TMP TECHNOLOGIES S.R.L.

Cauta alta firma:
TMP TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 17705928EUID: ROONRC.J02/1109/2005CAEN: 2651Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire TMP TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 17705928
EUID ROONRC.J02/1109/2005
CAEN 2651
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2005-06-20 (21 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BLAJ SILVIU-DUMITRU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 267 721 -88 925 4 725 232 1
2024 2 667 438 906 544 1 850 324 4 367 659 55 152 2 573 230 2
2023 3 154 372 895 261 1 805 202 3 349 446 1 160 743 2 700 060 2
2022 3 838 515 1 738 780 1 840 438 2 559 035 1 438 969 2 152 639 3
2021 3 050 459 1 476 829 1 368 356 2
2020 0 -32 537 36 421 1
2019 0 -1 290 4 143 0
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
267 721 lei
-90%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TMP TECHNOLOGIES S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 2651 Rev. 2 (echivalent: 2651 Rev. 1, 2651 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Descriere Activitate Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Cod CAEN principal 26 Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Descriere activitate (principal) Fabricarea calculatoarelor și a produselor electronice și optice
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TMP TECHNOLOGIES S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 10611 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Arad , domeniul 6820: Fabricarea cimentului

Locul 170 în Arad pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
906.544 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TMP TECHNOLOGIES S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TMP TECHNOLOGIES S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TMP TECHNOLOGIES S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TMP TECHNOLOGIES S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TMP TECHNOLOGIES S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TMP TECHNOLOGIES S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TMP TECHNOLOGIES S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TMP TECHNOLOGIES S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.367.659
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 55.152
Stocuri 8.221
Creante 11.539
Casa si conturi la banci 35.392
CHELTUIELI IN AVANS 743
DATORII 1.850.324
CAPITALURI - TOTAL 2.573.230
Capital subscris varsat 2.100
Cifra de afaceri neta 2.667.438
VENITURI TOTALE 3.270.249
CHELTUIELI TOTALE 2.214.216
Profitul brut 1.056.033
Pierdere bruta 0
Profitul net 906.544
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 2

WEB_BL_BS_SL CAEN: 2651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.349.446
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.160.743
Stocuri 902.801
Creante 237.947
Casa si conturi la banci 19.995
DATORII 1.805.202
VENITURI IN AVANS 4.927
CAPITALURI - TOTAL 2.700.060
Capital subscris varsat 2.100
Cifra de afaceri neta 3.154.372
VENITURI TOTALE 3.166.291
CHELTUIELI TOTALE 2.251.848
Profitul brut 914.443
Pierdere bruta 0
Profitul net 895.261
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 2

WEB_BL_BS_SL CAEN: 6820
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.559.035
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.438.969
Stocuri 723.486
Creante 708.521
Casa si conturi la banci 6.962
DATORII 1.840.438
VENITURI IN AVANS 4.927
CAPITALURI - TOTAL 2.152.639
Capital subscris varsat 2.100
Cifra de afaceri neta 3.838.515
VENITURI TOTALE 3.885.939
CHELTUIELI TOTALE 2.120.932
Profitul brut 1.765.007
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.738.780
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 939.450
Active circulante 1.881.984
Stocuri 578.732
Creante 978.073
Disponibilitati 325.179
Datorii 1.368.356
Venituri in avans 4.927
Capitaluri proprii 1.448.151
Capital social 2.100
Cifra de afaceri 3.050.459
Venituri totale 3.091.644
Cheltuieli totale 1.590.233
Profit brut 1.501.411
Pierdere bruta 0
Profit net 1.476.829
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active circulante 7.744
Creante 1.438
Disponibilitati 6.306
Datorii 36.421
Capitaluri proprii -28.677
Capital social 2.100
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 32.537
Profit brut 0
Pierdere bruta 32.537
Profit net 0
Pierdere neta 32.537
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active circulante 7.903
Creante 1.424
Disponibilitati 6.479
Datorii 4.143
Capitaluri proprii 3.760
Capital social 2.000
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 1.290
Profit brut 0
Pierdere bruta 1.290
Profit net 0
Pierdere neta 1.290

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active circulante 9.293
Creante 1.424
Disponibilitati 7.869
Datorii 4.243
Capitaluri proprii 5.050
Capital social 2.000
Venituri totale 292.274
Cheltuieli totale 170.847
Profit brut 121.427
Pierdere bruta 0
Profit net 118.392
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 155.914
Active circulante 206.737
Creante 205.902
Disponibilitati 835
Datorii 475.993
Capitaluri proprii -113.342
Capital social 2.000
Venituri totale 547.068
Cheltuieli totale 423.572
Profit brut 123.496
Pierdere bruta 0
Profit net 107.084
Pierdere neta 0
Nr. salariati 0

WEB_UU_AN CAEN: 6820
Active imobilizate 165.516
Active circulante 307.879
Creante 305.902
Disponibilitati 1.977
Cheltuieli in avans 268.960
Datorii 743.211
Venituri in avans 221.371
Capitaluri proprii -222.227
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 22.230
Profit brut 0
Pierdere bruta 22.230
Profit net 0
Pierdere neta 22.230
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).