TECNICA TUBI FLESSIBILI SRL
| Denumire | TECNICA TUBI FLESSIBILI SRL |
| CUI | 9565815 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000709354 |
| EUID | ROONRC.J35/709/1997 |
| CAEN | 2212 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-06-17 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRUSCHI ELENA | - | Italia |
| BRUSCHI ENRICO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 899 564 | 253 521 | 2 084 023 | — | — | — | 26 |
| 2024 | 11 210 057 | 789 736 | 5 033 364 | 234 147 | 6 509 218 | 1 710 001 | 27 |
| 2023 | 9 689 598 | 489 364 | 4 529 245 | 248 142 | 5 201 368 | 920 265 | 25 |
| 2022 | 8 591 465 | -809 567 | 4 145 735 | 262 389 | 4 314 248 | 430 902 | 23 |
| 2021 | 9 414 532 | 552 314 | 3 455 568 | 283 120 | 4 412 917 | 1 240 469 | 23 |
| 2020 | 7 459 230 | 247 664 | 2 928 589 | 252 219 | 3 364 525 | 688 155 | 24 |
| 2019 | 8 882 728 | 299 749 | 3 430 100 | 286 769 | 3 583 822 | 440 491 | 27 |
| 2018 | 8 841 236 | 31 209 | 4 205 607 | 228 569 | 4 117 780 | 140 742 | 25 |
| 2017 | 7 113 320 | 157 084 | 3 884 767 | 456 494 | 3 537 806 | 109 533 | 23 |
| 2016 | 5 350 008 | 232 744 | 5 217 827 | 574 688 | 4 595 588 | -47 551 | 18 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 899 564 lei
24%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECNICA TUBI FLESSIBILI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2212 Rev. 0 (echivalent: 2212 Rev. 1, 2212 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Editarea ziarelor |
| Descriere Activitate | Editarea ziarelor |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 2212: Editarea ziarelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECNICA TUBI FLESSIBILI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECNICA TUBI FLESSIBILI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECNICA TUBI FLESSIBILI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 234.147 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.509.218 |
| Stocuri | 5.638.759 |
| Creante | 689.523 |
| Casa si conturi la banci | 180.936 |
| DATORII | 5.033.364 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.710.001 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 11.210.057 |
| VENITURI TOTALE | 12.791.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.880.727 |
| Profitul brut | 911.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 789.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 248.142 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.201.368 |
| Stocuri | 4.492.535 |
| Creante | 543.114 |
| Casa si conturi la banci | 165.719 |
| DATORII | 4.529.245 |
| CAPITALURI - TOTAL | 920.265 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 9.689.598 |
| VENITURI TOTALE | 10.929.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.439.759 |
| Profitul brut | 489.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 489.364 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 262.389 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.314.248 |
| Stocuri | 3.143.244 |
| Creante | 1.126.121 |
| Casa si conturi la banci | 44.883 |
| DATORII | 4.145.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 430.902 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 8.591.465 |
| VENITURI TOTALE | 9.232.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.041.813 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 809.567 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 809.567 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 283.120 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.412.917 |
| Stocuri | 2.859.671 |
| Creante | 1.517.196 |
| Casa si conturi la banci | 36.050 |
| DATORII | 3.455.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.240.469 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 9.414.532 |
| VENITURI TOTALE | 10.381.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.734.906 |
| Profitul brut | 646.865 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 552.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 252.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.364.525 |
| Stocuri | 2.757.023 |
| Creante | 599.871 |
| Casa si conturi la banci | 7.631 |
| DATORII | 2.928.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 688.155 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.459.230 |
| VENITURI TOTALE | 8.320.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.029.986 |
| Profitul brut | 290.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 247.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 286.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.583.822 |
| Stocuri | 2.681.030 |
| Creante | 894.100 |
| Casa si conturi la banci | 8.692 |
| DATORII | 3.430.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 440.491 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 8.882.728 |
| VENITURI TOTALE | 9.926.494 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.503.235 |
| Profitul brut | 423.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 228.569 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.117.780 |
| Stocuri | 2.865.897 |
| Creante | 1.194.480 |
| Casa si conturi la banci | 57.403 |
| DATORII | 4.205.607 |
| CAPITALURI - TOTAL | 140.742 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 8.841.236 |
| VENITURI TOTALE | 9.537.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.500.467 |
| Profitul brut | 36.718 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 456.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.537.806 |
| Stocuri | 2.714.836 |
| Creante | 796.817 |
| Casa si conturi la banci | 26.153 |
| DATORII | 3.884.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 109.533 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 7.113.320 |
| VENITURI TOTALE | 8.257.596 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.073.427 |
| Profitul brut | 184.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 157.084 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 574.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.595.588 |
| Stocuri | 1.835.681 |
| Creante | 2.698.270 |
| Casa si conturi la banci | 61.637 |
| DATORII | 5.217.827 |
| CAPITALURI - TOTAL | -47.551 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 5.350.008 |
| VENITURI TOTALE | 5.822.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.589.878 |
| Profitul brut | 232.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 232.744 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |