TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX SRL
| Denumire | TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX SRL |
| CUI | 24094789 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000444085 |
| EUID | ROONRC.J40/11047/2008 |
| CAEN | 2540 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-06-24 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GROUPE EMI SA | - | Franţa |
| LE TALLEC JEROME JOSEPH VICTOR | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 49 042 313 | 520 459 | 15 267 235 | — | — | — | 44 |
| 2023 | 41 894 174 | -1 120 312 | 15 073 460 | 13 532 805 | 17 467 528 | 15 932 153 | 42 |
| 2022 | 37 489 150 | 1 106 775 | 7 088 304 | 6 508 880 | 17 886 363 | 17 052 465 | 37 |
| 2021 | 25 320 526 | 286 588 | 4 280 572 | — | — | — | 36 |
| 2020 | 27 635 539 | -1 491 279 | 22 994 867 | — | — | — | 43 |
| 2019 | 24 922 903 | -3 397 370 | 27 527 362 | 3 215 498 | 18 122 842 | -6 185 936 | 45 |
| 2018 | 21 756 153 | 380 770 | 22 652 643 | 3 270 928 | 16 761 193 | -2 619 775 | 41 |
| 2017 | 18 306 295 | -803 533 | 19 499 713 | 3 773 772 | 11 939 259 | -3 784 466 | 35 |
| 2016 | 10 126 100 | -891 815 | 13 950 479 | 3 803 742 | 7 164 217 | -2 980 933 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises49 042 313 lei
17%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2540 Rev. 2 (echivalent: 2540 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea armamentului și muniției |
| Descriere Activitate | Fabricarea armamentului și muniției |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea armamentului și muniției |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 2540: Fabricarea armamentului și muniției
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-09-16 |
| Data reactivare | 2020-09-29 |
| Data publicare | 2020-09-28 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.532.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.467.528 |
| Stocuri | 8.387.743 |
| Creante | 8.447.028 |
| Casa si conturi la banci | 632.757 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 275.672 |
| DATORII | 15.073.460 |
| PROVIZIOANE | 270.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.932.153 |
| Capital subscris varsat | 16.273.630 |
| Cifra de afaceri neta | 41.894.174 |
| VENITURI TOTALE | 39.891.802 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.012.114 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.120.312 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.120.312 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.508.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.886.363 |
| Stocuri | 9.327.384 |
| Creante | 6.270.969 |
| Casa si conturi la banci | 2.288.010 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.918 |
| DATORII | 7.088.304 |
| PROVIZIOANE | 270.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.052.465 |
| Capital subscris varsat | 16.273.630 |
| Cifra de afaceri neta | 37.489.150 |
| VENITURI TOTALE | 36.362.446 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.255.671 |
| Profitul brut | 1.106.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.106.775 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.215.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.122.842 |
| Stocuri | 6.918.465 |
| Creante | 9.223.833 |
| Casa si conturi la banci | 1.980.544 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.086 |
| DATORII | 27.527.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.185.936 |
| Capital subscris varsat | 1.000.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.922.903 |
| VENITURI TOTALE | 24.121.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.518.572 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.397.370 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.397.370 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.270.928 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.761.193 |
| Stocuri | 5.745.701 |
| Creante | 9.832.324 |
| Casa si conturi la banci | 1.183.168 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 747 |
| DATORII | 22.652.643 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.619.775 |
| Capital subscris varsat | 1.000.200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.756.153 |
| VENITURI TOTALE | 22.712.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.331.312 |
| Profitul brut | 380.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 380.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.773.772 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.939.259 |
| Stocuri | 4.971.811 |
| Creante | 6.101.441 |
| Casa si conturi la banci | 866.007 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.216 |
| DATORII | 19.499.713 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.784.466 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.306.295 |
| VENITURI TOTALE | 18.425.472 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.229.005 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 803.533 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 803.533 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.803.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.164.217 |
| Stocuri | 4.054.774 |
| Creante | 2.335.998 |
| Casa si conturi la banci | 773.445 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.587 |
| DATORII | 13.950.479 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.980.933 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.126.100 |
| VENITURI TOTALE | 10.819.165 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.710.980 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 891.815 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 891.815 |
| Numar mediu de salariati | 22 |