TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L.
| Denumire | TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L. |
| CUI | 43709449 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000418136 |
| EUID | ROONRC.J13/418/2021 |
| CAEN | 3530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-02-10 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANTON LAVINIA | - | România |
| CHIRTOP LAURENȚIU | - | România |
| SCHIAU MIHAELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248 564 234 | -4 340 138 | 162 733 956 | 3 686 582 | 86 932 514 | -114 374 170 | 318 |
| 2024 | 269 021 528 | 129 128 | 220 564 729 | 4 066 216 | 111 566 098 | -110 040 979 | 331 |
| 2023 | 306 883 602 | -20 039 723 | 278 995 065 | 4 071 781 | 167 200 782 | -109 351 059 | 346 |
| 2022 | 228 099 866 | -131 972 695 | 191 757 119 | 4 158 717 | 29 294 840 | -169 604 224 | 354 |
| 2021 | 70 765 904 | -37 659 029 | 63 118 830 | 1 892 389 | 101 940 543 | -37 631 529 | 362 |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises248 564 234 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3530 Rev. 2 (echivalent: 3530 Rev. 1, 3530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Descriere Activitate | Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 35 Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Constanţa , domeniul 3530: Construcții și reparații de aeronave și nave
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERMOFICARE CONSTANTA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.066.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 111.566.098 |
| Stocuri | 844.134 |
| Creante | 109.797.284 |
| Casa si conturi la banci | 698.244 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.619 |
| DATORII | 220.564.729 |
| VENITURI IN AVANS | 5.127.183 |
| CAPITALURI - TOTAL | -110.040.979 |
| Capital subscris varsat | 80.027.500 |
| Cifra de afaceri neta | 269.021.528 |
| VENITURI TOTALE | 274.044.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 273.914.904 |
| Profitul brut | 129.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 129.128 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 331 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.071.781 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 167.200.782 |
| Stocuri | 1.136.064 |
| Creante | 161.903.296 |
| Casa si conturi la banci | 3.854.696 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.063 |
| DATORII | 278.995.065 |
| VENITURI IN AVANS | 1.645.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | -109.351.059 |
| Capital subscris varsat | 54.907.500 |
| Cifra de afaceri neta | 306.883.602 |
| VENITURI TOTALE | 310.314.045 |
| CHELTUIELI TOTALE | 330.353.768 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.039.723 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.039.723 |
| Numar mediu de salariati | 346 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.158.717 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.294.840 |
| Stocuri | 529.962 |
| Creante | 26.022.205 |
| Casa si conturi la banci | 2.211.125 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.167 |
| DATORII | 191.757.119 |
| VENITURI IN AVANS | 11.315.829 |
| CAPITALURI - TOTAL | -169.604.224 |
| Capital subscris varsat | 27.500 |
| Cifra de afaceri neta | 228.099.866 |
| VENITURI TOTALE | 228.705.139 |
| CHELTUIELI TOTALE | 360.677.834 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 131.972.695 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 131.972.695 |
| Numar mediu de salariati | 354 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.892.389 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 101.940.543 |
| Stocuri | 292.955 |
| Creante | 92.936.729 |
| Casa si conturi la banci | 8.276.804 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.469 |
| DATORII | 63.118.830 |
| VENITURI IN AVANS | 78.355.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | -37.631.529 |
| Capital subscris varsat | 27.500 |
| Cifra de afaceri neta | 70.765.904 |
| VENITURI TOTALE | 70.839.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.498.837 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.659.029 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 37.659.029 |
| Numar mediu de salariati | 362 |