TERMOVEST PROD SRL
| Denumire | TERMOVEST PROD SRL |
| CUI | 32014225 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2248/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/2248/2013 |
| CAEN | 2223 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-07-16 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PAPP CRISTIAN IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 850 950 | 314 577 | 13 401 565 | 5 461 855 | 9 121 919 | 1 171 203 | 68 |
| 2024 | 31 275 104 | -2 480 134 | 18 940 969 | 6 114 426 | 13 262 063 | 401 097 | 76 |
| 2023 | 36 338 916 | 89 226 | 20 521 058 | 9 663 990 | 14 766 100 | 2 881 230 | 82 |
| 2022 | 27 984 538 | 1 251 951 | 13 753 940 | 9 426 749 | 7 027 978 | 2 792 004 | 83 |
| 2021 | 20 009 181 | 133 696 | 11 962 201 | 7 806 437 | 5 763 743 | 1 673 749 | 76 |
| 2020 | 16 110 328 | 710 262 | 10 170 016 | 6 693 555 | 4 963 538 | 1 540 053 | 68 |
| 2019 | 10 946 786 | 266 802 | 9 309 972 | 5 751 927 | 4 332 970 | 829 791 | 46 |
| 2018 | 9 499 036 | 235 663 | 4 091 378 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 7 754 841 | 248 694 | 3 358 351 | — | — | — | 37 |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 850 950 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERMOVEST PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2223 Rev. 2 (echivalent: 2223 Rev. 1, 2223 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 2223: Legătorie și finisare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TERMOVEST PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERMOVEST PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERMOVEST PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.114.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.262.063 |
| Stocuri | 6.815.373 |
| Creante | 4.605.682 |
| Casa si conturi la banci | 1.841.008 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.373 |
| DATORII | 18.940.969 |
| PROVIZIOANE | 75.796 |
| CAPITALURI - TOTAL | 401.097 |
| Capital subscris varsat | 120.200 |
| Cifra de afaceri neta | 31.275.104 |
| VENITURI TOTALE | 30.435.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.915.505 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.480.134 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.480.134 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.663.990 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.766.100 |
| Stocuri | 7.686.869 |
| Creante | 6.125.038 |
| Casa si conturi la banci | 864.193 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.812 |
| DATORII | 20.521.058 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.070.614 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.881.230 |
| Capital subscris varsat | 120.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 36.338.916 |
| VENITURI TOTALE | 40.805.478 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.669.316 |
| Profitul brut | 136.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 89.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.426.749 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.027.978 |
| Stocuri | 2.692.250 |
| Creante | 3.994.692 |
| Casa si conturi la banci | 117.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 91.217 |
| DATORII | 13.753.940 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.792.004 |
| Capital subscris varsat | 120.200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.984.538 |
| VENITURI TOTALE | 28.763.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.511.712 |
| Profitul brut | 1.251.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.251.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.806.437 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.763.743 |
| Stocuri | 2.349.297 |
| Creante | 2.941.190 |
| Casa si conturi la banci | 175.258 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.770 |
| DATORII | 11.962.201 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.673.749 |
| Capital subscris varsat | 120.200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.009.181 |
| VENITURI TOTALE | 19.457.478 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.295.562 |
| Profitul brut | 161.916 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 133.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 76 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.693.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.963.538 |
| Stocuri | 1.989.270 |
| Creante | 2.378.125 |
| Casa si conturi la banci | 596.143 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.976 |
| DATORII | 10.170.016 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.540.053 |
| Capital subscris varsat | 120.200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.110.328 |
| VENITURI TOTALE | 15.490.402 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.762.077 |
| Profitul brut | 728.325 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 710.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.751.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.332.970 |
| Stocuri | 2.820.258 |
| Creante | 1.430.531 |
| Casa si conturi la banci | 82.181 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.866 |
| DATORII | 9.309.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 829.791 |
| Capital subscris varsat | 120.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.946.786 |
| VENITURI TOTALE | 12.413.181 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.145.378 |
| Profitul brut | 267.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 266.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.750.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.995.066 |
| Stocuri | 1.660.781 |
| Creante | 1.248.712 |
| Casa si conturi la banci | 6.068 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.269 |
| DATORII | 4.091.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | 675.889 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.499.036 |
| VENITURI TOTALE | 10.142.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.873.700 |
| Profitul brut | 268.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 235.663 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.387.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.609.111 |
| Stocuri | 1.081.135 |
| Creante | 1.412.001 |
| Casa si conturi la banci | 115.975 |
| DATORII | 3.358.351 |
| CAPITALURI - TOTAL | 638.664 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.754.841 |
| VENITURI TOTALE | 7.843.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.578.720 |
| Profitul brut | 264.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 248.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.329.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.874.992 |
| Stocuri | 958.067 |
| Creante | 904.145 |
| Casa si conturi la banci | 12.780 |
| DATORII | 2.814.371 |
| CAPITALURI - TOTAL | 389.971 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.633.527 |
| VENITURI TOTALE | 5.732.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.547.978 |
| Profitul brut | 184.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 156.287 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |