TOANS VIETNAM SRL
| Denumire | TOANS VIETNAM SRL |
| CUI | 32176839 |
| Nr. Reg. Com. | J2013010650406 |
| EUID | ROONRC.J2013010650406 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-08-27 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IORGU ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 841 419 | 487 895 | 4 357 427 | — | — | — | 51 |
| 2024 | 10 913 486 | 507 151 | 4 298 723 | 2 776 756 | 2 119 932 | 597 965 | 20 |
| 2023 | 10 365 004 | 253 618 | 3 792 047 | 1 702 384 | 2 343 521 | 253 858 | 34 |
| 2022 | 8 821 959 | 3 126 681 | 2 807 350 | 771 026 | 5 163 245 | 3 126 921 | 32 |
| 2021 | 6 053 527 | 2 349 936 | 794 324 | 927 467 | 4 565 207 | 4 701 110 | 27 |
| 2020 | 4 048 292 | 836 495 | 1 035 100 | — | — | — | 30 |
| 2019 | 9 652 218 | 2 813 834 | 115 908 | 1 218 692 | 1 767 587 | 2 870 371 | 45 |
| 2018 | 7 672 107 | 885 105 | 342 251 | 1 147 504 | 1 365 338 | 2 329 536 | 50 |
| 2017 | 5 540 821 | 1 007 812 | 201 826 | 580 826 | 1 050 956 | 1 444 432 | 50 |
| 2016 | 3 657 530 | 370 921 | 372 644 | 348 978 | 460 286 | 436 620 | 45 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 841 419 lei
-19%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TOANS VIETNAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TOANS VIETNAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TOANS VIETNAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TOANS VIETNAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.776.756 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.119.932 |
| Stocuri | 320.929 |
| Creante | 475.671 |
| Casa si conturi la banci | 1.323.332 |
| DATORII | 4.298.723 |
| CAPITALURI - TOTAL | 597.965 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.913.486 |
| VENITURI TOTALE | 10.928.652 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.326.171 |
| Profitul brut | 602.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 507.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.702.384 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.343.521 |
| Stocuri | 299.659 |
| Creante | 450.477 |
| Casa si conturi la banci | 1.593.385 |
| DATORII | 3.792.047 |
| CAPITALURI - TOTAL | 253.858 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.365.004 |
| VENITURI TOTALE | 10.495.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.193.291 |
| Profitul brut | 302.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 253.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 771.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.163.245 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.659.780 |
| Casa si conturi la banci | 1.503.465 |
| DATORII | 2.807.350 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.126.921 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.821.959 |
| VENITURI TOTALE | 8.817.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.690.632 |
| Profitul brut | 3.126.681 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.126.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 927.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.565.207 |
| Stocuri | -2.713 |
| Creante | 1.599.251 |
| Casa si conturi la banci | 2.968.669 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.760 |
| DATORII | 794.324 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.701.110 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.053.527 |
| VENITURI TOTALE | 6.113.825 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.763.889 |
| Profitul brut | 2.349.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.349.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.218.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.767.587 |
| Stocuri | 256.272 |
| Creante | 321.909 |
| Casa si conturi la banci | 1.189.406 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 115.908 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.870.371 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.652.218 |
| VENITURI TOTALE | 9.653.647 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.760.008 |
| Profitul brut | 2.893.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.813.834 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.147.504 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.365.338 |
| Stocuri | 236.592 |
| Creante | 198.022 |
| Casa si conturi la banci | 930.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 158.945 |
| DATORII | 342.251 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.329.536 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.672.107 |
| VENITURI TOTALE | 7.683.898 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.711.050 |
| Profitul brut | 972.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 885.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 580.826 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.050.956 |
| Stocuri | 71.343 |
| Creante | 86.003 |
| Casa si conturi la banci | 893.610 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.476 |
| DATORII | 201.826 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.444.432 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.540.821 |
| VENITURI TOTALE | 5.545.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.468.488 |
| Profitul brut | 1.077.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.007.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 348.978 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 460.286 |
| Stocuri | 1.430 |
| Creante | 204.704 |
| Casa si conturi la banci | 254.152 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 372.644 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 436.620 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.657.530 |
| VENITURI TOTALE | 3.657.533 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.244.413 |
| Profitul brut | 413.120 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 370.921 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-31 18:20:01 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-31 18:20:01 |