TERMO ELECTRO LUX SRL
| Denumire | TERMO ELECTRO LUX SRL |
| CUI | 15920024 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000589078 |
| EUID | ROONRC.J07/589/2003 |
| CAEN | 4752 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-20 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MERA DOINA CRISTINA | - | România |
| MERA IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 902 780 | 217 144 | 1 163 032 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 4 449 563 | 506 075 | 1 053 486 | 334 356 | 3 441 790 | 2 729 387 | 19 |
| 2023 | 3 977 586 | 524 067 | 432 156 | 191 321 | 2 787 420 | 2 553 312 | 19 |
| 2022 | 4 124 921 | 918 361 | 586 003 | 143 177 | 2 632 396 | 2 194 245 | 19 |
| 2021 | 3 815 523 | 376 277 | 678 155 | 406 254 | 2 683 418 | 2 416 192 | 19 |
| 2020 | 2 899 919 | 316 503 | 535 500 | 431 032 | 2 149 446 | 2 051 915 | 18 |
| 2019 | 2 941 745 | 275 987 | 646 290 | 438 400 | 1 936 365 | 1 735 412 | 18 |
| 2018 | 3 027 423 | 258 638 | 836 893 | 441 802 | 1 847 578 | 1 459 424 | 18 |
| 2017 | 2 871 097 | 110 548 | 1 145 875 | 454 769 | 1 864 763 | 1 200 787 | 18 |
| 2016 | 3 254 692 | 343 160 | 999 271 | 360 590 | 1 722 983 | 1 090 239 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 902 780 lei
-12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERMO ELECTRO LUX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4752 Rev. 2 (echivalent: 4752 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Botoşani , domeniul 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TERMO ELECTRO LUX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERMO ELECTRO LUX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERMO ELECTRO LUX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 334.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.441.790 |
| Stocuri | 2.788.224 |
| Creante | 39.808 |
| Casa si conturi la banci | 613.758 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.727 |
| DATORII | 1.053.486 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.729.387 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.449.563 |
| VENITURI TOTALE | 4.453.090 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.865.198 |
| Profitul brut | 587.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 506.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 191.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.787.420 |
| Stocuri | 2.682.899 |
| Creante | 28.746 |
| Casa si conturi la banci | 75.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.727 |
| DATORII | 432.156 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.553.312 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.977.586 |
| VENITURI TOTALE | 3.978.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.368.883 |
| Profitul brut | 609.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.067 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 143.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.632.396 |
| Stocuri | 2.380.864 |
| Creante | 174.941 |
| Casa si conturi la banci | 76.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.675 |
| DATORII | 586.003 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.194.245 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.124.921 |
| VENITURI TOTALE | 4.851.829 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.891.566 |
| Profitul brut | 960.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 918.361 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 406.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.683.418 |
| Stocuri | 2.244.215 |
| Creante | 8.442 |
| Casa si conturi la banci | 430.761 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.675 |
| DATORII | 678.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.416.192 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.815.523 |
| VENITURI TOTALE | 3.852.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.444.205 |
| Profitul brut | 408.662 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 376.277 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 431.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.149.446 |
| Stocuri | 2.078.673 |
| Creante | 25.060 |
| Casa si conturi la banci | 45.713 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.937 |
| DATORII | 535.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.051.915 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.899.919 |
| VENITURI TOTALE | 2.925.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.587.716 |
| Profitul brut | 338.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 316.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 438.400 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.936.365 |
| Stocuri | 1.897.353 |
| Creante | 28.476 |
| Casa si conturi la banci | 10.536 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.937 |
| DATORII | 646.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.735.412 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.941.745 |
| VENITURI TOTALE | 2.943.247 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.639.287 |
| Profitul brut | 303.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 275.987 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 441.802 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.847.578 |
| Stocuri | 1.743.994 |
| Creante | 71.691 |
| Casa si conturi la banci | 31.893 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.937 |
| DATORII | 836.893 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.459.424 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.027.423 |
| VENITURI TOTALE | 3.028.342 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.739.421 |
| Profitul brut | 288.921 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 258.638 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 454.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.864.763 |
| Stocuri | 1.744.237 |
| Creante | 28.377 |
| Casa si conturi la banci | 92.149 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.130 |
| DATORII | 1.145.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.200.787 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.871.097 |
| VENITURI TOTALE | 2.873.928 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.746.287 |
| Profitul brut | 127.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 110.548 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 360.590 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.722.983 |
| Stocuri | 1.658.994 |
| Creante | 47.938 |
| Casa si conturi la banci | 16.051 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.937 |
| DATORII | 999.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.090.239 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.254.692 |
| VENITURI TOTALE | 3.255.483 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.858.959 |
| Profitul brut | 396.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 343.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |