TOPTEL CONSTRUCT SRL – CUI 19230949
Pe scurt
TOPTEL CONSTRUCT SRL are CUI 19230949, număr de înregistrare J11/1006/2006 și sediul în Sat Glimboca, Comuna Glimboca, județul Caraş-Severin. Activitatea principală declarată: CAEN 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.653.774 lei, un profit net de 689.780 lei și un număr mediu de 8 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TOPTEL CONSTRUCT SRL |
| CUI | 19230949 |
| Nr. Reg. Com. | J11/1006/2006 |
| EUID | ROONRC.J11/1006/2006 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-11-23 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DINU CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 653 774 | 689 780 | 490 404 | 678 435 | 1 252 803 | 1 440 834 | 8 |
| 2024 | 4 070 749 | 821 888 | 576 774 | 633 774 | 1 144 055 | 1 201 055 | 9 |
| 2023 | 2 022 196 | 477 389 | 610 713 | 303 210 | 1 374 169 | 1 066 666 | 10 |
| 2022 | 1 144 338 | 26 827 | 181 781 | 369 902 | 801 156 | 989 277 | 10 |
| 2021 | 1 058 401 | -84 356 | 103 427 | 422 008 | 843 869 | 1 162 450 | 11 |
| 2020 | 1 371 050 | 72 111 | 145 722 | 479 889 | 912 639 | 1 246 806 | 12 |
| 2019 | 1 156 264 | 89 174 | 100 737 | 548 857 | 825 257 | 1 273 377 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOPTEL CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Caraş-Severin , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 109 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SSR INVEST & LOGISTIC GRUP SRL – locul 105, 62,24 mil. lei, Bacău
- FLOWTECH EPCC S.R.L. – locul 105, 8,67 mil. lei, Iaşi
- AVITEL CONTRACTING S.R.L. – locul 105, 3,94 mil. lei, Bucureşti
- TRANU SRL – locul 105, 1,41 mil. lei, Suceava
- LAND IMPROVEMENT WORKS S.R.L. – locul 105, 26.421 lei, Constanţa
- DRUMURI SI PODURI LOCALE ALBA SA – locul 106, 62,09 mil. lei, Alba
- IFCO SA – locul 106, 8,59 mil. lei, Constanţa
- GORENERGO S.R.L. – locul 106, 3,85 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOPTEL CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOPTEL CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOPTEL CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 303.210 |
| Active circulante | 1.374.169 |
| Stocuri | 19.173 |
| Creante | 1.314.071 |
| Disponibilitati | 40.925 |
| Datorii | 610.713 |
| Capitaluri proprii | 1.066.666 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.022.196 |
| Venituri totale | 2.022.203 |
| Cheltuieli totale | 1.525.210 |
| Profit brut | 496.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 477.389 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 369.902 |
| Active circulante | 801.156 |
| Stocuri | 19.419 |
| Creante | 492.243 |
| Disponibilitati | 289.494 |
| Datorii | 181.781 |
| Capitaluri proprii | 989.277 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.144.338 |
| Venituri totale | 1.148.345 |
| Cheltuieli totale | 1.110.270 |
| Profit brut | 38.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.827 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 422.008 |
| Active circulante | 843.869 |
| Stocuri | 21.258 |
| Creante | 399.506 |
| Disponibilitati | 423.105 |
| Datorii | 103.427 |
| Capitaluri proprii | 1.162.450 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.058.401 |
| Venituri totale | 1.058.559 |
| Cheltuieli totale | 1.133.178 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 74.619 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 84.356 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 479.889 |
| Active circulante | 912.639 |
| Stocuri | 18.580 |
| Creante | 420.396 |
| Disponibilitati | 473.663 |
| Datorii | 145.722 |
| Capitaluri proprii | 1.246.806 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.371.050 |
| Venituri totale | 1.372.249 |
| Cheltuieli totale | 1.287.140 |
| Profit brut | 85.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 548.857 |
| Active circulante | 825.257 |
| Stocuri | 18.580 |
| Creante | 378.683 |
| Disponibilitati | 427.994 |
| Datorii | 100.737 |
| Capitaluri proprii | 1.273.377 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.156.264 |
| Venituri totale | 1.159.084 |
| Cheltuieli totale | 1.058.676 |
| Profit brut | 100.408 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 89.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 491.932 |
| Active circulante | 1.011.624 |
| Creante | 751.381 |
| Disponibilitati | 260.243 |
| Datorii | 320.115 |
| Capitaluri proprii | 1.183.441 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.541.111 |
| Venituri totale | 1.551.834 |
| Cheltuieli totale | 1.303.893 |
| Profit brut | 247.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 232.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 524.012 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.303.359 |
| Creante | 839.852 |
| Casa si conturi la banci | 463.507 |
| DATORII | 481.946 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.345.425 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.456.336 |
| VENITURI TOTALE | 2.461.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.928.120 |
| Profitul brut | 533.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 448.131 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 542.359 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.838.906 |
| Creante | 1.235.474 |
| Casa si conturi la banci | 603.432 |
| DATORII | 938.493 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.442.772 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.823.999 |
| VENITURI TOTALE | 2.832.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.415.734 |
| Profitul brut | 416.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 347.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |