TEHNICA NOUĂ-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
| Denumire | TEHNICA NOUĂ-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| CUI | 2577391 |
| Nr. Reg. Com. | C2005000016326 |
| EUID | ROONRC.C2005000016326 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-07-13 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUNGU DUMITRU-PAUL | - | România |
| LUNGU ELENA LIVIA | - | România |
| FLORESCU ALINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 529 402 | 910 708 | 533 455 | — | — | — | 19 |
| 2024 | 6 234 074 | 844 646 | 523 620 | 1 249 254 | 1 301 290 | 2 023 875 | 21 |
| 2023 | 5 614 623 | 790 770 | 480 664 | 1 372 552 | 1 558 732 | 2 455 952 | 21 |
| 2022 | 4 023 676 | 443 359 | 675 772 | 1 206 848 | 1 602 396 | 2 138 070 | 18 |
| 2021 | 4 041 955 | 383 870 | 418 882 | 1 079 659 | 1 591 568 | 2 248 823 | 19 |
| 2020 | 3 206 089 | 416 730 | 314 317 | 1 195 982 | 1 388 308 | 2 262 389 | 16 |
| 2019 | 3 850 272 | 334 293 | 401 260 | 1 336 540 | 1 251 380 | 2 170 951 | 19 |
| 2018 | 3 449 559 | 318 712 | 377 262 | 1 382 972 | 1 145 920 | 2 147 578 | 22 |
| 2017 | 3 045 764 | 132 786 | 369 100 | 1 298 384 | 1 021 232 | 1 957 777 | 28 |
| 2016 | 2 771 018 | 111 957 | 375 861 | 1 272 426 | 1 028 990 | 1 937 517 | 30 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 529 402 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEHNICA NOUĂ-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEHNICA NOUĂ-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEHNICA NOUĂ-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEHNICA NOUĂ-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.249.254 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.301.290 |
| Stocuri | 105.152 |
| Creante | 168.115 |
| Casa si conturi la banci | 1.028.023 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.516 |
| DATORII | 523.620 |
| VENITURI IN AVANS | 6.565 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.023.875 |
| Capital subscris varsat | 156.330 |
| Cifra de afaceri neta | 6.234.074 |
| VENITURI TOTALE | 6.314.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.319.984 |
| Profitul brut | 994.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 844.646 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.372.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.558.732 |
| Stocuri | 96.924 |
| Creante | 260.825 |
| Casa si conturi la banci | 1.200.983 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.332 |
| DATORII | 480.664 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.455.952 |
| Capital subscris varsat | 156.330 |
| Cifra de afaceri neta | 5.614.623 |
| VENITURI TOTALE | 5.664.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.731.733 |
| Profitul brut | 932.307 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 790.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.206.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.602.396 |
| Stocuri | 100.399 |
| Creante | 598.712 |
| Casa si conturi la banci | 903.285 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.870 |
| DATORII | 675.772 |
| VENITURI IN AVANS | 272 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.138.070 |
| Capital subscris varsat | 156.330 |
| Cifra de afaceri neta | 4.023.676 |
| VENITURI TOTALE | 4.057.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.532.868 |
| Profitul brut | 524.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 443.359 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.079.659 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.591.568 |
| Stocuri | 73.786 |
| Creante | 413.659 |
| Casa si conturi la banci | 1.104.123 |
| DATORII | 418.882 |
| VENITURI IN AVANS | 3.522 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.248.823 |
| Capital subscris varsat | 156.330 |
| Cifra de afaceri neta | 4.041.955 |
| VENITURI TOTALE | 4.101.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.652.895 |
| Profitul brut | 448.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.195.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.388.308 |
| Stocuri | 90.295 |
| Creante | 340.323 |
| Casa si conturi la banci | 957.690 |
| DATORII | 314.317 |
| VENITURI IN AVANS | 7.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.262.389 |
| Capital subscris varsat | 156.330 |
| Cifra de afaceri neta | 3.206.089 |
| VENITURI TOTALE | 3.415.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.920.226 |
| Profitul brut | 495.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 416.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.336.540 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.251.380 |
| Stocuri | 109.107 |
| Creante | 378.738 |
| Casa si conturi la banci | 763.535 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 401.260 |
| VENITURI IN AVANS | 15.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.170.951 |
| Capital subscris varsat | 162.660 |
| Cifra de afaceri neta | 3.850.272 |
| VENITURI TOTALE | 3.913.183 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.502.753 |
| Profitul brut | 410.430 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 334.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.382.972 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.145.920 |
| Stocuri | 217.887 |
| Creante | 352.103 |
| Casa si conturi la banci | 575.930 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 281 |
| DATORII | 377.262 |
| VENITURI IN AVANS | 4.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.147.578 |
| Capital subscris varsat | 165.400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.449.559 |
| VENITURI TOTALE | 3.590.267 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.212.299 |
| Profitul brut | 377.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 318.712 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.298.384 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.021.232 |
| Stocuri | 155.539 |
| Creante | 445.869 |
| Casa si conturi la banci | 419.824 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.583 |
| DATORII | 369.100 |
| VENITURI IN AVANS | 6.322 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.957.777 |
| Capital subscris varsat | 165.400 |
| Cifra de afaceri neta | 3.045.764 |
| VENITURI TOTALE | 3.110.287 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.939.537 |
| Profitul brut | 170.750 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 132.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.272.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.028.990 |
| Stocuri | 130.016 |
| Creante | 395.669 |
| Casa si conturi la banci | 503.305 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.507 |
| DATORII | 375.861 |
| VENITURI IN AVANS | 2.545 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.937.517 |
| Capital subscris varsat | 165.400 |
| Cifra de afaceri neta | 2.771.018 |
| VENITURI TOTALE | 2.866.368 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.720.271 |
| Profitul brut | 146.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 111.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |