TEAMEVOLVE DEV S.R.L. – CUI 40687346
Pe scurt
TEAMEVOLVE DEV S.R.L. are CUI 40687346, număr de înregistrare J01/564/2019 și sediul în Loc. Miceşti, Municipiul Alba Iulia, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.331.611 lei, un profit net de 517.531 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TEAMEVOLVE DEV S.R.L. |
| CUI | 40687346 |
| Nr. Reg. Com. | J01/564/2019 |
| EUID | ROONRC.J1/564/2019 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-22 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂDILĂ PETRU SILVIU SANDU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 331 611 | 517 531 | 1 203 815 | 707 775 | 3 787 130 | 3 291 090 | 2 |
| 2024 | 2 330 090 | 1 582 104 | 727 220 | 303 402 | 3 752 932 | 3 329 114 | 2 |
| 2023 | 2 083 549 | 1 338 450 | 384 975 | 388 082 | 2 452 414 | 2 455 521 | 2 |
| 2022 | 974 661 | 607 204 | 260 900 | 329 929 | 1 130 652 | 1 199 681 | 2 |
| 2021 | 1 078 764 | 718 554 | 197 183 | 390 062 | 731 838 | 924 717 | 1 |
| 2020 | 608 390 | 340 110 | 42 841 | 20 530 | 365 316 | 343 005 | 1 |
| 2019 | 501 590 | 329 264 | 33 859 | 8 557 | 354 766 | 329 464 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 331 611 lei
-43%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TEAMEVOLVE DEV S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 322 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGILE NETWORKS TECHNOLOGIES ROMANIA S.R.L. – locul 318, 20,91 mil. lei, Sibiu
- EXIMPROD SERVICII SUPORT SRL – locul 318, 3,05 mil. lei, Buzău
- DTUNING PRO DARABANI S.R.L. – locul 318, 1,34 mil. lei, Botoşani
- WEBADMINS S.R.L. – locul 318, 746.020 lei, Prahova
- SABIN VERIFICATION CONSULTING S.R.L. – locul 318, 499.305 lei, Bucureşti
- SINGULARITY SERV SRL – locul 318, 252.162 lei, Bucureşti
- AXIANS INFOMA ROMANIA SRL – locul 319, 20,59 mil. lei, Braşov
- INFODESIGN GROUP SA – locul 319, 3,04 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TEAMEVOLVE DEV S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TEAMEVOLVE DEV S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TEAMEVOLVE DEV S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 303.402 |
| Active circulante | 3.752.932 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.000.509 |
| Disponibilitati | 2.752.423 |
| Datorii | 727.220 |
| Capitaluri proprii | 3.329.114 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.330.090 |
| Venituri totale | 2.331.316 |
| Cheltuieli totale | 689.774 |
| Profit brut | 1.641.542 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.582.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 388.082 |
| Active circulante | 2.452.414 |
| Stocuri | 7.423 |
| Creante | 930.363 |
| Disponibilitati | 1.514.628 |
| Datorii | 384.975 |
| Capitaluri proprii | 2.455.521 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.083.549 |
| Venituri totale | 2.086.525 |
| Cheltuieli totale | 730.359 |
| Profit brut | 1.356.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.338.450 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 329.929 |
| Active circulante | 1.130.652 |
| Stocuri | 10.187 |
| Creante | 354.047 |
| Disponibilitati | 766.418 |
| Datorii | 260.900 |
| Capitaluri proprii | 1.199.681 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 974.661 |
| Venituri totale | 993.912 |
| Cheltuieli totale | 378.756 |
| Profit brut | 615.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 607.204 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 390.062 |
| Active circulante | 731.838 |
| Stocuri | 35.892 |
| Creante | 323.411 |
| Disponibilitati | 372.535 |
| Datorii | 197.183 |
| Capitaluri proprii | 924.717 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.078.764 |
| Venituri totale | 1.093.611 |
| Cheltuieli totale | 367.436 |
| Profit brut | 726.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 718.554 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 20.530 |
| Active circulante | 365.316 |
| Stocuri | 84.034 |
| Creante | 196.050 |
| Disponibilitati | 85.232 |
| Datorii | 42.841 |
| Capitaluri proprii | 343.005 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 608.390 |
| Venituri totale | 608.898 |
| Cheltuieli totale | 263.912 |
| Profit brut | 344.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 340.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.557 |
| Active circulante | 354.766 |
| Stocuri | 4.020 |
| Creante | 281.427 |
| Disponibilitati | 69.319 |
| Datorii | 33.859 |
| Capitaluri proprii | 329.464 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 501.590 |
| Venituri totale | 501.608 |
| Cheltuieli totale | 168.308 |
| Profit brut | 333.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 329.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |