SZEL-MOB SRL
| Denumire | SZEL-MOB SRL |
| CUI | 6833026 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001425199 |
| EUID | ROONRC.J1994001425199 |
| CAEN | 3100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-27 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZÉL GÁBOR | - | România |
| SZÉL ANNAMÁRIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 723 380 | 239 518 | 5 642 082 | 17 865 186 | 10 374 010 | 18 962 061 | 177 |
| 2024 | 26 886 814 | 318 419 | 8 036 292 | 20 225 750 | 11 316 978 | 19 011 431 | 165 |
| 2023 | 25 591 956 | 299 598 | 8 014 763 | 21 344 188 | 10 912 407 | 19 061 049 | 169 |
| 2022 | 26 776 179 | 1 483 918 | 6 644 771 | 19 984 379 | 8 286 999 | 19 411 451 | 174 |
| 2021 | 28 848 712 | 4 472 104 | 4 337 471 | 19 788 683 | 5 900 491 | 19 107 532 | 191 |
| 2020 | 22 122 839 | 2 321 773 | 4 159 717 | 17 395 401 | 5 416 367 | 15 844 900 | 167 |
| 2019 | 19 777 560 | 1 876 327 | 4 426 169 | 17 662 309 | 4 730 363 | 14 630 491 | 179 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 723 380 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SZEL-MOB SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Harghita , domeniul 3100: Fabricarea de mobilă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SZEL-MOB SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SZEL-MOB SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SZEL-MOB SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.225.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.316.978 |
| Stocuri | 8.851.267 |
| Creante | 2.145.528 |
| Casa si conturi la banci | 320.183 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 78.611 |
| DATORII | 8.036.292 |
| VENITURI IN AVANS | 4.573.616 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.011.431 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.886.814 |
| VENITURI TOTALE | 30.036.099 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.703.005 |
| Profitul brut | 333.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 318.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.344.188 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.912.407 |
| Stocuri | 6.976.186 |
| Creante | 3.474.188 |
| Casa si conturi la banci | 462.033 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.951 |
| DATORII | 8.014.763 |
| VENITURI IN AVANS | 5.248.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.061.049 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.591.956 |
| VENITURI TOTALE | 27.520.613 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.203.656 |
| Profitul brut | 316.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 299.598 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 169 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.984.379 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.286.999 |
| Stocuri | 6.047.230 |
| Creante | 1.880.237 |
| Casa si conturi la banci | 359.532 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.440 |
| DATORII | 6.644.771 |
| VENITURI IN AVANS | 2.237.596 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.411.451 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.776.179 |
| VENITURI TOTALE | 29.524.932 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.023.519 |
| Profitul brut | 1.501.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.483.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 174 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.788.683 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.900.491 |
| Stocuri | 4.961.833 |
| Creante | 820.110 |
| Casa si conturi la banci | 118.548 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.595 |
| DATORII | 4.337.471 |
| VENITURI IN AVANS | 2.267.766 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.107.532 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.848.712 |
| VENITURI TOTALE | 30.881.412 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.098.356 |
| Profitul brut | 4.783.056 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.472.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 191 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.395.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.416.367 |
| Stocuri | 3.369.590 |
| Creante | 604.815 |
| Casa si conturi la banci | 1.441.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.919 |
| DATORII | 4.159.717 |
| VENITURI IN AVANS | 2.829.070 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.844.900 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.122.839 |
| VENITURI TOTALE | 22.843.832 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.267.599 |
| Profitul brut | 2.576.233 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.321.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 167 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.662.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.730.363 |
| Stocuri | 3.683.122 |
| Creante | 625.637 |
| Casa si conturi la banci | 421.604 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.629 |
| DATORII | 4.426.169 |
| VENITURI IN AVANS | 3.408.641 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.630.491 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.777.560 |
| VENITURI TOTALE | 20.696.512 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.794.013 |
| Profitul brut | 1.902.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.876.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 179 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.183.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.309.678 |
| Stocuri | 3.501.308 |
| Creante | 1.832.200 |
| Casa si conturi la banci | 976.170 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.735 |
| DATORII | 6.237.053 |
| VENITURI IN AVANS | 3.979.786 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.325.743 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.573.575 |
| VENITURI TOTALE | 21.188.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.838.182 |
| Profitul brut | 3.350.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.334.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 181 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.564.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.351.673 |
| Stocuri | 3.279.598 |
| Creante | 805.652 |
| Casa si conturi la banci | 266.423 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 59.338 |
| DATORII | 3.357.879 |
| VENITURI IN AVANS | 948.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.669.068 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.248.669 |
| VENITURI TOTALE | 19.431.829 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.586.119 |
| Profitul brut | 2.845.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.691.468 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 183 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.950.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.648.349 |
| Stocuri | 3.650.417 |
| Creante | 554.138 |
| Casa si conturi la banci | 443.794 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.100 |
| DATORII | 3.354.011 |
| VENITURI IN AVANS | 1.229.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.041.877 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.928.814 |
| VENITURI TOTALE | 19.664.699 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.069.791 |
| Profitul brut | 3.594.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.299.686 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 184 |