TOP VISION SRL
| Denumire | TOP VISION SRL |
| CUI | 2753668 |
| Nr. Reg. Com. | J1992004594131 |
| EUID | ROONRC.J1992004594131 |
| CAEN | 147 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-08-04 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MATEI MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 612 572 | 926 861 | 7 413 918 | — | — | — | 28 |
| 2024 | 11 237 324 | 801 198 | 6 228 767 | 10 603 374 | 8 518 024 | 10 802 012 | 27 |
| 2023 | 8 972 539 | 608 852 | 4 757 066 | 10 091 439 | 6 659 817 | 10 000 814 | 29 |
| 2022 | 7 670 284 | 294 321 | 5 219 928 | 9 900 317 | 6 700 457 | 9 391 962 | 30 |
| 2021 | 5 279 850 | 189 395 | 4 960 860 | 9 665 665 | 6 365 921 | 9 097 641 | 29 |
| 2020 | 5 349 365 | 172 596 | 5 221 882 | 9 798 891 | 6 594 245 | 8 908 246 | 30 |
| 2019 | 5 149 271 | 120 179 | 5 242 940 | 10 659 869 | 5 435 518 | 8 610 650 | 30 |
| 2018 | 5 304 807 | 147 308 | 5 370 157 | 10 774 701 | 5 352 374 | 8 490 471 | 28 |
| 2017 | 4 636 940 | 263 903 | 7 570 984 | 11 160 255 | 4 753 891 | 8 343 162 | 32 |
| 2016 | 4 186 196 | 84 681 | 7 232 322 | 11 221 254 | 7 065 098 | 8 163 940 | 33 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 612 572 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOP VISION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 147 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOP VISION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOP VISION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOP VISION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.603.374 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.518.024 |
| Stocuri | 3.029.418 |
| Creante | 2.109.538 |
| Casa si conturi la banci | 3.379.068 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.233 |
| DATORII | 6.228.767 |
| VENITURI IN AVANS | 2.106.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.802.012 |
| Capital subscris varsat | 5.757.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.237.324 |
| VENITURI TOTALE | 12.737.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.861.474 |
| Profitul brut | 876.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 801.198 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.091.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.659.817 |
| Stocuri | 5.190.303 |
| Creante | 1.395.470 |
| Casa si conturi la banci | 74.044 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 113.476 |
| DATORII | 4.757.066 |
| VENITURI IN AVANS | 2.106.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.000.814 |
| Capital subscris varsat | 5.757.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.972.539 |
| VENITURI TOTALE | 10.712.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.063.408 |
| Profitul brut | 649.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 608.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.900.317 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.700.457 |
| Stocuri | 5.526.756 |
| Creante | 1.094.371 |
| Casa si conturi la banci | 79.330 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 117.968 |
| DATORII | 5.219.928 |
| VENITURI IN AVANS | 2.106.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.391.962 |
| Capital subscris varsat | 5.757.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.670.284 |
| VENITURI TOTALE | 9.029.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.706.825 |
| Profitul brut | 322.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 294.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.665.665 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.365.921 |
| Stocuri | 5.229.947 |
| Creante | 1.060.557 |
| Casa si conturi la banci | 75.417 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.767 |
| DATORII | 4.960.860 |
| VENITURI IN AVANS | 2.106.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.097.641 |
| Capital subscris varsat | 5.757.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.279.850 |
| VENITURI TOTALE | 6.558.072 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.363.242 |
| Profitul brut | 194.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 189.395 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.798.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.594.245 |
| Stocuri | 5.374.574 |
| Creante | 931.125 |
| Casa si conturi la banci | 288.546 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 133.767 |
| DATORII | 5.221.882 |
| VENITURI IN AVANS | 2.396.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.908.246 |
| Capital subscris varsat | 5.757.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.349.365 |
| VENITURI TOTALE | 6.320.010 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.147.414 |
| Profitul brut | 172.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 172.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.659.869 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.435.518 |
| Stocuri | 4.047.892 |
| Creante | 942.112 |
| Casa si conturi la banci | 445.514 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 155.867 |
| DATORII | 5.242.940 |
| VENITURI IN AVANS | 2.397.664 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.610.650 |
| Capital subscris varsat | 5.632.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.149.271 |
| VENITURI TOTALE | 6.070.835 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.950.656 |
| Profitul brut | 120.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 120.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.774.701 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.352.374 |
| Stocuri | 4.076.938 |
| Creante | 829.166 |
| Casa si conturi la banci | 446.270 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 155.722 |
| DATORII | 5.370.157 |
| VENITURI IN AVANS | 2.422.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.490.471 |
| Capital subscris varsat | 5.632.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.304.807 |
| VENITURI TOTALE | 7.298.763 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.127.886 |
| Profitul brut | 170.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 147.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.160.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.753.891 |
| Stocuri | 3.823.314 |
| Creante | 609.362 |
| Casa si conturi la banci | 321.215 |
| DATORII | 7.570.984 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.343.162 |
| Capital subscris varsat | 5.632.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.636.940 |
| VENITURI TOTALE | 5.600.706 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.336.803 |
| Profitul brut | 263.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 263.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.221.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.065.098 |
| Stocuri | 6.185.053 |
| Creante | 609.848 |
| Casa si conturi la banci | 270.197 |
| DATORII | 7.232.322 |
| VENITURI IN AVANS | 2.890.090 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.163.940 |
| Capital subscris varsat | 5.632.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.186.196 |
| VENITURI TOTALE | 5.718.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.633.878 |
| Profitul brut | 84.681 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 84.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |