TOTAL C.M. S.R.L.
| Denumire | TOTAL C.M. S.R.L. |
| CUI | 4282176 |
| Nr. Reg. Com. | J2018005601401 |
| EUID | ROONRC.J2018005601401 |
| CAEN | 812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-04-24 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EXPERT COM SPRL | - | România |
| GÎNGU SORINEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -346 668 | 10 403 121 | 196 396 | 846 276 | -9 360 449 | 3 |
| 2024 | -43 000 | -157 842 | 10 250 176 | 179 853 | 1 056 541 | -9 013 782 | 1 |
| 2023 | 43 000 | -148 245 | 10 478 803 | 179 853 | 1 443 010 | -8 855 940 | 1 |
| 2022 | 0 | -16 809 | 10 081 095 | 221 105 | 1 152 295 | -8 707 695 | 0 |
| 2021 | 0 | -150 | 10 007 936 | 181 105 | 1 113 945 | -8 712 886 | 0 |
| 2020 | 0 | -127 733 | 10 007 936 | 181 105 | 1 114 095 | -8 712 736 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 10 007 936 | 181 105 | 1 236 828 | -8 590 003 | 0 |
| 2018 | 173 575 | -468 885 | 10 007 936 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 473 810 | 112 213 | 10 459 226 | — | — | — | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOTAL C.M. S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 812 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de curățenie |
| Descriere Activitate | Activități de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de curățenie |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Vâlcea , domeniul 812: Activități de curățenie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOTAL C.M. S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOTAL C.M. S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOTAL C.M. S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2018-03-21 |
| Data reactivare | 2018-08-30 |
| Data publicare | 2018-03-29 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 179.853 |
| Active circulante | 1.056.541 |
| Stocuri | 395.209 |
| Creante | 638.392 |
| Disponibilitati | 22.940 |
| Datorii | 10.250.176 |
| Capitaluri proprii | -9.013.782 |
| Capital social | 44.000 |
| Cifra de afaceri | -43.000 |
| Venituri totale | -43.000 |
| Cheltuieli totale | 114.842 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 157.842 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 157.842 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 179.853 |
| Active circulante | 1.443.010 |
| Stocuri | 395.209 |
| Creante | 1.020.235 |
| Disponibilitati | 27.566 |
| Datorii | 10.478.803 |
| Capitaluri proprii | -8.855.940 |
| Capital social | 44.000 |
| Cifra de afaceri | 43.000 |
| Venituri totale | 43.000 |
| Cheltuieli totale | 190.815 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 147.815 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 148.245 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 221.105 |
| Active circulante | 1.152.295 |
| Stocuri | 395.209 |
| Creante | 733.809 |
| Disponibilitati | 23.277 |
| Datorii | 10.081.095 |
| Capitaluri proprii | -8.707.695 |
| Capital social | 44.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 16.809 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.809 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.809 |
| Active imobilizate | 181.105 |
| Active circulante | 1.113.945 |
| Stocuri | 395.209 |
| Creante | 718.800 |
| Disponibilitati | -64 |
| Datorii | 10.007.936 |
| Capitaluri proprii | -8.712.886 |
| Capital social | 22.000 |
| Cheltuieli totale | 150 |
| Pierdere bruta | 150 |
| Pierdere neta | 150 |
| Active imobilizate | 181.105 |
| Active circulante | 1.114.095 |
| Stocuri | 395.209 |
| Creante | 718.800 |
| Disponibilitati | 86 |
| Datorii | 10.007.936 |
| Capitaluri proprii | -8.712.736 |
| Capital social | 22.000 |
| Cheltuieli totale | 127.733 |
| Pierdere bruta | 127.733 |
| Pierdere neta | 127.733 |
| Active imobilizate | 181.105 |
| Active circulante | 1.236.828 |
| Stocuri | 395.209 |
| Creante | 841.137 |
| Disponibilitati | 482 |
| Datorii | 10.007.936 |
| Capitaluri proprii | -8.590.003 |
| Capital social | 17.000 |
| Active imobilizate | 181.105 |
| Active circulante | 1.236.828 |
| Stocuri | 395.209 |
| Creante | 841.137 |
| Disponibilitati | 482 |
| Datorii | 10.007.936 |
| Capitaluri proprii | -8.590.003 |
| Capital social | 17.000 |
| Cifra de afaceri | 173.575 |
| Venituri totale | -249.334 |
| Cheltuieli totale | 214.427 |
| Pierdere bruta | 463.761 |
| Pierdere neta | 468.885 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 181.105 |
| Active circulante | 1.909.821 |
| Stocuri | 1.216.849 |
| Creante | 692.391 |
| Disponibilitati | 581 |
| Datorii | 10.459.226 |
| Capitaluri proprii | -8.368.300 |
| Capital social | 17.000 |
| Cifra de afaceri | 473.810 |
| Venituri totale | 1.704.730 |
| Cheltuieli totale | 1.592.517 |
| Profit brut | 112.213 |
| Profit net | 112.213 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 413.521 |
| Active circulante | 121.014 |
| Creante | 89.204 |
| Disponibilitati | 31.810 |
| Datorii | 9.000.990 |
| Capitaluri proprii | -8.466.455 |
| Capital social | 17.000 |
| Cifra de afaceri | 7.061.923 |
| Venituri totale | 7.065.044 |
| Cheltuieli totale | 6.715.515 |
| Profit brut | 349.529 |
| Profit net | 349.529 |
| Nr. salariati | 9 |