TECHNICALIZE-IT S.R.L. – CUI 45299426
Pe scurt
TECHNICALIZE-IT S.R.L. are CUI 45299426, număr de înregistrare J40/21106/2021 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6203 – Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 5.391 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TECHNICALIZE-IT S.R.L. |
| CUI | 45299426 |
| Nr. Reg. Com. | J40/21106/2021 |
| EUID | ROONRC.J40/21106/2021 |
| CAEN | 6203 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-12-02 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROTARU GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -5 391 | 11 530 | 0 | 0 | -11 530 | 1 |
| 2024 | 19 496 | -28 534 | 15 980 | 0 | 9 841 | -6 139 | 1 |
| 2023 | 93 415 | 18 324 | 37 167 | 6 500 | 53 006 | 22 395 | 1 |
| 2022 | 8 263 | 2 541 | 344 | 0 | 4 414 | 4 070 | 0 |
| 2021 | 1 400 | 1 329 | 241 | 122 | 1 648 | 1 529 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TECHNICALIZE-IT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6203 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul |
| Descriere Activitate | Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6203: Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 193 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SMART BYTE SOFT S.R.L. – locul 189, 38,83 mil. lei, Iaşi
- DORSUM SOFTWARE SRL – locul 189, 7,32 mil. lei, Harghita
- IMK CONSULTING SRL – locul 189, 2,19 mil. lei, Cluj
- CYBER SOCIETY DIVISION S.R.L. – locul 189, 1,58 mil. lei, Bucureşti
- NOMADWEB S.R.L. – locul 189, 738.474 lei, Bucureşti
- LEMROM GROUP SRL – locul 189, 464.673 lei, Timiş
- AL PROJECT SOLUTIONS S.R.L. – locul 189, 1.099 lei, Ilfov
- THINSLICES DEVELOPMENT SRL – locul 190, 38,77 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TECHNICALIZE-IT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TECHNICALIZE-IT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TECHNICALIZE-IT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 6.500 |
| Active circulante | 53.006 |
| Creante | 32.326 |
| Disponibilitati | 20.680 |
| Cheltuieli in avans | 56 |
| Datorii | 37.167 |
| Capitaluri proprii | 22.395 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 93.415 |
| Venituri totale | 93.644 |
| Cheltuieli totale | 71.596 |
| Profit brut | 22.048 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 4.414 |
| Creante | 568 |
| Disponibilitati | 3.846 |
| Datorii | 344 |
| Capitaluri proprii | 4.070 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.263 |
| Venituri totale | 8.263 |
| Cheltuieli totale | 5.474 |
| Profit brut | 2.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 122 |
| Active circulante | 1.648 |
| Creante | 1.400 |
| Disponibilitati | 248 |
| Datorii | 241 |
| Capitaluri proprii | 1.529 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.400 |
| Venituri totale | 1.400 |
| Cheltuieli totale | 30 |
| Profit brut | 1.370 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.329 |
| Pierdere neta | 0 |