TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L.

Cauta alta firma:
TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 34266679RegCom: J2015000203153EUID: ROONRC.J2015000203153CAEN: 4100Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GROZĂVEŞTI COM. CORBII MARI, STR. PINTENOAICA, NR.1

Denumire TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 34266679
Nr. Reg. Com. J2015000203153
EUID ROONRC.J2015000203153
CAEN 4100
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2015-03-23 (11 ani)

Adresa JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GROZĂVEŞTI COM. CORBII MARI, STR. PINTENOAICA, NR.1
Cod Poștal 137137
Telefon 0721892681
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MILOŞ RĂZVAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 330 052 889 053 1 173 819 2
2024 1 351 492 618 659 1 054 425 2
2023 289 530 22 683 751 382 2
2022 224 000 140 458 782 2
2021 241 600 -35 430 422 247 2
2020 71 770 -114 906 380 400 2
2019 511 618 -5 236 373 859 2
2018 304 264 -185 441 242 080 1
2017 261 371 34 967 27 688 2
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 330 052 lei
72%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3)
Obiect Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Descriere Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Cod CAEN principal 41
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GROZĂVEŞTI COM. CORBII MARI, STR. PINTENOAICA, NR.1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20288 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Dâmboviţa

Locul 278 în Dâmboviţa pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
618.659 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERRA-ALEX-SARA-CONSTRUCŢII S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 1.139.296
Active circulante 452.746
Stocuri 75.932
Creante 331.982
Disponibilitati 44.832
Datorii 1.054.425
Capitaluri proprii 537.617
Capital social 300
Cifra de afaceri 1.351.492
Venituri totale 1.540.223
Cheltuieli totale 876.282
Profit brut 663.941
Pierdere bruta 0
Profit net 618.659
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 304.614
Active circulante 365.726
Stocuri 73.319
Creante 191.960
Disponibilitati 100.447
Datorii 751.382
Capitaluri proprii -81.042
Capital social 300
Cifra de afaceri 289.530
Venituri totale 289.530
Cheltuieli totale 263.952
Profit brut 25.578
Pierdere bruta 0
Profit net 22.683
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 189.513
Active circulante 165.544
Creante 163.120
Disponibilitati 2.424
Datorii 458.782
Capitaluri proprii -103.725
Capital social 300
Cifra de afaceri 224.000
Venituri totale 224.000
Cheltuieli totale 221.620
Profit brut 2.380
Pierdere bruta 0
Profit net 140
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 165.071
Active circulante 255.259
Creante 198.492
Disponibilitati 56.767
Datorii 373.859
Capitaluri proprii 46.471
Capital social 300
Cifra de afaceri 511.618
Venituri totale 511.618
Cheltuieli totale 511.718
Profit brut 0
Pierdere bruta 100
Profit net 0
Pierdere neta 5.236
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 1.982
Active circulante 262.854
Creante 107.897
Disponibilitati 154.957
Datorii 27.688
Capitaluri proprii 237.148
Capital social 300
Cifra de afaceri 261.371
Venituri totale 261.371
Cheltuieli totale 223.790
Profit brut 37.581
Pierdere bruta 0
Profit net 34.967
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.