TAPPTITUDE TECH S.R.L. – CUI 32509968
Pe scurt
TAPPTITUDE TECH S.R.L. are CUI 32509968, număr de înregistrare J2013003457122 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.013.742 lei, un profit net de 214.548 lei și un număr mediu de 22 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | TAPPTITUDE TECH S.R.L. |
| CUI | 32509968 |
| Nr. Reg. Com. | J2013003457122 |
| EUID | ROONRC.J2013003457122 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-11-25 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUX4LIFE TECH SRL | - | România |
| COMPETIVA FINANCE SOLUTIONS SRL | - | România |
| TAP TAP MOBILE SRL | - | România |
| COCAN LUCIAN-MARIUS | - | România |
| FETIȚĂ ALIN-SORIN | - | România |
| TUDOSE ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 013 742 | 214 548 | 724 779 | 57 554 | 10 553 768 | 9 918 855 | 22 |
| 2024 | 19 842 345 | 1 482 411 | 1 302 254 | 910 901 | 11 836 389 | 11 558 287 | 37 |
| 2023 | 33 670 191 | 6 413 133 | 2 419 118 | 4 025 350 | 14 273 611 | 16 075 875 | 49 |
| 2022 | 36 089 066 | 7 277 835 | 1 399 432 | 1 271 441 | 14 588 258 | 14 667 743 | 57 |
| 2021 | 22 089 783 | 4 903 673 | 3 051 752 | 570 885 | 9 884 275 | 7 494 841 | 47 |
| 2020 | 13 550 806 | 2 741 443 | 2 523 613 | 582 197 | 7 490 969 | 5 549 740 | 37 |
| 2019 | 11 179 265 | 1 109 993 | 1 278 157 | 385 026 | 4 798 434 | 3 905 364 | 42 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 013 742 lei
-50%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TAPPTITUDE TECH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 154 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ADORE ME SRL – locul 150, 49,09 mil. lei, Bucureşti
- IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL – locul 150, 10,18 mil. lei, Ilfov
- IVOASOFT DCS PLATFORM S.R.L. – locul 150, 2,70 mil. lei, Vâlcea
- SYNAPTIC SYSTEMS SRL – locul 150, 2,46 mil. lei, Bucureşti
- ILERA TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 150, 855.895 lei, Bucureşti
- RINGS OF SATURN S.R.L. – locul 150, 531.185 lei, Bucureşti
- SOLIT-BERATUNG S.R.L. – locul 150, 139.777 lei, Galaţi
- EDEKA IT ROMANIA S.R.L. – locul 151, 48,50 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TAPPTITUDE TECH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TAPPTITUDE TECH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TAPPTITUDE TECH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 910.901 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.836.389 |
| Stocuri | 481 |
| Creante | 9.445.748 |
| Casa si conturi la banci | 2.390.160 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 113.251 |
| DATORII | 1.302.254 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.558.287 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.842.345 |
| VENITURI TOTALE | 20.712.802 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.038.255 |
| Profitul brut | 1.674.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.482.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.025.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.273.611 |
| Stocuri | 22.083 |
| Creante | 9.379.002 |
| Casa si conturi la banci | 4.872.526 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 196.032 |
| DATORII | 2.419.118 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.075.875 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.670.191 |
| VENITURI TOTALE | 34.795.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.589.347 |
| Profitul brut | 7.206.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.413.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.271.441 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.588.258 |
| Stocuri | 10.039 |
| Creante | 1.247.668 |
| Casa si conturi la banci | 13.330.551 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 207.476 |
| DATORII | 1.399.432 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.667.743 |
| Capital subscris varsat | 5.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.089.066 |
| VENITURI TOTALE | 37.470.406 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.333.268 |
| Profitul brut | 8.137.138 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.277.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| Active imobilizate | 570.885 |
| Active circulante | 9.884.275 |
| Creante | 1.843.739 |
| Disponibilitati | 8.040.536 |
| Cheltuieli in avans | 91.433 |
| Datorii | 3.051.752 |
| Capitaluri proprii | 7.494.841 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 22.089.783 |
| Venituri totale | 22.898.388 |
| Cheltuieli totale | 17.220.849 |
| Profit brut | 5.677.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.903.673 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 47 |
| Active imobilizate | 582.197 |
| Active circulante | 7.490.969 |
| Creante | 1.663.668 |
| Disponibilitati | 5.827.301 |
| Cheltuieli in avans | 187 |
| Datorii | 2.523.613 |
| Capitaluri proprii | 5.549.740 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 13.550.806 |
| Venituri totale | 14.677.905 |
| Cheltuieli totale | 11.571.779 |
| Profit brut | 3.106.126 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.741.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 37 |
| Active imobilizate | 385.026 |
| Active circulante | 4.798.434 |
| Creante | 1.841.714 |
| Disponibilitati | 2.956.720 |
| Cheltuieli in avans | 61 |
| Datorii | 1.278.157 |
| Capitaluri proprii | 3.905.364 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 11.179.265 |
| Venituri totale | 11.542.909 |
| Cheltuieli totale | 10.224.332 |
| Profit brut | 1.318.577 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.109.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 42 |
| Active imobilizate | 537.117 |
| Active circulante | 4.019.057 |
| Creante | 1.682.140 |
| Disponibilitati | 2.336.917 |
| Cheltuieli in avans | 1.143 |
| Datorii | 1.285.796 |
| Capitaluri proprii | 3.271.521 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 8.602.874 |
| Venituri totale | 8.813.403 |
| Cheltuieli totale | 7.133.088 |
| Profit brut | 1.680.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.452.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 35 |
| Active imobilizate | 192.841 |
| Active circulante | 2.363.809 |
| Creante | 1.840.978 |
| Disponibilitati | 522.831 |
| Cheltuieli in avans | 395 |
| Datorii | 392.873 |
| Capitaluri proprii | 2.164.172 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 4.778.172 |
| Venituri totale | 4.860.721 |
| Cheltuieli totale | 3.504.218 |
| Profit brut | 1.356.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.162.240 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |
| Active imobilizate | 130.665 |
| Active circulante | 1.538.746 |
| Stocuri | 547 |
| Creante | 811.108 |
| Disponibilitati | 727.091 |
| Cheltuieli in avans | 395 |
| Datorii | 619.699 |
| Capitaluri proprii | 1.050.107 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 3.757.263 |
| Venituri totale | 3.834.574 |
| Cheltuieli totale | 2.616.691 |
| Profit brut | 1.217.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.034.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-18 08:25:01 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-18 08:25:01 |