TEMORA LOGISTIC SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ARDELEAN ROMEO-DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 439 778 | 321 691 | 995 483 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 1 880 898 | 758 073 | 1 313 439 | — | — | — | 6 |
| 2023 | 1 607 613 | 580 631 | 1 720 682 | — | — | — | 5 |
| 2022 | 1 638 196 | 472 147 | 2 191 623 | 2 834 087 | 121 562 | 764 026 | 6 |
| 2021 | 1 080 649 | 212 989 | 1 695 801 | 243 211 | 1 849 740 | 397 150 | 6 |
| 2020 | 870 492 | 69 024 | 191 240 | 260 790 | 114 610 | 184 160 | 5 |
| 2019 | 802 584 | 114 784 | 189 056 | 141 309 | 162 883 | 115 136 | 0 |
| 2018 | 753 118 | 103 740 | 163 731 | 16 314 | 250 465 | 103 048 | 3 |
| 2017 | 555 751 | 79 752 | 60 570 | 14 822 | 119 153 | 73 405 | 3 |
| 2016 | 492 518 | 139 541 | 47 842 | 16 835 | 171 877 | 140 870 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 439 778 lei
-23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEMORA LOGISTIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEMORA LOGISTIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEMORA LOGISTIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEMORA LOGISTIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.646.036 |
| Active circulante | 139.590 |
| Stocuri | 9.000 |
| Creante | 38.390 |
| Disponibilitati | 92.200 |
| Datorii | 1.313.439 |
| Capitaluri proprii | 1.472.187 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.880.898 |
| Venituri totale | 1.885.826 |
| Cheltuieli totale | 1.071.181 |
| Profit brut | 814.645 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 758.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 2.733.067 |
| Active circulante | 103.919 |
| Stocuri | 9.000 |
| Creante | 58.665 |
| Disponibilitati | 36.254 |
| Datorii | 1.720.682 |
| Capitaluri proprii | 1.116.304 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.607.613 |
| Venituri totale | 1.610.632 |
| Cheltuieli totale | 1.013.926 |
| Profit brut | 596.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 580.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.834.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 121.562 |
| Stocuri | 8.999 |
| Creante | 87.913 |
| Casa si conturi la banci | 24.650 |
| DATORII | 2.191.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 764.026 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.638.196 |
| VENITURI TOTALE | 1.640.737 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.152.444 |
| Profitul brut | 488.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 472.147 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 243.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.849.740 |
| Stocuri | 1.128.517 |
| Creante | 691.588 |
| Casa si conturi la banci | 29.635 |
| DATORII | 1.695.801 |
| CAPITALURI - TOTAL | 397.150 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.080.649 |
| VENITURI TOTALE | 1.086.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 864.527 |
| Profitul brut | 221.747 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 212.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 260.790 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 114.610 |
| Stocuri | 10.569 |
| Creante | 63.481 |
| Casa si conturi la banci | 40.560 |
| DATORII | 191.240 |
| CAPITALURI - TOTAL | 184.160 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 870.492 |
| VENITURI TOTALE | 870.701 |
| CHELTUIELI TOTALE | 793.421 |
| Profitul brut | 77.280 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 69.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 141.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 162.883 |
| Stocuri | 9.018 |
| Creante | 78.628 |
| Casa si conturi la banci | 75.237 |
| DATORII | 189.056 |
| CAPITALURI - TOTAL | 115.136 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 802.584 |
| VENITURI TOTALE | 802.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 680.566 |
| Profitul brut | 122.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 114.784 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 250.465 |
| Stocuri | 7.378 |
| Creante | 18.129 |
| Casa si conturi la banci | 224.958 |
| DATORII | 163.731 |
| CAPITALURI - TOTAL | 103.048 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 753.118 |
| VENITURI TOTALE | 753.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 641.847 |
| Profitul brut | 111.271 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 103.740 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.822 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 119.153 |
| Stocuri | 269 |
| Creante | 40.909 |
| Casa si conturi la banci | 77.975 |
| DATORII | 60.570 |
| CAPITALURI - TOTAL | 73.405 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 555.751 |
| VENITURI TOTALE | 555.751 |
| CHELTUIELI TOTALE | 470.557 |
| Profitul brut | 85.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 79.752 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 171.877 |
| Stocuri | 999 |
| Creante | 14.423 |
| Casa si conturi la banci | 156.455 |
| DATORII | 47.842 |
| CAPITALURI - TOTAL | 140.870 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 492.518 |
| VENITURI TOTALE | 492.469 |
| CHELTUIELI TOTALE | 343.167 |
| Profitul brut | 149.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 139.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |