SURPRISE EVENTS S.R.L.
| Denumire | SURPRISE EVENTS S.R.L. |
| CUI | 41844457 |
| Nr. Reg. Com. | J10/1321/2019 |
| EUID | ROONRC.J10/1321/2019 |
| CAEN | 9001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-11-01 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ENCIU GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 716 356 | 213 735 | 855 062 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 2 447 666 | 495 531 | 867 129 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 1 096 496 | 246 400 | 666 037 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 1 354 177 | 927 639 | 313 046 | — | — | — | 0 |
| 2021 | 288 357 | 110 624 | 0 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 37 600 | 35 680 | 1 128 | — | — | — | 0 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises716 356 lei
-71%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SURPRISE EVENTS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 9001 Rev. 2 (echivalent: 9001 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Activități de interpretare artistică (spectacole) |
| Descriere Activitate | Activități de interpretare artistică (spectacole) |
| Cod CAEN principal | 90 Activități de interpretare artistică (spectacole) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de creație și interpretare artistică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Buzău , domeniul 9020: Colectarea și tratarea apelor uzate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SURPRISE EVENTS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SURPRISE EVENTS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SURPRISE EVENTS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.071.844 |
| Active circulante | 986.256 |
| Creante | 937.863 |
| Disponibilitati | 48.393 |
| Cheltuieli in avans | 300.000 |
| Datorii | 867.129 |
| Capitaluri proprii | 1.490.971 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.447.666 |
| Venituri totale | 2.447.738 |
| Cheltuieli totale | 1.878.743 |
| Profit brut | 568.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 495.531 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 656.832 |
| Active circulante | 1.169.404 |
| Stocuri | 9.856 |
| Creante | 1.100.429 |
| Disponibilitati | 59.119 |
| Datorii | 666.037 |
| Capitaluri proprii | 1.160.199 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.096.496 |
| Venituri totale | 1.096.509 |
| Cheltuieli totale | 839.144 |
| Profit brut | 257.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 15.944 |
| Active circulante | 1.224.941 |
| Stocuri | 24.000 |
| Creante | 1.127.061 |
| Disponibilitati | 73.880 |
| Datorii | 313.046 |
| Capitaluri proprii | 927.839 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.354.177 |
| Venituri totale | 1.354.177 |
| Cheltuieli totale | 385.913 |
| Profit brut | 968.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 927.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 146.646 |
| Creante | 17.899 |
| Disponibilitati | 128.747 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 146.646 |
| Cifra de afaceri | 288.357 |
| Venituri totale | 288.357 |
| Cheltuieli totale | 169.082 |
| Profit brut | 119.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 36.851 |
| Disponibilitati | 36.851 |
| Datorii | 1.128 |
| Capitaluri proprii | 35.723 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.600 |
| Venituri totale | 37.600 |
| Cheltuieli totale | 792 |
| Profit brut | 36.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.680 |
| Pierdere neta | 0 |