TENCUIELI MECANIZATE PASCARU SRL
| Denumire | TENCUIELI MECANIZATE PASCARU SRL |
| CUI | 35768398 |
| Nr. Reg. Com. | J23/981/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016000981236 |
| CAEN | 4335 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-08 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PASCARU RADU EUGEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61 697 | 22 362 | 27 539 | — | — | — | 0 |
| 2024 | 1 876 766 | 794 434 | 50 551 | 23 225 | 822 060 | 794 734 | 7 |
| 2023 | 198 694 | 57 943 | 15 588 | — | — | — | 2 |
| 2022 | 271 561 | 194 186 | 17 963 | — | — | — | 2 |
| 2021 | 293 710 | -5 772 | 5 749 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 293 470 | 215 042 | 7 055 | — | — | — | 1 |
| 2019 | 287 692 | 202 089 | 26 090 | — | — | — | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises61 697 lei
-97%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TENCUIELI MECANIZATE PASCARU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4335 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte lucrări de finisare |
| Descriere Activitate | Alte lucrări de finisare |
| Cod CAEN principal | 43 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4335: Alte lucrări de finisare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TENCUIELI MECANIZATE PASCARU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TENCUIELI MECANIZATE PASCARU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TENCUIELI MECANIZATE PASCARU SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-06-13 |
| Data reactivare | 2020-05-15 |
| Data publicare | 2019-06-20 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.225 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 822.060 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 816.095 |
| Casa si conturi la banci | 5.965 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 50.551 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 794.734 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.876.766 |
| VENITURI TOTALE | 1.876.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 967.385 |
| Profitul brut | 909.381 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 794.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| Active circulante | 18.263 |
| Creante | 8.967 |
| Disponibilitati | 9.296 |
| Datorii | 17.963 |
| Capitaluri proprii | 300 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 271.561 |
| Venituri totale | 271.561 |
| Cheltuieli totale | 74.659 |
| Profit brut | 196.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.186 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 277 |
| Disponibilitati | 277 |
| Datorii | 5.749 |
| Capitaluri proprii | -5.472 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 293.710 |
| Venituri totale | 293.710 |
| Cheltuieli totale | 296.555 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.845 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.772 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 23.508 |
| Disponibilitati | 23.508 |
| Datorii | 32.036 |
| Capitaluri proprii | -8.528 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.265 |
| Venituri totale | 297.265 |
| Cheltuieli totale | 204.054 |
| Profit brut | 93.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 4.755 |
| Creante | 4.419 |
| Disponibilitati | 336 |
| Datorii | 103.521 |
| Capitaluri proprii | -98.766 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 211.963 |
| Venituri totale | 211.963 |
| Cheltuieli totale | 454.689 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 242.726 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 244.846 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 150.014 |
| Creante | 7.802 |
| Disponibilitati | 142.212 |
| Datorii | 3.934 |
| Capitaluri proprii | 146.080 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 205.203 |
| Venituri totale | 205.203 |
| Cheltuieli totale | 57.271 |
| Profit brut | 147.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 145.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |