TOTAL PASSION COLOR S.R.L.

Cauta alta firma:
TOTAL PASSION COLOR S.R.L.
CUI: 24792714RegCom: J40/19922/2008EUID: ROONRC.J40/19922/2008CAEN: 1811Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CIUCEA, NR.5, BL.L 19, SC.6, ET.7, AP.221

Denumire TOTAL PASSION COLOR S.R.L.
CUI 24792714
Nr. Reg. Com. J40/19922/2008
EUID ROONRC.J40/19922/2008
CAEN 1811
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2008-11-26 (17 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CIUCEA, NR.5, BL.L 19, SC.6, ET.7, AP.221
Cod Poștal 32522
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
POPENCOFF GABRIEL VLADIMIR-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 0 0 281 0 4 956 4 675 0
2024 0 0 281 0 4 956 4 675 0
2023 0 0 281 0 4 956 4 675 0
2022 2 500 2 425 281 0 4 956 4 675 0
2021 0 -441 206 0 2 456 2 250 0
2020 — — — — — — —
2019 — — — — — — —
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
0 lei
—
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOTAL PASSION COLOR S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 1811 Rev. 2 (echivalent: 1811 Rev. 3)
Obiect Activitate Tipărirea ziarelor
Descriere Activitate Tipărirea ziarelor
Cod CAEN principal 18 Tipărirea ziarelor
Descriere activitate (principal) Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CIUCEA, NR.5, BL.L 19, SC.6, ET.7, AP.221
Poziția în Topul Firmelor 2025
Această firmă nu apare în clasamentul pe anul 2025. Vezi clasamentul general.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TOTAL PASSION COLOR S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TOTAL PASSION COLOR S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TOTAL PASSION COLOR S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOTAL PASSION COLOR S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TOTAL PASSION COLOR S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TOTAL PASSION COLOR S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TOTAL PASSION COLOR S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOTAL PASSION COLOR S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Neplatitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 1811
Active circulante 4.956
Creante 1.988
Disponibilitati 2.968
Datorii 281
Capitaluri proprii 4.675
Capital social 250
Venituri totale 0
Profit brut 0
Pierdere bruta 0
Profit net 0
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 1811
Active circulante 4.956
Creante 1.988
Disponibilitati 2.968
Datorii 281
Capitaluri proprii 4.675
Capital social 250
Venituri totale 0
Profit brut 0
Pierdere bruta 0
Profit net 0
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 1811
Active circulante 4.956
Creante 1.988
Disponibilitati 2.968
Datorii 281
Capitaluri proprii 4.675
Capital social 250
Cifra de afaceri 2.500
Venituri totale 2.500
Profit brut 2.500
Pierdere bruta 0
Profit net 2.425
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 1811
Active circulante 2.456
Creante 1.988
Disponibilitati 468
Datorii 206
Capitaluri proprii 2.250
Capital social 250
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 441
Profit brut 0
Pierdere bruta 441
Profit net 0
Pierdere neta 441

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1811
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 56.044
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 139.911
Creante 15.149
Casa si conturi la banci 124.762
DATORII 6.007
CAPITALURI - TOTAL 189.948
Capital subscris varsat 250
Cifra de afaceri neta 217.150
VENITURI TOTALE 218.444
CHELTUIELI TOTALE 179.591
Profitul brut 38.853
Pierdere bruta 0
Profitul net 32.300
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).