SVG TRANSPORTER SRL
| Denumire | SVG TRANSPORTER SRL |
| CUI | 29992969 |
| Nr. Reg. Com. | J33/231/2012 |
| EUID | ROONRC.J33/231/2012 |
| CAEN | 4520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-03-28 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PÎRLAC ANDREEA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 541 273 | 213 238 | 8 701 346 | — | — | — | 35 |
| 2024 | 22 170 773 | 788 759 | 7 660 812 | 8 670 310 | 6 700 073 | 7 807 867 | 31 |
| 2023 | 23 769 759 | 682 614 | 8 258 522 | 9 782 917 | 5 403 872 | 7 019 108 | 35 |
| 2022 | 22 241 843 | 417 174 | 11 512 185 | 10 263 052 | 5 517 867 | 4 376 769 | 41 |
| 2021 | 15 130 933 | 271 374 | 7 912 226 | 8 536 997 | 3 335 833 | 3 960 604 | 30 |
| 2020 | 11 518 465 | 243 712 | 7 564 443 | 9 142 868 | 2 110 804 | 3 689 229 | 27 |
| 2019 | 12 441 225 | 40 808 | 5 758 961 | 6 459 396 | 2 745 082 | 3 445 517 | 25 |
| 2018 | 9 449 316 | -124 643 | 4 240 826 | 6 174 481 | 1 471 054 | 3 404 709 | 26 |
| 2017 | 8 044 016 | -226 384 | 3 244 751 | 4 901 190 | 1 872 913 | 3 529 352 | 28 |
| 2016 | 6 738 508 | 152 552 | 2 474 990 | 5 050 168 | 2 038 160 | 4 613 338 | 19 |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 541 273 lei
15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SVG TRANSPORTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4520 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Întreținerea și repararea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Întreținerea și repararea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 45 Întreținerea și repararea autovehiculelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4941: Întreținerea și repararea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SVG TRANSPORTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SVG TRANSPORTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SVG TRANSPORTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.670.310 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.700.073 |
| Stocuri | 254.829 |
| Creante | 5.176.757 |
| Casa si conturi la banci | 1.268.487 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 101.623 |
| DATORII | 7.660.812 |
| VENITURI IN AVANS | 3.327 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.807.867 |
| Capital subscris varsat | 5.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.170.773 |
| VENITURI TOTALE | 25.262.490 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.312.479 |
| Profitul brut | 950.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 788.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.782.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.403.872 |
| Stocuri | 98.752 |
| Creante | 4.600.581 |
| Casa si conturi la banci | 704.539 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 95.981 |
| DATORII | 8.258.522 |
| VENITURI IN AVANS | 5.140 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.019.108 |
| Capital subscris varsat | 5.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.769.759 |
| VENITURI TOTALE | 28.297.716 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.479.219 |
| Profitul brut | 818.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 682.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.263.052 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.517.867 |
| Stocuri | 266.196 |
| Creante | 4.610.273 |
| Casa si conturi la banci | 641.398 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.035 |
| DATORII | 11.512.185 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.376.769 |
| Capital subscris varsat | 3.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.241.843 |
| VENITURI TOTALE | 24.915.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.420.121 |
| Profitul brut | 495.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 417.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.536.997 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.335.833 |
| Stocuri | 34.605 |
| Creante | 2.667.436 |
| Casa si conturi la banci | 633.792 |
| DATORII | 7.912.226 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.960.604 |
| Capital subscris varsat | 3.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.130.933 |
| VENITURI TOTALE | 16.773.509 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.451.670 |
| Profitul brut | 321.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 271.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.142.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.110.804 |
| Stocuri | 271.179 |
| Creante | 1.771.687 |
| Casa si conturi la banci | 67.938 |
| DATORII | 7.564.443 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.689.229 |
| Capital subscris varsat | 3.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.518.465 |
| VENITURI TOTALE | 12.467.987 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.165.420 |
| Profitul brut | 302.567 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 243.712 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.459.396 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.745.082 |
| Stocuri | 216.331 |
| Creante | 2.097.584 |
| Casa si conturi la banci | 431.167 |
| DATORII | 5.758.961 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.445.517 |
| Capital subscris varsat | 3.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.441.225 |
| VENITURI TOTALE | 13.448.267 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.376.801 |
| Profitul brut | 71.466 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 40.808 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.174.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.471.054 |
| Stocuri | 264.051 |
| Creante | 1.070.286 |
| Casa si conturi la banci | 136.717 |
| DATORII | 4.240.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.404.709 |
| Capital subscris varsat | 3.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.449.316 |
| VENITURI TOTALE | 11.274.825 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.391.987 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 117.162 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 124.643 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.901.190 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.872.913 |
| Stocuri | 146.933 |
| Creante | 1.572.965 |
| Casa si conturi la banci | 153.015 |
| DATORII | 3.244.751 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.529.352 |
| Capital subscris varsat | 3.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.044.016 |
| VENITURI TOTALE | 8.315.816 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.542.200 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 226.384 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 226.384 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.050.168 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.038.160 |
| Stocuri | 376.938 |
| Creante | 1.485.252 |
| Casa si conturi la banci | 175.970 |
| DATORII | 2.474.990 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.613.338 |
| Capital subscris varsat | 3.661.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.738.508 |
| VENITURI TOTALE | 7.061.234 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.908.682 |
| Profitul brut | 152.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 152.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |