SUN GARDEN MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ
| Denumire | SUN GARDEN MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ |
| CUI | 14936502 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000187151 |
| EUID | ROONRC.J15/187/2003 |
| CAEN | 1392 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-03-05 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SUN GARDEN MANAGENENT SRL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 371 453 659 | -14 745 757 | 278 098 771 | 153 600 477 | 209 285 121 | 85 466 792 | 926 |
| 2024 | 1 272 512 620 | -21 899 684 | 258 853 014 | 162 529 278 | 190 478 863 | 94 363 706 | 897 |
| 2023 | 1 379 778 004 | 18 967 169 | 228 990 885 | 163 244 870 | 181 746 175 | 116 263 393 | 910 |
| 2022 | 1 484 840 296 | 28 183 146 | 239 565 143 | 157 564 770 | 179 017 375 | 97 296 223 | 1 063 |
| 2021 | 1 515 939 448 | 17 317 952 | 306 494 640 | 169 312 518 | 209 722 685 | 72 803 376 | 1 262 |
| 2020 | 1 436 119 219 | 20 802 452 | 308 904 443 | 150 930 123 | 213 232 854 | 55 485 424 | 1 303 |
| 2019 | 658 233 174 | 23 167 688 | 306 198 132 | 145 993 230 | 194 676 611 | 34 682 971 | 1 213 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 371 453 659 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUN GARDEN MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ”
| Cod CAEN preponderent | 1392 Rev. 2 (echivalent: 1392 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Cod CAEN principal | 13 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor textile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Dâmboviţa , domeniul 1392: Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUN GARDEN MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUN GARDEN MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUN GARDEN MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 162.529.278 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 190.478.863 |
| Stocuri | 62.253.117 |
| Creante | 121.455.849 |
| Casa si conturi la banci | 6.769.897 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 208.579 |
| DATORII | 258.853.014 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 94.363.706 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.272.512.620 |
| VENITURI TOTALE | 1.282.936.579 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.292.255.569 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.318.990 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 21.899.684 |
| Numar mediu de salariati | 897 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 163.244.870 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 181.746.175 |
| Stocuri | 46.980.583 |
| Creante | 118.549.540 |
| Casa si conturi la banci | 16.216.052 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 263.233 |
| DATORII | 228.990.885 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 116.263.393 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.379.778.004 |
| VENITURI TOTALE | 1.396.159.569 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.374.184.579 |
| Profitul brut | 21.974.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.967.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 910 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 157.564.770 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 179.017.375 |
| Stocuri | 51.725.442 |
| Creante | 115.885.279 |
| Casa si conturi la banci | 11.406.654 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 279.221 |
| DATORII | 239.565.143 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 97.296.223 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.484.840.296 |
| VENITURI TOTALE | 1.499.494.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.466.621.574 |
| Profitul brut | 32.872.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.183.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.063 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 169.312.518 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 209.722.685 |
| Stocuri | 67.356.568 |
| Creante | 129.314.019 |
| Casa si conturi la banci | 13.052.098 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 262.813 |
| DATORII | 306.494.640 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 72.803.376 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.515.939.448 |
| VENITURI TOTALE | 1.528.467.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.507.731.598 |
| Profitul brut | 20.735.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.317.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.262 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 150.930.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 213.232.854 |
| Stocuri | 58.953.600 |
| Creante | 142.459.845 |
| Casa si conturi la banci | 11.819.409 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 226.890 |
| DATORII | 308.904.443 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.485.424 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.436.119.219 |
| VENITURI TOTALE | 1.443.533.698 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.418.792.691 |
| Profitul brut | 24.741.007 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.802.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.303 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 145.993.230 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 194.676.611 |
| Stocuri | 47.991.751 |
| Creante | 119.748.136 |
| Casa si conturi la banci | 26.936.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 211.262 |
| DATORII | 306.198.132 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.682.971 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 658.233.174 |
| VENITURI TOTALE | 668.567.558 |
| CHELTUIELI TOTALE | 641.116.451 |
| Profitul brut | 27.451.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 23.167.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.213 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 76.940.617 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 86.119.252 |
| Stocuri | 46.473.022 |
| Creante | 36.155.727 |
| Casa si conturi la banci | 3.490.503 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 186.054 |
| DATORII | 96.518.096 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 66.727.827 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 322.803.136 |
| VENITURI TOTALE | 326.470.387 |
| CHELTUIELI TOTALE | 318.249.877 |
| Profitul brut | 8.220.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.856.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.215 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 72.596.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 96.723.931 |
| Stocuri | 44.601.734 |
| Creante | 48.917.536 |
| Casa si conturi la banci | 3.204.661 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 156.827 |
| DATORII | 109.605.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.871.796 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Cifra de afaceri neta | 346.270.877 |
| VENITURI TOTALE | 357.737.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 350.988.231 |
| Profitul brut | 6.749.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.682.203 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.252.724 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 100.133.454 |
| Stocuri | 48.608.986 |
| Creante | 49.139.067 |
| Casa si conturi la banci | 2.385.401 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 253.002 |
| DATORII | 91.457.290 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.181.890 |
| Capital subscris varsat | 300.300 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 317.163.161 |
| VENITURI TOTALE | 330.065.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 318.169.103 |
| Profitul brut | 11.896.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.116.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.146 |