TERABIO PACK S.R.L.
| Denumire | TERABIO PACK S.R.L. |
| CUI | 42968488 |
| Nr. Reg. Com. | J2020000787066 |
| EUID | ROONRC.J6/787/2020 |
| CAEN | 2222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-08-26 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRĂCIUNAȘ BOGDAN LUCIAN | - | România |
| SILAȘI BOGDAN | - | România |
| STÂNEAN ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 900 369 | -10 179 341 | 46 841 951 | 54 936 613 | 18 542 582 | 6 212 628 | 71 |
| 2024 | 43 404 621 | -8 831 648 | 60 872 781 | 59 318 763 | 19 027 492 | -5 281 908 | 96 |
| 2023 | 45 422 275 | -14 102 501 | 69 751 458 | 64 488 234 | 18 381 308 | -11 788 064 | 127 |
| 2022 | 40 701 068 | -17 200 151 | 81 970 748 | 67 898 642 | 22 283 664 | -10 585 563 | 140 |
| 2021 | 9 591 745 | -4 920 745 | 58 143 666 | 54 263 518 | 18 226 823 | 6 614 590 | 41 |
| 2020 | 0 | -575 854 | 3 008 680 | 1 671 048 | 861 778 | -475 854 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 900 369 lei
-24%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERABIO PACK S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2222 Rev. 2 (echivalent: 2222 Rev. 1, 2222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bistriţa-Năsăud , domeniul 2222: Alte activități de tipărire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TERABIO PACK S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERABIO PACK S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERABIO PACK S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.318.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.027.492 |
| Stocuri | 10.892.444 |
| Creante | 7.438.395 |
| Casa si conturi la banci | 696.653 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 126.205 |
| DATORII | 60.872.781 |
| VENITURI IN AVANS | 22.717.892 |
| PROVIZIOANE | 163.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.281.908 |
| Capital subscris varsat | 38.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 43.404.621 |
| VENITURI TOTALE | 46.486.827 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.318.475 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.831.648 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.831.648 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.488.234 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.381.308 |
| Stocuri | 10.505.720 |
| Creante | 7.227.436 |
| Casa si conturi la banci | 648.152 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 162.414 |
| DATORII | 69.751.458 |
| VENITURI IN AVANS | 24.904.867 |
| PROVIZIOANE | 163.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | -11.788.064 |
| Capital subscris varsat | 23.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.422.275 |
| VENITURI TOTALE | 49.605.987 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.708.488 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.102.501 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.102.501 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 67.898.642 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.283.664 |
| Stocuri | 10.075.931 |
| Creante | 9.463.442 |
| Casa si conturi la banci | 2.744.291 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 286.761 |
| DATORII | 81.970.748 |
| VENITURI IN AVANS | 18.890.983 |
| PROVIZIOANE | 192.899 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.585.563 |
| Capital subscris varsat | 10.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.701.068 |
| VENITURI TOTALE | 45.903.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.103.265 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.200.151 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 17.200.151 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 54.263.518 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.226.823 |
| Stocuri | 10.212.839 |
| Creante | 7.136.778 |
| Casa si conturi la banci | 877.206 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 124.175 |
| DATORII | 58.143.666 |
| VENITURI IN AVANS | 7.692.106 |
| PROVIZIOANE | 164.154 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.614.590 |
| Capital subscris varsat | 10.100.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.591.745 |
| VENITURI TOTALE | 10.576.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.497.469 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.920.745 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.920.745 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| Active imobilizate | 1.671.048 |
| Active circulante | 861.778 |
| Creante | 108.457 |
| Disponibilitati | 753.321 |
| Datorii | 3.008.680 |
| Capitaluri proprii | -475.854 |
| Capital social | 100.000 |
| Venituri totale | 594 |
| Cheltuieli totale | 576.448 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 575.854 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 575.854 |
| Nr. salariati | 1 |