TEMPOSANIT DISTRIBUTION SRL
| Denumire | TEMPOSANIT DISTRIBUTION SRL |
| CUI | 25565523 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000184239 |
| EUID | ROONRC.J40/5972/2009 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-05-18 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘAHIN HARUN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 809 031 | 333 860 | 1 061 695 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 2 457 555 | 800 321 | 1 281 404 | 1 121 503 | 966 222 | 806 321 | 2 |
| 2023 | 2 513 631 | 104 850 | 1 301 111 | 1 134 223 | 410 842 | 243 954 | 2 |
| 2022 | 2 352 406 | 300 428 | 1 214 461 | 1 134 223 | 219 345 | 139 107 | 10 |
| 2021 | 2 622 397 | -91 764 | 1 407 800 | 1 148 038 | 105 673 | -154 089 | 0 |
| 2020 | 2 233 404 | -108 479 | 1 382 063 | 1 164 130 | 155 608 | -62 325 | 20 |
| 2019 | 2 162 933 | -4 202 | 1 417 298 | 1 204 596 | 258 856 | 46 154 | 20 |
| 2018 | 1 992 316 | 45 356 | 1 587 517 | 1 324 828 | 313 045 | 50 356 | 8 |
| 2017 | 2 174 762 | 208 017 | 1 073 794 | 1 431 388 | 50 479 | 408 073 | 8 |
| 2016 | 2 485 995 | -168 921 | 1 375 388 | 1 484 666 | 90 778 | 200 056 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 809 031 lei
-26%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEMPOSANIT DISTRIBUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEMPOSANIT DISTRIBUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEMPOSANIT DISTRIBUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEMPOSANIT DISTRIBUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.121.503 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 966.222 |
| Creante | 915.424 |
| Casa si conturi la banci | 50.798 |
| DATORII | 1.281.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | 806.321 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.457.555 |
| VENITURI TOTALE | 2.849.424 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.965.337 |
| Profitul brut | 884.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 800.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.134.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 410.842 |
| Creante | 378.516 |
| Casa si conturi la banci | 32.326 |
| DATORII | 1.301.111 |
| CAPITALURI - TOTAL | 243.954 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.513.631 |
| VENITURI TOTALE | 2.513.631 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.386.072 |
| Profitul brut | 127.559 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.134.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 219.345 |
| Creante | 200.907 |
| Casa si conturi la banci | 18.438 |
| DATORII | 1.214.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 139.107 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.352.406 |
| VENITURI TOTALE | 2.347.406 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.023.974 |
| Profitul brut | 323.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 300.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.148.038 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 105.673 |
| Creante | 33.855 |
| Casa si conturi la banci | 71.818 |
| DATORII | 1.407.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | -154.089 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.622.397 |
| VENITURI TOTALE | 2.694.837 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.766.887 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 72.050 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 91.764 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.164.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 155.608 |
| Creante | 1.969 |
| Casa si conturi la banci | 153.639 |
| DATORII | 1.382.063 |
| CAPITALURI - TOTAL | -62.325 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.233.404 |
| VENITURI TOTALE | 2.233.976 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.309.469 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 75.493 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 108.479 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.204.596 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 258.856 |
| Creante | 74.605 |
| Casa si conturi la banci | 184.251 |
| DATORII | 1.417.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.154 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.162.933 |
| VENITURI TOTALE | 2.165.454 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.148.002 |
| Profitul brut | 17.452 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.202 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.324.828 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 313.045 |
| Creante | 134.133 |
| Casa si conturi la banci | 178.912 |
| DATORII | 1.587.517 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.356 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.992.316 |
| VENITURI TOTALE | 2.006.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.941.305 |
| Profitul brut | 65.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 45.356 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.431.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.479 |
| Creante | 24.168 |
| Casa si conturi la banci | 26.311 |
| DATORII | 1.073.794 |
| CAPITALURI - TOTAL | 408.073 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.174.762 |
| VENITURI TOTALE | 2.177.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.931.700 |
| Profitul brut | 246.184 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 208.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.484.666 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 90.778 |
| Creante | 64.019 |
| Casa si conturi la banci | 26.759 |
| DATORII | 1.375.388 |
| CAPITALURI - TOTAL | 200.056 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.485.995 |
| VENITURI TOTALE | 2.501.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.634.853 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 133.311 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 168.921 |
| Numar mediu de salariati | 5 |