TERRATEST GEOTEHNIC SA
| Denumire | TERRATEST GEOTEHNIC SA |
| CUI | 22511812 |
| Nr. Reg. Com. | J40/18547/2007 |
| EUID | ROONRC.J40/18547/2007 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-10-04 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MONICA ROXANA ŞTEFAN | reprezentant al persoanei juridice | Kenya |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 177 656 | 5 104 673 | 77 762 515 | 39 240 193 | 46 386 126 | 8 490 557 | 153 |
| 2024 | 122 275 306 | -3 825 683 | 53 742 656 | 11 097 240 | 53 746 022 | -347 017 | 113 |
| 2023 | 42 037 050 | -9 498 390 | 23 559 582 | 18 029 724 | 20 799 910 | 3 478 667 | 98 |
| 2022 | 147 723 588 | 3 817 741 | 30 149 664 | 22 517 392 | 40 099 907 | 14 742 694 | 100 |
| 2021 | 55 659 888 | -286 468 | 21 273 914 | 12 594 461 | 27 985 391 | 10 924 953 | 70 |
| 2020 | 61 790 834 | 107 151 | 4 585 259 | 11 768 163 | 17 136 879 | 11 211 421 | 74 |
| 2019 | 97 571 040 | 4 082 952 | 11 540 425 | 9 346 855 | 24 871 800 | 13 145 746 | 73 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises165 177 656 lei
35%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERRATEST GEOTEHNIC SA”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TERRATEST GEOTEHNIC SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERRATEST GEOTEHNIC SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERRATEST GEOTEHNIC SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.097.240 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.746.022 |
| Stocuri | 1.698.982 |
| Creante | 40.313.895 |
| Casa si conturi la banci | 11.733.145 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.509.474 |
| DATORII | 53.742.656 |
| VENITURI IN AVANS | 49.241 |
| PROVIZIOANE | 12.907.856 |
| CAPITALURI - TOTAL | -347.017 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 122.275.306 |
| VENITURI TOTALE | 122.872.169 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.697.852 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.825.683 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.825.683 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.029.724 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.799.910 |
| Stocuri | 653.571 |
| Creante | 14.787.353 |
| Casa si conturi la banci | 5.358.986 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 226.605 |
| DATORII | 23.559.582 |
| VENITURI IN AVANS | 49.241 |
| PROVIZIOANE | 11.968.749 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.478.667 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 42.037.050 |
| VENITURI TOTALE | 43.715.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.213.977 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.498.390 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.498.390 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.517.392 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.099.907 |
| Stocuri | 854.275 |
| Creante | 29.045.380 |
| Casa si conturi la banci | 10.200.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 208.397 |
| DATORII | 30.149.664 |
| VENITURI IN AVANS | 142.514 |
| PROVIZIOANE | 17.790.824 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.742.694 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 147.723.588 |
| VENITURI TOTALE | 149.718.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 145.001.197 |
| Profitul brut | 4.717.571 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.817.741 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.594.461 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.985.391 |
| Stocuri | 681.330 |
| Creante | 21.317.476 |
| Casa si conturi la banci | 5.986.585 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 181.644 |
| DATORII | 21.273.914 |
| VENITURI IN AVANS | 319.340 |
| PROVIZIOANE | 8.243.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.924.953 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 55.659.888 |
| VENITURI TOTALE | 56.276.901 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.563.369 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 286.468 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 286.468 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.768.163 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.136.879 |
| Stocuri | 73.884 |
| Creante | 11.399.465 |
| Casa si conturi la banci | 5.663.530 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.644 |
| DATORII | 4.585.259 |
| VENITURI IN AVANS | 228.096 |
| PROVIZIOANE | 12.928.910 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.211.421 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 61.790.834 |
| VENITURI TOTALE | 62.319.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.200.603 |
| Profitul brut | 119.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 107.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.346.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.871.800 |
| Stocuri | 2.047.181 |
| Creante | 17.476.856 |
| Casa si conturi la banci | 5.347.763 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.155 |
| DATORII | 11.540.425 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 9.651.639 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.145.746 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 97.571.040 |
| VENITURI TOTALE | 98.208.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.911.910 |
| Profitul brut | 5.296.323 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.082.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.991.009 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.963.429 |
| Stocuri | 1.808.579 |
| Creante | 10.566.128 |
| Casa si conturi la banci | 4.588.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.477 |
| DATORII | 9.390.038 |
| VENITURI IN AVANS | 49.750 |
| PROVIZIOANE | 2.521.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.062.794 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 54.805.834 |
| VENITURI TOTALE | 54.900.895 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.760.821 |
| Profitul brut | 3.140.074 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.536.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.481.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.556.551 |
| Stocuri | 83.367 |
| Creante | 9.477.238 |
| Casa si conturi la banci | 2.995.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.841 |
| DATORII | 6.729.590 |
| VENITURI IN AVANS | 162.141 |
| PROVIZIOANE | 2.625.516 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.526.178 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 28.545.190 |
| VENITURI TOTALE | 28.628.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.913.718 |
| Profitul brut | 714.922 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 540.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.978.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.665.158 |
| Stocuri | 42.422 |
| Creante | 10.489.721 |
| Casa si conturi la banci | 3.133.015 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 157.533 |
| DATORII | 10.599.116 |
| PROVIZIOANE | 2.215.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.986.138 |
| Capital subscris varsat | 333.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.630.116 |
| VENITURI TOTALE | 30.033.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.567.665 |
| Profitul brut | 1.465.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.425.667 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |