TOTALMONTAJ SRL – CUI 5165670
Pe scurt
TOTALMONTAJ SRL are CUI 5165670, număr de înregistrare J1994000187294 și sediul în Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4299 – Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.321.069 lei, un profit net de 1.171.153 lei și un număr mediu de 103 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TOTALMONTAJ SRL |
| CUI | 5165670 |
| Nr. Reg. Com. | J1994000187294 |
| EUID | ROONRC.J1994000187294 |
| CAEN | 4299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-01-26 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COTORANU DAN-FLORIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 321 069 | 1 171 153 | 27 091 138 | 6 723 119 | 22 532 441 | 1 813 263 | 103 |
| 2024 | 6 332 741 | -3 387 449 | 2 926 707 | 2 778 671 | 1 531 181 | 642 109 | 45 |
| 2023 | 14 441 416 | 2 834 326 | 3 785 222 | 1 788 423 | 6 610 034 | 4 096 459 | 52 |
| 2022 | 7 531 012 | 452 011 | 2 249 626 | 1 954 538 | 1 760 883 | 1 327 351 | 45 |
| 2021 | 7 449 119 | -1 170 429 | 3 460 229 | 2 211 505 | 2 315 357 | 875 341 | 53 |
| 2020 | 7 224 106 | 392 795 | 2 428 221 | 2 313 904 | 2 523 175 | 2 072 085 | 55 |
| 2019 | 11 661 493 | -590 124 | 2 329 558 | 2 392 142 | 2 097 374 | 1 732 974 | 69 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 321 069 lei
142%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOTALMONTAJ SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4299 Rev. 2 (echivalent: 4299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4299: Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 32 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EURO CONSTRUCT TRADING 98 SRL – locul 28, 213,21 mil. lei, Bucureşti
- ENERGOTECH SA – locul 28, 66,47 mil. lei, Bucureşti
- FLUID DEVELOPMENT SRL – locul 28, 52,62 mil. lei, Constanţa
- OFFICE TRADING SRL – locul 28, 18,04 mil. lei, Bucureşti
- CONSTRUCT BOB INVEST SRL – locul 28, 8,75 mil. lei, Cluj
- VIDELI SRL – locul 28, 7,59 mil. lei, Satu Mare
- DARIAN SI LARISA SRL – locul 28, 170.775 lei, Cluj
- LEMACONS SRL – locul 29, 206,60 mil. lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOTALMONTAJ SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOTALMONTAJ SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOTALMONTAJ SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.778.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.531.181 |
| Stocuri | 166.104 |
| Creante | 1.340.160 |
| Casa si conturi la banci | 24.917 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.240 |
| DATORII | 2.926.707 |
| VENITURI IN AVANS | 17.181 |
| PROVIZIOANE | 743.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 642.109 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.332.741 |
| VENITURI TOTALE | 6.274.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.661.701 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.387.449 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.387.449 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.788.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.610.034 |
| Stocuri | 511.909 |
| Creante | 6.004.585 |
| Casa si conturi la banci | 93.540 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.017 |
| DATORII | 3.785.222 |
| VENITURI IN AVANS | 16.498 |
| PROVIZIOANE | 513.295 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.096.459 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.441.416 |
| VENITURI TOTALE | 14.765.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.449.194 |
| Profitul brut | 3.316.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.834.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.954.538 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.760.883 |
| Stocuri | 226.644 |
| Creante | 1.272.406 |
| Casa si conturi la banci | 261.833 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.572 |
| DATORII | 2.249.626 |
| VENITURI IN AVANS | 3.635 |
| PROVIZIOANE | 137.381 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.327.351 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.531.012 |
| VENITURI TOTALE | 7.315.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.863.874 |
| Profitul brut | 452.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 452.011 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.211.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.315.357 |
| Stocuri | 466.260 |
| Creante | 1.681.360 |
| Casa si conturi la banci | 167.737 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 760 |
| DATORII | 3.460.229 |
| VENITURI IN AVANS | 8.619 |
| PROVIZIOANE | 183.433 |
| CAPITALURI - TOTAL | 875.341 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.449.119 |
| VENITURI TOTALE | 7.662.456 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.832.885 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.170.429 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.170.429 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.313.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.523.175 |
| Stocuri | 492.772 |
| Creante | 2.023.493 |
| Casa si conturi la banci | 6.910 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.971 |
| DATORII | 2.428.221 |
| VENITURI IN AVANS | 12.458 |
| PROVIZIOANE | 328.286 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.072.085 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.224.106 |
| VENITURI TOTALE | 7.653.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.219.390 |
| Profitul brut | 434.546 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 392.795 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.392.142 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.097.374 |
| Stocuri | 198.566 |
| Creante | 1.895.109 |
| Casa si conturi la banci | 3.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.857 |
| DATORII | 2.329.558 |
| VENITURI IN AVANS | 18.958 |
| PROVIZIOANE | 410.883 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.732.974 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.661.493 |
| VENITURI TOTALE | 11.578.300 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.168.424 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 590.124 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 590.124 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.356.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.697.759 |
| Stocuri | 305.349 |
| Creante | 5.378.441 |
| Casa si conturi la banci | 13.969 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 273 |
| DATORII | 5.225.374 |
| VENITURI IN AVANS | 25.458 |
| PROVIZIOANE | 432.198 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.371.562 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.689.152 |
| VENITURI TOTALE | 13.799.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.323.768 |
| Profitul brut | 1.475.782 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.294.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.355.448 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.513.662 |
| Stocuri | 182.682 |
| Creante | 2.325.462 |
| Casa si conturi la banci | 5.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 412 |
| DATORII | 3.152.036 |
| PROVIZIOANE | 565.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.152.446 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.037.317 |
| VENITURI TOTALE | 7.104.800 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.178.755 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 73.955 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 73.955 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.213.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.948.773 |
| Stocuri | 251.844 |
| Creante | 2.669.177 |
| Casa si conturi la banci | 27.752 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.918 |
| DATORII | 2.747.482 |
| PROVIZIOANE | 633.825 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.784.299 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.896.986 |
| VENITURI TOTALE | 6.926.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.093.412 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.167.303 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.167.303 |
| Numar mediu de salariati | 67 |