TOUCH MUSIC SRL – CUI 34337370
Informativ
TOUCH MUSIC SRL are CUI 34337370, număr de înregistrare J08/517/2015 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 5920 – Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.572.513 lei, un profit net de 544.880 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TOUCH MUSIC SRL |
| CUI | 34337370 |
| Nr. Reg. Com. | J08/517/2015 |
| EUID | ROONRC.J8/517/2015 |
| CAEN | 5920 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-04-06 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TINCA TEODOR-IULIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 572 513 | 544 880 | 4 777 095 | 1 677 368 | 3 303 875 | 204 148 | 2 |
| 2024 | 2 749 242 | 213 534 | 4 149 911 | 1 991 922 | 2 030 791 | -127 198 | 1 |
| 2023 | 4 093 555 | -375 894 | 3 587 244 | 1 326 000 | 1 920 511 | -340 733 | 2 |
| 2022 | 3 645 177 | 267 376 | 2 836 521 | 1 268 591 | 1 901 135 | 333 205 | 2 |
| 2021 | 1 611 660 | 233 314 | 2 809 547 | 1 266 385 | 2 021 192 | 478 030 | 2 |
| 2020 | 577 439 | -226 578 | 2 827 652 | 1 394 319 | 2 468 048 | 1 034 715 | 2 |
| 2019 | 4 587 967 | 1 021 584 | 3 024 613 | 1 513 351 | 2 772 555 | 1 261 293 | 2 |
| 2018 | 2 019 797 | 171 623 | 1 542 730 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 1 105 000 | 207 880 | 485 794 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOUCH MUSIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5920 Rev. 2 (echivalent: 5920 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Cod CAEN principal | 59 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală |
| Descriere activitate (principal) | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 5920: Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (59), poziții apropiate de locul 12 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DIGITAL SPIRIT SRL – locul 8, 35,93 mil. lei, Bucureşti
- MOOD MEDIA COMERCIAL SRL – locul 8, 7,70 mil. lei, Bucureşti
- CINE GOLD S.R.L. – locul 8, 7,65 mil. lei, Bucureşti
- KARPAT MEDIA SRL – locul 8, 4,19 mil. lei, Bucureşti
- WAVE STUDIO VFX S.R.L. – locul 8, 2,71 mil. lei, Bucureşti
- ICON FILMS SRL – locul 9, 33,27 mil. lei, Ilfov
- MATTMAN MUSIC SRL – locul 9, 7,57 mil. lei, Bucureşti
- CNMX CINEMA COMPANY S.R.L. – locul 9, 6,68 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOUCH MUSIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOUCH MUSIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOUCH MUSIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.991.922 |
| Active circulante | 2.030.791 |
| Stocuri | 479.070 |
| Creante | 908.658 |
| Disponibilitati | 643.063 |
| Datorii | 4.149.911 |
| Capitaluri proprii | -127.198 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.749.242 |
| Venituri totale | 3.709.948 |
| Cheltuieli totale | 3.433.712 |
| Profit brut | 276.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 213.534 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.326.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.920.511 |
| Creante | 1.745.412 |
| Casa si conturi la banci | 175.099 |
| DATORII | 3.587.244 |
| CAPITALURI - TOTAL | -340.733 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.093.555 |
| VENITURI TOTALE | 4.872.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.186.918 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 314.020 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 375.894 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.268.591 |
| Active circulante | 1.901.135 |
| Creante | 1.811.226 |
| Disponibilitati | 89.909 |
| Datorii | 2.836.521 |
| Capitaluri proprii | 333.205 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.645.177 |
| Venituri totale | 3.648.408 |
| Cheltuieli totale | 3.345.309 |
| Profit brut | 303.099 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 267.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.266.385 |
| Active circulante | 2.021.192 |
| Creante | 1.990.297 |
| Disponibilitati | 30.895 |
| Datorii | 2.809.547 |
| Capitaluri proprii | 478.030 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.611.660 |
| Venituri totale | 1.627.255 |
| Cheltuieli totale | 1.378.146 |
| Profit brut | 249.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 233.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.394.319 |
| Active circulante | 2.468.048 |
| Creante | 1.911.872 |
| Disponibilitati | 556.176 |
| Datorii | 2.827.652 |
| Capitaluri proprii | 1.034.715 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 577.439 |
| Venituri totale | 597.549 |
| Cheltuieli totale | 818.353 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 220.804 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 226.578 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.513.351 |
| Active circulante | 2.772.555 |
| Creante | 1.714.070 |
| Disponibilitati | 1.058.485 |
| Datorii | 3.024.613 |
| Capitaluri proprii | 1.261.293 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.587.967 |
| Venituri totale | 4.597.674 |
| Cheltuieli totale | 3.530.210 |
| Profit brut | 1.067.464 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.021.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.002.177 |
| Active circulante | 780.262 |
| Creante | 724.766 |
| Disponibilitati | 55.496 |
| Datorii | 1.542.730 |
| Capitaluri proprii | 239.709 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.019.797 |
| Venituri totale | 2.031.390 |
| Cheltuieli totale | 1.839.569 |
| Profit brut | 191.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 171.623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 191.660 |
| Active circulante | 512.220 |
| Creante | 445.140 |
| Disponibilitati | 67.080 |
| Datorii | 485.794 |
| Capitaluri proprii | 218.086 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.105.000 |
| Venituri totale | 1.109.441 |
| Cheltuieli totale | 890.511 |
| Profit brut | 218.930 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 207.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 221.076 |
| Creante | 106.747 |
| Disponibilitati | 114.329 |
| Datorii | 80.870 |
| Capitaluri proprii | 140.206 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 499.578 |
| Venituri totale | 499.965 |
| Cheltuieli totale | 349.686 |
| Profit brut | 150.279 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |