TODELEMN SRL – CUI 36763429
Informativ
TODELEMN SRL are CUI 36763429, număr de înregistrare J01/974/2016 și sediul în Municipiul Alba Iulia, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 85.710 lei, o pierdere netă de 59.375 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: este sub incidenţa Legii nr. 85/2014
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TODELEMN SRL |
| CUI | 36763429 |
| Nr. Reg. Com. | J01/974/2016 |
| EUID | ROONRC.J1/974/2016 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | este sub incidenţa Legii nr. 85/2014 |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-11-21 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CASA DE INSOLVENŢĂ ZISU SPRL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85 710 | -59 375 | 4 088 726 | 19 315 | 4 156 403 | 88 364 | 1 |
| 2024 | 3 264 541 | 38 736 | 3 987 878 | 33 837 | 4 100 408 | 147 739 | 0 |
| 2023 | 2 955 321 | 5 583 | 2 634 455 | 61 060 | 2 680 968 | 109 003 | 2 |
| 2022 | 3 007 824 | 4 275 | 1 376 221 | 51 969 | 1 427 672 | 103 420 | 2 |
| 2021 | 1 229 881 | 13 495 | 574 133 | 96 647 | 576 631 | 99 145 | 2 |
| 2020 | 1 260 576 | -12 101 | 530 995 | 117 149 | 499 496 | 85 650 | 2 |
| 2019 | 1 433 394 | 40 694 | 527 828 | 41 711 | 583 869 | 97 752 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TODELEMN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 549 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DIANA MARIA COM SRL – locul 545, 1,30 mil. lei, Argeş
- KASPER CORP S.R.L. – locul 545, 119.651 lei, Braşov
- GMG LEMNART S.R.L. – locul 545, 93.100 lei, Bistriţa-Năsăud
- MAREDI SRL – locul 545, 53.680 lei, Argeş
- MOBITAL SRL – locul 546, 1,30 mil. lei, Dâmboviţa
- AGROMEC DUMBRAVA SRL – locul 546, 119.186 lei, Cluj
- PRO TEO SRL – locul 546, 89.963 lei, Maramureş
- M & G MOBIF SRL – locul 546, 53.525 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TODELEMN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TODELEMN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TODELEMN SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2026-02-24 |
| Data publicare | 2026-02-24 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 61.060 |
| Active circulante | 2.680.968 |
| Stocuri | 1.411.889 |
| Creante | 1.215.567 |
| Disponibilitati | 53.512 |
| Cheltuieli in avans | 1.430 |
| Datorii | 2.634.455 |
| Capitaluri proprii | 109.003 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 2.955.321 |
| Venituri totale | 2.916.689 |
| Cheltuieli totale | 2.905.809 |
| Profit brut | 10.880 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 51.969 |
| Active circulante | 1.427.672 |
| Stocuri | 814.138 |
| Creante | 598.059 |
| Disponibilitati | 15.475 |
| Datorii | 1.376.221 |
| Capitaluri proprii | 103.420 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 3.007.824 |
| Venituri totale | 3.046.826 |
| Cheltuieli totale | 3.018.123 |
| Profit brut | 28.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.275 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 96.647 |
| Active circulante | 576.631 |
| Stocuri | 355.408 |
| Creante | 200.288 |
| Disponibilitati | 20.935 |
| Datorii | 574.133 |
| Capitaluri proprii | 99.145 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.229.881 |
| Venituri totale | 1.199.990 |
| Cheltuieli totale | 1.177.488 |
| Profit brut | 22.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 117.149 |
| Active circulante | 499.496 |
| Stocuri | 309.268 |
| Creante | 173.339 |
| Disponibilitati | 16.889 |
| Datorii | 530.995 |
| Capitaluri proprii | 85.650 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.260.576 |
| Venituri totale | 1.280.620 |
| Cheltuieli totale | 1.282.515 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.895 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.101 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 41.711 |
| Active circulante | 583.869 |
| Stocuri | 350.726 |
| Creante | 219.257 |
| Disponibilitati | 13.886 |
| Datorii | 527.828 |
| Capitaluri proprii | 97.752 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.433.394 |
| Venituri totale | 1.444.292 |
| Cheltuieli totale | 1.390.364 |
| Profit brut | 53.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 75.847 |
| Stocuri | 17.573 |
| Creante | 51.798 |
| Disponibilitati | 6.476 |
| Datorii | 18.799 |
| Capitaluri proprii | 57.048 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 459.818 |
| Venituri totale | 460.146 |
| Cheltuieli totale | 442.563 |
| Profit brut | 17.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 52.813 |
| Stocuri | 185 |
| Creante | 90 |
| Disponibilitati | 52.538 |
| Datorii | 8.750 |
| Capitaluri proprii | 44.063 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 171.415 |
| Venituri totale | 171.415 |
| Cheltuieli totale | 125.420 |
| Profit brut | 45.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |