TIMES CONSULTING SRL
| Denumire | TIMES CONSULTING SRL |
| CUI | 12292472 |
| Nr. Reg. Com. | J1999008810403 |
| EUID | ROONRC.J1999008810403 |
| CAEN | 6920 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-10-06 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂDESCU CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 782 388 | 388 373 | 3 020 867 | — | — | — | 21 |
| 2024 | 2 772 486 | 854 249 | 3 239 405 | 1 362 248 | 3 791 149 | 1 914 237 | 12 |
| 2023 | 2 466 619 | 1 052 242 | 2 834 119 | 119 078 | 4 792 854 | 2 075 548 | 11 |
| 2022 | 2 433 505 | 1 578 615 | 2 904 301 | 137 320 | 4 363 632 | 1 586 351 | 16 |
| 2021 | 2 765 002 | 870 549 | 1 781 935 | 219 503 | 4 012 765 | 2 431 062 | 23 |
| 2020 | 2 353 106 | 60 092 | 917 713 | 368 105 | 2 937 193 | 2 370 668 | 24 |
| 2019 | 2 306 672 | 1 254 285 | 909 248 | 687 778 | 2 804 130 | 2 582 660 | 24 |
| 2018 | 2 010 968 | 574 803 | 958 542 | 766 467 | 1 520 450 | 1 328 375 | 24 |
| 2017 | 1 904 171 | 16 955 | 1 692 220 | 833 334 | 1 612 458 | 753 572 | 27 |
| 2016 | 2 092 816 | 519 604 | 1 155 105 | 669 306 | 1 362 416 | 876 617 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 782 388 lei
36%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TIMES CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6920 Rev. 2 (echivalent: 6920 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Descriere Activitate | Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Cod CAEN principal | 69 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal |
| Descriere activitate (principal) | Activități juridice și de contabilitate |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TIMES CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TIMES CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TIMES CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.362.248 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.791.149 |
| Stocuri | 6.933 |
| Creante | 3.365.235 |
| Casa si conturi la banci | 418.981 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 245 |
| DATORII | 3.239.405 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.914.237 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.772.486 |
| VENITURI TOTALE | 2.865.879 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.871.831 |
| Profitul brut | 994.048 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 854.249 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 119.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.792.854 |
| Stocuri | 2.106 |
| Creante | 4.581.987 |
| Casa si conturi la banci | 208.761 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.834.119 |
| VENITURI IN AVANS | 2.265 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.075.548 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.466.619 |
| VENITURI TOTALE | 2.476.046 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.406.428 |
| Profitul brut | 1.069.618 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.052.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 137.320 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.363.632 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 4.224.095 |
| Casa si conturi la banci | 139.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.904.301 |
| VENITURI IN AVANS | 10.300 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.586.351 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.433.505 |
| VENITURI TOTALE | 2.604.004 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.005.045 |
| Profitul brut | 1.598.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.578.615 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 219.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.012.765 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.781.264 |
| Casa si conturi la banci | 231.501 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.781.935 |
| VENITURI IN AVANS | 19.271 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.431.062 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.765.002 |
| VENITURI TOTALE | 3.316.069 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.418.401 |
| Profitul brut | 897.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 870.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 368.105 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.937.193 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.603.021 |
| Casa si conturi la banci | 334.172 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 917.713 |
| VENITURI IN AVANS | 16.917 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.370.668 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.353.106 |
| VENITURI TOTALE | 3.599.667 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.504.780 |
| Profitul brut | 94.887 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 687.778 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.804.130 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.757.164 |
| Casa si conturi la banci | 46.966 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 909.248 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.582.660 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.306.672 |
| VENITURI TOTALE | 2.327.044 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.049.488 |
| Profitul brut | 1.277.556 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.254.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 766.467 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.520.450 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.470.883 |
| Casa si conturi la banci | 49.567 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 958.542 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.328.375 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.010.968 |
| VENITURI TOTALE | 2.021.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.426.590 |
| Profitul brut | 594.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 574.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 833.334 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.612.458 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.324.459 |
| Casa si conturi la banci | 287.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.692.220 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 753.572 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.904.171 |
| VENITURI TOTALE | 1.918.938 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.899.223 |
| Profitul brut | 19.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 669.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.362.416 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.141.418 |
| Casa si conturi la banci | 220.998 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.155.105 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 876.617 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.092.816 |
| VENITURI TOTALE | 2.283.093 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.709.311 |
| Profitul brut | 573.782 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 519.604 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |