SUPROTEC SRL – CUI 23931610
Pe scurt
SUPROTEC SRL are CUI 23931610, număr de înregistrare J2008000990248 și sediul în Municipiul Baia Mare, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 83.035 lei, un profit net de 11.999 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SUPROTEC SRL |
| CUI | 23931610 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000990248 |
| EUID | ROONRC.J24/990/2008 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-23 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHIRA IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83 035 | 11 999 | 16 807 | 0 | 29 171 | 12 364 | 2 |
| 2024 | 72 655 | 31 313 | 8 556 | 0 | 46 422 | 37 866 | 1 |
| 2023 | 97 235 | 54 931 | 5 278 | 0 | 60 449 | 55 171 | 1 |
| 2022 | 77 390 | 48 754 | 8 183 | 0 | 57 227 | 49 044 | 1 |
| 2021 | 72 565 | 48 457 | 2 012 | 0 | 135 802 | 133 790 | 1 |
| 2020 | 60 850 | 28 638 | 1 241 | 0 | 107 574 | 106 333 | 1 |
| 2019 | 63 609 | 33 620 | 1 082 | 18 450 | 80 326 | 97 694 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUPROTEC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1501 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- VIRIDIS CONSULT SRL – locul 1497, 84.590 lei, Călăraşi
- SYTEVAL SRL – locul 1498, 84.030 lei, Prahova
- CR PRODCONSULT S.R.L. – locul 1499, 83.700 lei, Suceava
- WORK & FIRE CONSTRUCT SRL – locul 1500, 83.460 lei, Constanţa
- PERSONAL DATA CONSULT S.R.L. – locul 1502, 82.800 lei, Covasna
- DALURA FINANCE S.R.L. – locul 1503, 81.486 lei, Constanţa
- SAFETYFORYOU S.R.L. – locul 1504, 81.400 lei, Gorj
- FORNAX INVESTMENTS SRL – locul 1505, 80.590 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUPROTEC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUPROTEC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUPROTEC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 46.422 |
| Creante | 3.535 |
| Disponibilitati | 42.887 |
| Datorii | 8.556 |
| Capitaluri proprii | 37.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 72.655 |
| Venituri totale | 73.242 |
| Cheltuieli totale | 36.411 |
| Profit brut | 36.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.313 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 60.449 |
| Creante | 30.273 |
| Disponibilitati | 30.176 |
| Datorii | 5.278 |
| Capitaluri proprii | 55.171 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 97.235 |
| Venituri totale | 97.235 |
| Cheltuieli totale | 34.959 |
| Profit brut | 62.276 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 57.227 |
| Creante | 47.235 |
| Disponibilitati | 9.992 |
| Datorii | 8.183 |
| Capitaluri proprii | 49.044 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 77.390 |
| Venituri totale | 77.390 |
| Cheltuieli totale | 27.005 |
| Profit brut | 50.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 135.802 |
| Creante | 46.545 |
| Disponibilitati | 89.257 |
| Datorii | 2.012 |
| Capitaluri proprii | 133.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 72.565 |
| Venituri totale | 72.565 |
| Cheltuieli totale | 22.105 |
| Profit brut | 50.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 107.574 |
| Creante | 47.950 |
| Disponibilitati | 59.624 |
| Datorii | 1.241 |
| Capitaluri proprii | 106.333 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.850 |
| Venituri totale | 64.850 |
| Cheltuieli totale | 34.344 |
| Profit brut | 30.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.638 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 18.450 |
| Active circulante | 80.326 |
| Creante | 50.210 |
| Disponibilitati | 30.116 |
| Datorii | 1.082 |
| Capitaluri proprii | 97.694 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.609 |
| Venituri totale | 63.610 |
| Cheltuieli totale | 28.079 |
| Profit brut | 35.531 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 21.600 |
| Active circulante | 43.508 |
| Creante | 228 |
| Disponibilitati | 43.280 |
| Datorii | 1.034 |
| Capitaluri proprii | 64.074 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 43.904 |
| Venituri totale | 44.056 |
| Cheltuieli totale | 27.305 |
| Profit brut | 16.751 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.634 |
| Active circulante | 63.250 |
| Creante | 19.215 |
| Disponibilitati | 44.035 |
| Datorii | 2.238 |
| Capitaluri proprii | 68.646 |
| Cifra de afaceri | 49.174 |
| Venituri totale | 49.174 |
| Cheltuieli totale | 28.052 |
| Profit brut | 21.122 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 16.964 |
| Active circulante | 47.517 |
| Stocuri | 269 |
| Creante | 20.177 |
| Disponibilitati | 27.071 |
| Datorii | 571 |
| Capitaluri proprii | 63.910 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 28.700 |
| Venituri totale | 28.700 |
| Cheltuieli totale | 18.781 |
| Profit brut | 9.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.058 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |