TOTAL TAXI SRL – CUI 17910353
Pe scurt
TOTAL TAXI SRL are CUI 17910353, număr de înregistrare J06/762/2005 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 258.625 lei, un profit net de 6.801 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TOTAL TAXI SRL |
| CUI | 17910353 |
| Nr. Reg. Com. | J06/762/2005 |
| EUID | ROONRC.J06/762/2005 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-08-30 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VEREȘ ADINA FLORINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 258 625 | 6 801 | 104 558 | 63 343 | 48 257 | 7 042 | 3 |
| 2024 | 148 350 | 8 613 | 127 351 | 79 656 | 47 936 | 241 | 2 |
| 2023 | 148 235 | 68 054 | 5 778 | 2 144 | 21 393 | 17 759 | 3 |
| 2022 | 155 725 | 32 041 | 7 610 | 2 582 | 156 145 | 151 117 | 4 |
| 2021 | 119 285 | 9 832 | 6 930 | 3 069 | 122 937 | 119 076 | 3 |
| 2020 | 93 941 | -31 935 | 8 052 | 3 556 | 113 740 | 109 244 | 1 |
| 2019 | 101 249 | 5 257 | 3 926 | 4 141 | 140 965 | 141 180 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises258 625 lei
74%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOTAL TAXI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 296 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WETRALOG ROMANIA SRL – locul 292, 37,16 mil. lei, Mureş
- MICEDU COMPANY TURISM SRL – locul 292, 2,15 mil. lei, Iaşi
- TRANS-MAG SRL – locul 292, 1,25 mil. lei, Iaşi
- EUROTEX DESIGN S.R.L. – locul 292, 433.203 lei, Satu Mare
- CARPATIA EXCURSII PENTRU TOȚI S.R.L. – locul 292, 260.430 lei, Buzău
- SVEND E. SOERENSEN SRL – locul 293, 37,05 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- KAM SRL – locul 293, 2,10 mil. lei, Bacău
- HERMANOS CIOCÎRLAN TOUR SRL – locul 293, 1,24 mil. lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOTAL TAXI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOTAL TAXI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOTAL TAXI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 79.656 |
| Active circulante | 47.936 |
| Disponibilitati | 47.936 |
| Datorii | 127.351 |
| Capitaluri proprii | 241 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.350 |
| Venituri totale | 151.500 |
| Cheltuieli totale | 141.372 |
| Profit brut | 10.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.144 |
| Active circulante | 21.393 |
| Creante | 16.536 |
| Disponibilitati | 4.857 |
| Datorii | 5.778 |
| Capitaluri proprii | 17.759 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.235 |
| Venituri totale | 176.847 |
| Cheltuieli totale | 107.699 |
| Profit brut | 69.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.582 |
| Active circulante | 156.145 |
| Creante | 2.968 |
| Disponibilitati | 153.177 |
| Datorii | 7.610 |
| Capitaluri proprii | 151.117 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 155.725 |
| Venituri totale | 158.084 |
| Cheltuieli totale | 124.486 |
| Profit brut | 33.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 3.069 |
| Active circulante | 122.937 |
| Disponibilitati | 122.937 |
| Datorii | 6.930 |
| Capitaluri proprii | 119.076 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.285 |
| Venituri totale | 119.935 |
| Cheltuieli totale | 108.904 |
| Profit brut | 11.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.556 |
| Active circulante | 113.740 |
| Stocuri | 10.573 |
| Creante | 348 |
| Disponibilitati | 102.819 |
| Datorii | 8.052 |
| Capitaluri proprii | 109.244 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.941 |
| Venituri totale | 93.967 |
| Cheltuieli totale | 125.032 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.065 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.935 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.141 |
| Active circulante | 140.965 |
| Stocuri | 10.573 |
| Creante | 9.439 |
| Disponibilitati | 120.953 |
| Datorii | 3.926 |
| Capitaluri proprii | 141.180 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 101.249 |
| Venituri totale | 107.549 |
| Cheltuieli totale | 101.279 |
| Profit brut | 6.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.257 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.677 |
| Active circulante | 165.945 |
| Stocuri | 13.573 |
| Creante | 2.700 |
| Disponibilitati | 149.672 |
| Datorii | 34.700 |
| Capitaluri proprii | 135.922 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.960 |
| Venituri totale | 148.780 |
| Cheltuieli totale | 146.291 |
| Profit brut | 2.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.055 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 162.366 |
| Disponibilitati | 162.366 |
| Datorii | 27.498 |
| Capitaluri proprii | 134.868 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 122.870 |
| Venituri totale | 122.871 |
| Cheltuieli totale | 51.890 |
| Profit brut | 70.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.181 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 98.818 |
| Disponibilitati | 98.818 |
| Datorii | 33.131 |
| Capitaluri proprii | 65.687 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.580 |
| Venituri totale | 126.580 |
| Cheltuieli totale | 63.317 |
| Profit brut | 63.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |