SUMMER TOUCH SRL – CUI 31574550
Pe scurt
SUMMER TOUCH SRL are CUI 31574550, număr de înregistrare J2013000979139 și sediul în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 5530 – Restaurante. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 629.290 lei, un profit net de 29.479 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SUMMER TOUCH SRL |
| CUI | 31574550 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000979139 |
| EUID | ROONRC.J13/979/2013 |
| CAEN | 5530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-04-26 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MILU MARIUS-ANDREI | - | România |
| MILU BIANCA GABRIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 629 290 | 29 479 | 543 550 | 186 786 | 273 247 | -83 517 | 6 |
| 2024 | 615 465 | 5 263 | 530 516 | 173 180 | 244 340 | -112 996 | 6 |
| 2023 | 542 797 | 10 777 | 488 998 | 258 670 | 112 069 | -118 259 | 4 |
| 2022 | 358 740 | -136 576 | 483 507 | 323 370 | 31 101 | -129 036 | 5 |
| 2021 | 205 960 | -2 969 | 337 313 | 323 370 | 18 514 | 4 571 | 3 |
| 2020 | 0 | -582 | 3 013 | 0 | 9 971 | 6 958 | 0 |
| 2019 | 0 | -252 | 2 513 | 0 | 53 | -2 460 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises629 290 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SUMMER TOUCH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5530 Rev. 2 (echivalent: 5530 Rev. 1, 5530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Cod CAEN principal | 55 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 5530: Restaurante
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 13 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TURISM FELIX SA – locul 9, 100,08 mil. lei, Bihor
- DUCONI PROD-COM SRL – locul 9, 11,10 mil. lei, Suceava
- FAMILY RENT S.R.L. – locul 9, 10,92 mil. lei, Braşov
- T&P ROM COMP SRL – locul 9, 932.706 lei, Hunedoara
- FALCON EDGE MANAGEMENT S.R.L. – locul 9, 463.998 lei, Covasna
- M.W.IMPORT EXPORT SRL – locul 10, 90,08 mil. lei, Constanţa
- HOME LAND FACTORY SRL – locul 10, 10,93 mil. lei, Harghita
- MUNTENIA HELTH CENTER S.R.L. – locul 10, 10,62 mil. lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SUMMER TOUCH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SUMMER TOUCH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SUMMER TOUCH SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2018-11-02 |
| Data reactivare | 2021-03-02 |
| Data publicare | 2018-11-02 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 173.180 |
| Active circulante | 244.340 |
| Stocuri | 6.239 |
| Creante | 34.967 |
| Disponibilitati | 203.134 |
| Datorii | 530.516 |
| Capitaluri proprii | -112.996 |
| Capital social | 10.400 |
| Cifra de afaceri | 615.465 |
| Venituri totale | 641.978 |
| Cheltuieli totale | 633.579 |
| Profit brut | 8.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.263 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 258.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 112.069 |
| Stocuri | 23.640 |
| Casa si conturi la banci | 88.429 |
| DATORII | 488.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | -118.259 |
| Capital subscris varsat | 10.400 |
| Cifra de afaceri neta | 542.797 |
| VENITURI TOTALE | 548.170 |
| CHELTUIELI TOTALE | 531.907 |
| Profitul brut | 16.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 323.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.101 |
| Stocuri | 20.844 |
| Casa si conturi la banci | 10.257 |
| DATORII | 483.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | -129.036 |
| Capital subscris varsat | 10.400 |
| Cifra de afaceri neta | 358.740 |
| VENITURI TOTALE | 358.770 |
| CHELTUIELI TOTALE | 491.734 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 132.964 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 136.576 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 323.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.514 |
| Stocuri | 11.116 |
| Casa si conturi la banci | 7.398 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 337.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.571 |
| Capital subscris varsat | 10.400 |
| Cifra de afaceri neta | 205.960 |
| VENITURI TOTALE | 205.960 |
| CHELTUIELI TOTALE | 206.866 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 906 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.969 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| Active circulante | 9.971 |
| Disponibilitati | 9.971 |
| Datorii | 3.013 |
| Capitaluri proprii | 6.958 |
| Capital social | 10.400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 582 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 582 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 582 |
| Active circulante | 53 |
| Disponibilitati | 53 |
| Datorii | 2.513 |
| Capitaluri proprii | -2.460 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 252 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 252 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 252 |
| Active circulante | 105 |
| Disponibilitati | 105 |
| Datorii | 2.313 |
| Capitaluri proprii | -2.208 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 252 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 252 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 252 |
| Active circulante | 57 |
| Disponibilitati | 57 |
| Datorii | 2.013 |
| Capitaluri proprii | -1.956 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 217 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 217 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 217 |
| Active circulante | 24 |
| Disponibilitati | 24 |
| Datorii | 1.763 |
| Capitaluri proprii | -1.739 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 288 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 288 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 288 |