TELPANSERV TEAM SRL – CUI 36243876
Pe scurt
TELPANSERV TEAM SRL are CUI 36243876, număr de înregistrare J2016000468281 și sediul în Sat Cepari, Comuna Cârlogani, județul Olt. Activitatea principală declarată: CAEN 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.776.383 lei, o pierdere netă de 569.264 lei și un număr mediu de 15 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TELPANSERV TEAM SRL |
| CUI | 36243876 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000468281 |
| EUID | ROONRC.J2016000468281 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-06-27 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ION NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 776 383 | -569 264 | 1 023 727 | 156 626 | 571 876 | -295 225 | 15 |
| 2024 | 3 517 734 | 396 145 | 423 625 | 128 928 | 568 736 | 274 039 | 8 |
| 2023 | 2 207 808 | -122 306 | 476 193 | 145 277 | 208 810 | -122 106 | 12 |
| 2022 | 1 621 021 | 188 128 | 241 935 | 97 151 | 333 112 | 188 328 | 11 |
| 2021 | 875 073 | 13 263 | 202 519 | 68 830 | 336 135 | 202 446 | 7 |
| 2020 | 904 302 | 112 645 | 128 192 | 79 426 | 237 949 | 189 183 | 8 |
| 2019 | 574 868 | -114 926 | 235 844 | 96 157 | 216 225 | 76 538 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 776 383 lei
-21%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TELPANSERV TEAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Olt , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 124 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CITADIN SA – locul 120, 55,60 mil. lei, Iaşi
- DMS UTILITATI PUBLICE S.R.L. – locul 120, 7,15 mil. lei, Ilfov
- SOLBERG S.R.L. – locul 120, 3,08 mil. lei, Bucureşti
- ELSAT INSTAL SRL – locul 120, 1,14 mil. lei, Bucureşti
- URBAN PROFILE GRELE SRL – locul 121, 54,24 mil. lei, Bucureşti
- CSS INOV S.R.L. – locul 121, 7,06 mil. lei, Satu Mare
- DPSKRIS TELECOM SRL – locul 121, 3,07 mil. lei, Timiş
- AGE STAR SRL – locul 121, 1,11 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TELPANSERV TEAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TELPANSERV TEAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TELPANSERV TEAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 128.928 |
| Active circulante | 568.736 |
| Creante | 400.213 |
| Disponibilitati | 168.523 |
| Datorii | 423.625 |
| Capitaluri proprii | 274.039 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.517.734 |
| Venituri totale | 3.542.583 |
| Cheltuieli totale | 3.061.672 |
| Profit brut | 480.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 396.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 145.277 |
| Active circulante | 208.810 |
| Creante | 112.188 |
| Disponibilitati | 96.622 |
| Datorii | 476.193 |
| Capitaluri proprii | -122.106 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.207.808 |
| Venituri totale | 2.241.662 |
| Cheltuieli totale | 2.342.085 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 100.423 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 122.306 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 97.151 |
| Active circulante | 333.112 |
| Creante | 287.899 |
| Disponibilitati | 45.213 |
| Datorii | 241.935 |
| Capitaluri proprii | 188.328 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.621.021 |
| Venituri totale | 1.641.381 |
| Cheltuieli totale | 1.437.367 |
| Profit brut | 204.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 188.128 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 68.830 |
| Active circulante | 336.135 |
| Creante | 191.058 |
| Disponibilitati | 145.077 |
| Datorii | 202.519 |
| Capitaluri proprii | 202.446 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 875.073 |
| Venituri totale | 886.653 |
| Cheltuieli totale | 865.686 |
| Profit brut | 20.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.263 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 79.426 |
| Active circulante | 237.949 |
| Creante | 211.817 |
| Disponibilitati | 26.132 |
| Datorii | 128.192 |
| Capitaluri proprii | 189.183 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 904.302 |
| Venituri totale | 922.362 |
| Cheltuieli totale | 801.231 |
| Profit brut | 121.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 96.157 |
| Active circulante | 216.225 |
| Creante | 189.074 |
| Disponibilitati | 27.151 |
| Datorii | 235.844 |
| Capitaluri proprii | 76.538 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 574.868 |
| Venituri totale | 574.868 |
| Cheltuieli totale | 684.046 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 109.178 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 114.926 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 4.490 |
| Active circulante | 211.785 |
| Creante | 181.838 |
| Disponibilitati | 29.947 |
| Datorii | 24.812 |
| Capitaluri proprii | 191.463 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 446.428 |
| Venituri totale | 446.429 |
| Cheltuieli totale | 347.775 |
| Profit brut | 98.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 94.190 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.481 |
| Active circulante | 123.549 |
| Creante | 104.391 |
| Disponibilitati | 19.158 |
| Datorii | 32.757 |
| Capitaluri proprii | 97.273 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 318.910 |
| Venituri totale | 319.091 |
| Cheltuieli totale | 362.784 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.693 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 46.884 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.395 |
| Active circulante | 145.283 |
| Creante | 94.000 |
| Disponibilitati | 51.283 |
| Datorii | 8.521 |
| Capitaluri proprii | 144.157 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 303.500 |
| Venituri totale | 303.519 |
| Cheltuieli totale | 153.492 |
| Profit brut | 150.027 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 143.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |