacău
- MARA SAFETY SRL – locul 647, 366.322 lei, Maramureş
- MATEI MARIAN FOTOGRAF SRL – locul 647, 100.930 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRADEING R-CO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRADEING R-CO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRADEING R-CO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.791 |
| Active circulante | 47.893 |
| Stocuri | 3.631 |
| Creante | 6.751 |
| Disponibilitati | 37.511 |
| Datorii | 128.398 |
| Capitaluri proprii | -78.714 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.610 |
| Venituri totale | 85.610 |
| Cheltuieli totale | 78.879 |
| Profit brut | 6.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.872 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.448 |
| Active circulante | 22.470 |
| Creante | 6.910 |
| Disponibilitati | 15.560 |
| Datorii | 109.505 |
| Capitaluri proprii | -84.587 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.576 |
| Venituri totale | 45.576 |
| Cheltuieli totale | 65.741 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.165 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.621 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.237 |
| Active circulante | 20.131 |
| Creante | 9.389 |
| Disponibilitati | 10.742 |
| Datorii | 87.333 |
| Capitaluri proprii | -63.965 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.593 |
| Venituri totale | 145.610 |
| Cheltuieli totale | 126.222 |
| Profit brut | 19.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.025 |
| Active circulante | 27.065 |
| Creante | 10.195 |
| Disponibilitati | 16.870 |
| Datorii | 112.987 |
| Capitaluri proprii | -81.897 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.347 |
| Venituri totale | 30.347 |
| Cheltuieli totale | 53.705 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.358 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.662 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.883 |
| Active circulante | 31.384 |
| Creante | 24.939 |
| Disponibilitati | 6.445 |
| Datorii | 95.502 |
| Capitaluri proprii | -58.235 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.382 |
| Venituri totale | 26.384 |
| Cheltuieli totale | 57.423 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.039 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.303 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.051 |
| Active circulante | 74.052 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 63.049 |
| Disponibilitati | 11.003 |
| Datorii | 106.036 |
| Capitaluri proprii | -26.933 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.011 |
| Venituri totale | 62.103 |
| Cheltuieli totale | 74.438 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.335 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.956 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.242 |
| Active circulante | 104.026 |
| Stocuri | -918 |
| Creante | 61.060 |
| Disponibilitati | 43.884 |
| Datorii | 125.245 |
| Capitaluri proprii | -13.977 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 120.832 |
| Venituri totale | 120.835 |
| Cheltuieli totale | 129.156 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.321 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.542 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.657 |
| Active circulante | 105.866 |
| Stocuri | -1.495 |
| Creante | 63.442 |
| Disponibilitati | 43.919 |
| Datorii | 112.959 |
| Capitaluri proprii | -4.436 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 65.165 |
| Venituri totale | 100.274 |
| Cheltuieli totale | 79.864 |
| Profit brut | 20.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.499 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 155.876 |
| Stocuri | -1.516 |
| Creante | 93.285 |
| Disponibilitati | 64.107 |
| Datorii | 177.811 |
| Capitaluri proprii | -21.935 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 274.183 |
| Venituri totale | 274.190 |
| Cheltuieli totale | 236.132 |
| Profit brut | 38.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |