TAHL SRL
| Denumire | TAHL SRL |
| CUI | 33634683 |
| Nr. Reg. Com. | J20/1132/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016001132202 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-11-03 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDORAN DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 774 423 | 222 533 | 8 252 571 | 771 818 | 9 049 355 | 666 039 | 75 |
| 2024 | 79 058 936 | 39 884 | 9 421 996 | 114 458 | 9 938 977 | 631 439 | 79 |
| 2023 | 53 901 067 | 127 209 | 10 884 125 | 260 469 | 11 393 087 | 769 431 | 85 |
| 2022 | 41 687 552 | 133 133 | 6 196 167 | 339 237 | 6 509 451 | 652 521 | 85 |
| 2021 | 49 937 406 | 430 688 | 8 877 190 | 403 619 | 9 022 805 | 549 234 | 87 |
| 2020 | 38 101 509 | 101 963 | 4 554 107 | 446 532 | 4 193 647 | 86 072 | 90 |
| 2019 | 48 527 261 | 92 211 | 7 568 233 | 562 616 | 7 049 009 | 43 392 | 115 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises58 774 423 lei
-26%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TAHL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TAHL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TAHL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TAHL SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2015-10-08 |
| Data reactivare | 2016-12-20 |
| Data publicare | 2015-10-09 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 114.458 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.938.977 |
| Creante | 8.560.946 |
| Casa si conturi la banci | 1.378.031 |
| DATORII | 9.421.996 |
| CAPITALURI - TOTAL | 631.439 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 79.058.936 |
| VENITURI TOTALE | 84.395.884 |
| CHELTUIELI TOTALE | 84.333.566 |
| Profitul brut | 62.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 260.469 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.393.087 |
| Creante | 8.725.575 |
| Casa si conturi la banci | 2.667.512 |
| DATORII | 10.884.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 769.431 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 53.901.067 |
| VENITURI TOTALE | 62.401.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.274.248 |
| Profitul brut | 127.209 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 127.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 339.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.509.451 |
| Creante | 3.826.966 |
| Casa si conturi la banci | 2.682.485 |
| DATORII | 6.196.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | 652.521 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 41.687.552 |
| VENITURI TOTALE | 54.351.823 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.218.690 |
| Profitul brut | 133.133 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 133.133 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 403.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.022.805 |
| Creante | 6.934.141 |
| Casa si conturi la banci | 2.088.664 |
| DATORII | 8.877.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 549.234 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 49.937.406 |
| VENITURI TOTALE | 52.581.504 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.150.816 |
| Profitul brut | 430.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 430.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 87 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 446.532 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.193.647 |
| Creante | 3.517.469 |
| Casa si conturi la banci | 676.178 |
| DATORII | 4.554.107 |
| CAPITALURI - TOTAL | 86.072 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 38.101.509 |
| VENITURI TOTALE | 40.231.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.129.595 |
| Profitul brut | 101.963 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 101.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 562.616 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.049.009 |
| Creante | 6.674.733 |
| Casa si conturi la banci | 374.276 |
| DATORII | 7.568.233 |
| CAPITALURI - TOTAL | 43.392 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 48.527.261 |
| VENITURI TOTALE | 54.398.302 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.288.897 |
| Profitul brut | 109.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 92.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 388.059 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.955.540 |
| Stocuri | 6.800 |
| Creante | 6.852.907 |
| Casa si conturi la banci | 95.833 |
| DATORII | 7.392.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | -48.819 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 45.802.478 |
| VENITURI TOTALE | 49.674.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.737.053 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.062.454 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.062.454 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| Active imobilizate | 341.025 |
| Active circulante | 1.821.562 |
| Stocuri | 2.017 |
| Creante | 1.414.398 |
| Disponibilitati | 405.147 |
| Datorii | 1.148.952 |
| Capitaluri proprii | 1.013.635 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 2.256.325 |
| Venituri totale | 2.265.740 |
| Cheltuieli totale | 1.229.635 |
| Profit brut | 1.036.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.013.424 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.878 |
| Active circulante | 1.064 |
| Disponibilitati | 1.064 |
| Datorii | 3.831 |
| Capitaluri proprii | 111 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 889 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 889 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 889 |
| Nr. salariati | 3 |