TOP INTERNATIONAL REAL ESTATE SRL
| Denumire | TOP INTERNATIONAL REAL ESTATE SRL |
| CUI | 34243969 |
| Nr. Reg. Com. | J2015003265402 |
| EUID | ROONRC.J2015003265402 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-03-17 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GELU GRIGORAŞ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 148 180 | 355 288 | 976 718 | — | — | — | 12 |
| 2024 | 3 541 687 | 771 680 | 1 171 268 | 332 609 | 2 236 174 | 1 420 897 | 12 |
| 2023 | 1 235 314 | -614 179 | 1 699 933 | — | — | — | 12 |
| 2022 | 1 769 173 | -470 333 | 1 754 247 | — | — | — | 14 |
| 2021 | 3 637 454 | -865 239 | 1 809 641 | 580 397 | 3 760 083 | 2 535 934 | 22 |
| 2020 | 16 699 631 | 718 072 | 3 925 874 | 784 875 | 6 822 788 | 3 688 674 | 106 |
| 2019 | 26 527 921 | 2 258 657 | 6 042 110 | 968 661 | 8 029 776 | 2 970 602 | 116 |
| 2018 | 21 473 989 | 1 211 705 | 8 517 267 | 513 003 | 9 189 286 | 1 211 945 | 121 |
| 2017 | 5 517 492 | 190 661 | 2 893 768 | 295 150 | 2 785 926 | 190 901 | 86 |
| 2016 | 3 703 899 | 559 757 | 836 296 | 167 880 | 981 022 | 263 868 | 84 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 148 180 lei
-39%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOP INTERNATIONAL REAL ESTATE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOP INTERNATIONAL REAL ESTATE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOP INTERNATIONAL REAL ESTATE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOP INTERNATIONAL REAL ESTATE SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2023-07-20 |
| Data reactivare | 2024-04-24 |
| Data publicare | 2023-07-20 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 332.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.236.174 |
| Stocuri | 1.087.469 |
| Creante | 589.453 |
| Casa si conturi la banci | 559.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.382 |
| DATORII | 1.171.268 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.420.897 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.541.687 |
| VENITURI TOTALE | 3.412.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.597.669 |
| Profitul brut | 814.488 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 771.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 580.397 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.760.083 |
| Stocuri | 3.044.885 |
| Creante | 495.760 |
| Casa si conturi la banci | 219.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.095 |
| DATORII | 1.809.641 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.535.934 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.637.454 |
| VENITURI TOTALE | 3.975.409 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.840.648 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 865.239 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 865.239 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 784.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.822.788 |
| Stocuri | 2.074.575 |
| Creante | 3.992.990 |
| Casa si conturi la banci | 755.223 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.885 |
| DATORII | 3.925.874 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.688.674 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.699.631 |
| VENITURI TOTALE | 18.834.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.953.759 |
| Profitul brut | 880.727 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 718.072 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 968.661 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.029.776 |
| Stocuri | 1.064.448 |
| Creante | 6.760.757 |
| Casa si conturi la banci | 204.571 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.458 |
| DATORII | 6.042.110 |
| VENITURI IN AVANS | 183 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.970.602 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.527.921 |
| VENITURI TOTALE | 24.015.690 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.368.035 |
| Profitul brut | 2.647.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.258.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 513.003 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.189.286 |
| Stocuri | 3.440.676 |
| Creante | 5.642.415 |
| Casa si conturi la banci | 106.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.308 |
| DATORII | 8.517.267 |
| VENITURI IN AVANS | 2.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.211.945 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.473.989 |
| VENITURI TOTALE | 24.634.283 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.137.407 |
| Profitul brut | 1.496.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.211.705 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 121 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 295.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.785.926 |
| Stocuri | 316.712 |
| Creante | 2.461.537 |
| Casa si conturi la banci | 7.677 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.593 |
| DATORII | 2.893.768 |
| CAPITALURI - TOTAL | 190.901 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.517.492 |
| VENITURI TOTALE | 5.642.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.343.900 |
| Profitul brut | 298.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 190.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 167.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 981.022 |
| Stocuri | 73.860 |
| Creante | 693.211 |
| Casa si conturi la banci | 213.951 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.232 |
| DATORII | 836.296 |
| VENITURI IN AVANS | 12.378 |
| PROVIZIOANE | 38.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | 263.868 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.703.899 |
| VENITURI TOTALE | 3.721.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.079.175 |
| Profitul brut | 642.144 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 559.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |