SYSTEMATIC DEVELOPMENT CENTER SRL
| Denumire | SYSTEMATIC DEVELOPMENT CENTER SRL |
| CUI | 35338579 |
| Nr. Reg. Com. | J2015015415402 |
| EUID | ROONRC.J2015015415402 |
| CAEN | 5829 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-12-17 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUCIAN MAICAN | - | România |
| BRAMSEN NIKOLAJ HOLM | - | Danemarca |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75 263 770 | 8 181 166 | 4 002 246 | 2 556 461 | 19 121 274 | 15 666 194 | 144 |
| 2024 | 54 964 155 | 75 096 | 2 722 690 | 2 864 077 | 8 731 582 | 7 485 029 | 148 |
| 2023 | 61 260 481 | 4 399 537 | 3 313 846 | 2 236 616 | 11 790 800 | 9 898 298 | 142 |
| 2022 | 49 944 863 | 1 476 766 | 2 963 299 | 1 965 358 | 7 674 197 | 6 066 434 | 126 |
| 2021 | 44 095 062 | 1 799 038 | 5 986 556 | 1 897 210 | 9 442 298 | 4 936 156 | 119 |
| 2020 | 48 387 483 | 1 494 443 | 1 848 730 | 3 021 163 | 2 754 770 | 3 686 887 | 133 |
| 2019 | 38 511 080 | 1 242 210 | 7 245 993 | 4 290 774 | 5 631 994 | 2 565 642 | 128 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises75 263 770 lei
37%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SYSTEMATIC DEVELOPMENT CENTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5829 Rev. 2 (echivalent: 5829 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de editare a altor produse software |
| Descriere Activitate | Activități de editare a altor produse software |
| Cod CAEN principal | 58 Activități de editare a altor produse software |
| Descriere activitate (principal) | Activități de editare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5829: Activități de editare a altor produse software
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SYSTEMATIC DEVELOPMENT CENTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SYSTEMATIC DEVELOPMENT CENTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SYSTEMATIC DEVELOPMENT CENTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.864.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.731.582 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 4.100.596 |
| Casa si conturi la banci | 4.630.986 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 402.498 |
| DATORII | 2.722.690 |
| PROVIZIOANE | 1.790.438 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.485.029 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.964.155 |
| VENITURI TOTALE | 55.347.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.767.305 |
| Profitul brut | 580.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 75.096 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 148 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.236.616 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.790.800 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 9.061.490 |
| Casa si conturi la banci | 2.729.310 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 515.045 |
| DATORII | 3.313.846 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 1.330.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.898.298 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 61.260.481 |
| VENITURI TOTALE | 62.077.265 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.911.292 |
| Profitul brut | 5.165.973 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.399.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.965.358 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.674.197 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 6.729.655 |
| Casa si conturi la banci | 944.542 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 307.724 |
| DATORII | 2.963.299 |
| VENITURI IN AVANS | 13.607 |
| PROVIZIOANE | 903.939 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.066.434 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 49.944.863 |
| VENITURI TOTALE | 50.470.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.586.207 |
| Profitul brut | 1.884.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.476.766 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.897.210 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.442.298 |
| Creante | 4.777.980 |
| Casa si conturi la banci | 4.664.318 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 392.017 |
| DATORII | 5.986.556 |
| VENITURI IN AVANS | 56.160 |
| PROVIZIOANE | 752.653 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.936.156 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.095.062 |
| VENITURI TOTALE | 44.371.037 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.287.674 |
| Profitul brut | 2.083.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.799.038 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 119 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.021.163 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.754.770 |
| Creante | 430.623 |
| Casa si conturi la banci | 2.324.147 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 403.107 |
| DATORII | 1.848.730 |
| PROVIZIOANE | 643.423 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.686.887 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.387.483 |
| VENITURI TOTALE | 48.928.939 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.119.350 |
| Profitul brut | 1.809.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.494.443 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 133 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.290.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.631.994 |
| Stocuri | 1 |
| Creante | 2.530.566 |
| Casa si conturi la banci | 3.101.427 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 389.551 |
| DATORII | 7.245.993 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 500.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.565.642 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 38.511.080 |
| VENITURI TOTALE | 39.117.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.585.096 |
| Profitul brut | 1.532.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.242.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 128 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.661.110 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.636.583 |
| Stocuri | 19.526 |
| Creante | 3.027.932 |
| Casa si conturi la banci | 1.589.125 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 331.310 |
| DATORII | 8.878.396 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 427.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.323.432 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 28.644.134 |
| VENITURI TOTALE | 28.805.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.968.635 |
| Profitul brut | 836.971 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 454.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.943.859 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.357.240 |
| Stocuri | 25.574 |
| Creante | 1.118.963 |
| Casa si conturi la banci | 212.703 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 125.738 |
| DATORII | 3.557.498 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 869.339 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.187.266 |
| VENITURI TOTALE | 11.219.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.675.740 |
| Profitul brut | 543.453 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 452.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 745.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.116.133 |
| Stocuri | 1.167 |
| Creante | 1.096.264 |
| Casa si conturi la banci | 18.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.174 |
| DATORII | 1.525.908 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 416.388 |
| Capital subscris varsat | 200.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.308.039 |
| VENITURI TOTALE | 5.470.592 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.199.299 |
| Profitul brut | 271.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 216.388 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |